+40 374 885 692
Șofer categoria C + E
Sebes, Cugir sau localitatile limitrofe

Responsabilitati:
• colectarea deseului menajer si reciclabil.

Cerinţe:
• studii medii;
• domiciliul stabil în Alba Iulia, Sebes, Cugir sau localitatile limitrofe
• permis conducere cat. C + E;
• experienta profesionala – min. 1 an;
• atestat profesional eliberat de Autoritatea Rutiera Romana.

Beneficii:
• integrarea intr-o echipa profesionista si dinamica;
• pachet de recompensare competitiv;
• oportunitati de dezvoltare profesionala;
• stabilitate.

Pentru mai multe informații vă rugăm să trimiteți un mail la adresa: [Email address hidden] sau apelând următoarele numere:

0799 109 506
0756 010 245

** Prin transmiterea CV-ului dvs. pentru aceasta pozitie sunteti de acord cu preluarea si prelucrarea informatiilor personale, care vor fi accesate de persoanele responsabile cu procesul de recrutare in cadrul Companiei.
** Informatiile din CV vor fi utilizate numai in scopul recrutarii si vor ramane confidentiale. Prin transmiterea datelor dvs. personale sunteti de acord cu utilizarea acestora in scopul recrutarii in cadrul Companiei. Daca aveti intrebari, nelamuriri sau doriti sa accesati, corectati sau stergeti datele personale, contactati Compania.

    *Atasati doar fisiere de tip JPG|PNG|DOC|DOCX|PDF, de maxim 5MB

    Inapoi