+40 374 885 692

ZONA1 și ZONA 0 Timiș. Programul săptămânii 04 IULIE – 09 IULIE 2022 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

RURAL – ZONA 1, TIMIȘ

Luni 04 iulie – Localitatea MOȘNIȚA VECHE, pe străzile: ARȚARULUI, ANINULUI, AUREL COSMA (Bistrei – Bucovăț), BISERICII (Bistrei – Bucovăț), BISTREI, BRADULUI, CASPENULUI, CASTANULUI, CĂTINEI, DAFINULUI, DIMITTRIE ADAM, DON CARLOS, DON PASQUALE, DORIN TEODORESCU (Bistrei – Bucovăț), FAGULUI, FALSTAFF, IENUPĂRULUI, IOAN FARCHESCU, MARE (Bistrei – Bucovăț), MESTEACĂNULUI, OTTELO, PLATANULUI, SOARELUI, STEJARULUI, ȘUVAGĂU DĂNILĂ, TEIULUI, TISEI, TURANDOT, ULMULUI, VICENȚIU BABEȘ (Bistrei – Bucovăț), ZADEI și localitatea URSENI.

Marți 05 iulie – Localitățile SÂNMIHAIU GERMAN și UTVIN.

Miercuri 06 iulie – Localitatea MOȘNIȚA NOUĂ, pe străzile: ADOLESCENȚEI, AGRICULTORILOR (Cal. Moșnița Veche – Poștei), ARICIULUI, AȘTRILOR, BERZEI, BIGĂR, BIZAMULUI, BORLOVA, BORSEC, BUHUI, BURSUCULUI, CALEA MEDVEȘ, CÂMPULUI (Nucilor – Principală), CEDRULUI, CERNA, CETINEI, COMARNIC, CORNEA, CORONINI, DÂMBOVICIOARA, DOMOGLED, DUMITRU CRISTEA, ECOLOGIȘTILOR, EGRETEI, EROU BRICIU LEONTIN, EUGENIA (până în Borsec), FLAMINGO, GHIRLANDEI, GRĂDINILOR, HERCULANE, HOREZU, IALOMICIOARA, IEPURELUI, JDERULUI, JUNIMII,LINXULUI, LIȘIȚEI, MEZIAD, MIRESEI, MISTREȚULUI, MOBILEI, MOLIDULUI, NEVĂSTUICII, NUCILOR, PARC INDUSTRIAL MOȘNIȚA NOUĂ, PIETROASA, PLOVRACI, POȘTEI (Principală – Telegrafului), RÂNCA, ROMÂNEȘTI, RUDĂRIA, SCĂRIȘOARA, SICHEVIȚA, SPERANȚEI, STELELOR, TIGRULUI, TINERETULUI, TIPOGRAFILOR, TISMANA, TOPLEȚ, TOPOLNIȚA, TUIA, TUȘNAD, VERDE, VEVERIȚEI, VIDREI, VIITORULUI, VOINEASA, VULPII, ZADA și localitatea ALBINA.

Joi 07 iulie – Localitatea MOȘNIȚA NOUĂ, străzile: AGRICULTORILOR (parțial), ARDEALUL, BÂLEA, BANAT, BICAZ, BUCEGI, CĂLIMAN, CĂPRIOAREI,CARPAȚI,CEAHLĂU, CERBULUI, CIUCAȘ, CIUTEI, COLOMBINA, DUMITRU CRISTEA, FECIOAREI, IDILEI, INTRAREA IATACULUI, LĂCĂMIOAREI, LACULUI, LINIȘTII, MARAMUREȘ, MĂRGHITAȘ, MIRANDOLINA, MUNTENIA, ORIZONT, PANSELUȚEI, PIATRA CRAIULUI, POȘTEI, PRIMĂRIEI, RODNEI, SCARAMOUCHE, ȘCOLII (Cal. Moșnița Veche – Poștei), SFÂNTA ANA, PRINCIPALĂ, SURDUC, TARCU, TRANSILVANIA, VĂLIUG, VIDRARU, ZIMAND .

Vineri 08 iulie – Localitatea SÂNMIHAIU ROMÂN – Toate casele situate la dreapta de drumul Timișoara – Sânmihaiu German.

