+40 374 885 692
Agent contractare
Alba

POSIBILITATE DE CASTIG RAPID!
Responsabilitati principale:
• Indentificarea si contractarea tuturor generatorilor de deseuri, persoane juridice, institutii publice (door to door);
• Prezentarea regulilor de colectare selectiva a deseurilor si de desfasurare a serviciului;
• Realizarea planului de contractatre clienti in zona alocata;
• Intocmirea rapoartelor zilnice cu privire la activitatea de contractare.

Cerinte:
• Studii medii absolvite (studiile superioare reprezinta avantaj);
• Permis de conducere categoria B-reprezinta avantaj;
• Masina proprie-reprezinta avantaj;
• Disponibilitate pentru munca de teren (aprox. aprox. 95% din timpul lucrat);
• Abilitati de comunicare;
• Atitudine proactiva;
• Orientare catre rezultat;
• Domiciliul stabil in Alba Iulia sau localitati limitrofe (20-25km).

Beneficii:
• pachet salarial motivant;
• contract pe perioada nedeterminata;
• training-uri de pregatire;
• oportunitatea de a lucra in cadrul unei companii reputabile, avand activitate regionala

Contact – recrutare@retim.ro / 0799109506

    *Atasati doar fisiere de tip JPG|PNG|DOC|DOCX|PDF, de maxim 5MB

    Inapoi