+40 374 885 692

Anunt angajare operator calculator

RETIM ECOLOGIC SERVICE – lider in colectarea selectivă a deșeurilor angajează:

OPERATOR CALCULATOR
Cerințe:
• Cunoștințe de operare PC – Excel, constituie avantaj cunoasterea programului Microsoft Dynamics AX.
• Capacitate analitică și atenție la detalii;
• Persoană organizată, riguroasă, capabilă sa-și organizeze munca, proactivă.
Responsabilități principale:
– Selectează și verifică datele înainte de a le introduce în sistem;
– Corectează erorile întâlnite sau le raportează superiorului direct;
– Efectuează prelucrarea primară a datelor introduse;
– Salvează periodic și în situații critice datele introduse și păstrează copii de siguranță ale datelor salvate;
– Restaurează datele salvate și îi ajută pe utilizatori să își recupereze informațiile;
– Asigură buna funcționare și întreținerea echipamentelor cu care lucrează;
Beneficii:
• salariu fix + tichete de masă + al-13-lea salariu;
• training-uri de pregătire;
Detalii la tel: 0799.109.506.
Cv-urile se pot depune pe adresa de mail recrutare@retim.ro sau la sediul firmei din str. Gh. Lazar nr.24, parter (cladirea Fructus).

INAPOI LA STIRI