Sâmbătă 09 iulie – Localitatea MOȘNIȚA NOUĂ, străzile: ACVILA, ADAM CLISI, ALEXANDRA, ARMENIȘ, BÂRNA, BASMULUI, BERZOVIA, BOCȘA, BORLOVA, BREBU, BUMBACULUI, CÂLNIC, CĂLUGĂRENI, CASTORULUI, CERNA, CINTEZEI, CIOCÂRLIEI, CODOBANTURII, CORBULUI, CORNEA, CORONINI, COȚOFENEI, CRICIOVA, CUCULUI, DOGNECEA, DOMAȘNEA, DOMOGLED, DROGHERIEI, DROPIEI, ENOTULUI, ERETULUI, FÂRLIUG, FARMACIEI, FILOMELEI, GAIȚEI, GĂRÂNA, GHIONOAIEI, GRAURELUI, HAMEIULUI, IEDEREI, IEPURELUI, JDERULUI, LĂSTRUNULUI, LINXULUI, LUPULUI, MACULUI, MĂRĂȘEȘTI, MĂRĂȘTI, MEHADIA, MEZIAD, MIERLEI, NAGÂȚULUI, OITUZ, PIȚIGOIULUI, PITULICII, PLOIERULUI, POPÂNDĂULUI, PORUMBELULUI, POSADA, POTÂRNICHII, PREPELIȚEI, PRESUREI, PRIVIGHETORII, PUPEZEI, RAPIȚEI, RÂNDUNICII, RUDĂRIEI, SICHEVIȘA, SPERANȚEI, STICLETULUI, STURZULUI, ȘACALULUI, TERAPIEI, TEREGOVA, TIGRULUI, TOPLEȚ, TURTURICII, ULIULUI, VERMEȘ, VRABIEI, ZĂGUJENI, ZIMBRULUI, BERNA, OSLO, PARIS, ROMA, DUBLIN, SOFIA, COPENHAGA, MONACO, ANKARA, BERLIN, PODGORIȚA, RIGA, FLORENȚA, BUCUREȘTI, VALLETA, SKOPIE, ATENA, MADRID, MOSCOVA, PRAGA, NICOSIA, KIEV, BRATISLAVA, PARIS, LUXEMBURG, LONDRA, BERNA, BUDAPESTA, BELGRAD, VILNIUS, LISABONA, ZAGREB, MONACO, VIENA, AMSTERDAM, VATICAN, BAKU, TIBILISI, GLASGOW și localitatea RUDICICA.

ZONA 0, GHIZELA

Luni 04 iulie – Localitățile DRAGȘINA și BERINI.

Marți 05 iulie – Localitatea GĂVOJDIA.

Miercuri 06 iulie – Localitatea NĂDRAG.

Joi 07 iulie – Localitățile ȘTIUCA și OLOȘAG.

Vineri 08 iulie – Localitățile CRICIOVA, JDIOARA și CIREȘU.

Sâmbătă 09 iulie – Localitățile HERENDEȘTI și PIETROASA MARE.

Programul săptămânii 06 IUNIE-11 IUNIE 2022 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

RURAL – ZONA 0 și ZONA 1

Luni 06 iunie – Localitățile CHIZĂTĂU, GIULVĂZ, CRAI NOU, IVANDA și RUDNA.

Marți 07 iunie – Localitățile OHABA-FORGACI, DINIAȘ și SÂNMARTINU SÂRBESC.

Miercuri 08 iunie – Localitățile GRUNI, SINERSIG, HODOȘ, CHECHEA.

Joi 09 iunie – Localitățile COMEAT, BOGDA, SINTAR, ALTRINGEN, CHARLOTTENBURG, BUZAD, IECEA MARE.

Vineri 10 iunie – Localitățile IZVIN, UIVAR și PUSTNIȘ.

Sâmbătă 11 iunie – Localitățile IOSIFALĂU, ICTAR-BUDINȚ, OTELEC și IOHANISFELD.

Programul săptămânii 30 MAI-04 IUNIE 2022 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

TIMIȘOARA

Luni 30 mai – Străzile DR. IOAN MUREŞAN 1-109, 2-110, SEPIA, VIŞINULUI, COSMINULUI (Rebreanu – Ioan Muresan), SALCÂMILOR (Ioan Muresan – Rebreanu), DRUBETA 1-59, 2-60 (Independenţei – Lidia), CALEA MARTIRILOR 1989 13-37, MARTIR CLAUDIU VÂRCUȘ, MARTIR MARIUS CIOPEC, BD. LIVIU REBREANU 4-142 (Hebe – Martirilor).

Marți 31 mai – Străzile INTRAREA AUREL TURCU, SABINELOR, ONOAREI, VIITORULUI, AVIATORILOR, SATU MARE, ENERGIEI, SUBULEASA, ZEFIRULUI, SĂLAJ, SOVATA, BAIA, MUNTELE MIC, TÂRGU MUREȘ, CÂMPULUI, EFTA BOTOCA, ION CRISTOREANU, MARIANA DRĂGHICESCU, GARABET IBRĂILEANU,
LIVIU TEMPEA, AURELIA FĂTU RĂDUȚU, VASILE CREȚU, CALEA MOȘNIȚEI, VEGA, URANUS, CORNEL GROFSOREANU, CĂLIN NEMEȘ, INTRAREA CONSTANTIN NOICA, NICOLAE LABIȘ, OCTAVIAN GOGA, MUSICESCU 1-43, 2-28 (Șagului – Hebe).

Miercuri 01 iunie – Străzile IOACHIM MILOIA (blocuri), DIMINEŢII (blocuri), MUSICESCU (Martirilor – Calea Urseni), INTRAREA GEORGES BIZET, INTRAREA GEORG HAENDEL, VASILE VOICULESCU, ION STOIA UDREA, VASILE MIOC, MIHAI BĂNĂRESCU, LOUIS TURCANU, MUREŞ (Martirilor – Claude Debussy), GOSPODARILOR, ION MONORAN, JOSE SILVA, ANA LUGOJANA, NICOLAE IVAN, MIRCEA NEAMŢU, PIUS BRÂNZEU, ANIŞOARA ODEANU, MIHAIL SADOVEANU, IOSIF SÂRBU, EDGAR QUINET, MAXIMILIAN FREMONT, EMMANUEL DE MARTONE, GENERAL GHEORGHE STAVRESCU, GENERAL GEORGE POMUŢ,
PIAȚA GEORGES CLEMENCEANU, JULES MICHELET.

Vineri 03 iunie – Străzile ION POP REŢEGANU, APRODUL MOVILĂ 11- 35, 10-34 (Haşdeu – Ioan Negulici),
FRAŢII BUZEŞTI 12-28, 9-27 (Haşdeu – Banu Mărăcine), ŢEBEA, COSTINEŞTI, MARTIR COLONEL IOAN UŢĂ,
DUMITRU ŢICHINDEAL, GHIOCEILOR, MĂSLINULUI, CIOBANULUI, ALEXANDRU LĂPUŞNEANU 1-11, 2-8
(Bogdăneştilor – Alecu Russo), BÂRZAVA 1-17, 2-12 (Bogdăneştilor – Dunărea), ORHEI, LISABONA, COSMONAUŢILOR, VIDIN, VERONICA MICLE, LUPENI, ALECU RUSSO, DUNĂREA, BOGDĂNEŞTILOR 41-183, 34-150A (Cetăţii – Barierei), ZORILE, ION NEGULICI, ZALĂU, DAN CĂPITAN, BANU MĂRĂCINE.

RURAL – ZONA 0 și ZONA 1

Luni 30 mai – Localitatea BELINȚ.

Marți 31 mai – Localitățile BOLDUR și JABĂR.

Miercuri 01 iunie – Localitatea COȘTEIU.

Joi 02 iunie – Localitățile BARA, DOBREȘTI, HITIAȘ,LĂPUȘNIC, RĂDMĂNEȘTI, SÂRBOVA,SPATA, ȘANDRA, UIHEI.

Vineri 03 iunie – Localitățile BALINȚ, BODO, FĂDIMAC, TÂRGOVIȘTE.

Sâmbătă 04 iunie – Localitățile BĂRĂTEAZ, HEZERIȘ, HODONI, PĂRU, ȚIPARI, VALEA LUNGĂ.

Care sunt zonele de operare în județul Timiș aflați pe site-ul ADID Timiș.

Programul săptămânii 23-28 MAI 2022 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

ACTUALIZARE 24 MAI – revizuire program ziua de Vineri, 27 mai 2022 – TIMIȘOARA.

TIMIȘOARA

Luni 23 mai – Străzile SPL. NICOLAE TITULESCU 12-29 (Dragalina – Nufărul), GHEORGHE POP DE BĂSEŞTI, GHEORGHE BARIŢIU, GĂRII, NUFĂR, CONSTANTIN OLĂNESCU, GELU, CUCULUI, NICOLAE LEONARD (Frunzei – Dâmbovița), GIUSEPPE VERDI, CLOPOTULUI, CURCUBEULUI, CALEA ȘAGULUI 38-56, FRUNZEI case (Leonard – Cucului).

Marți 24 mai – Străzile JOSEF PREYER, MANGALIA, SPLAIUL TUDOR VLADIMIRESCU 31-47 (Iuliu Maniu – Crizantemelor), CRIZANTEMELOR, ALEXANDRU VLAHUŢĂ, BUDAI DELEANU, POENIȚEI, VULTURILOR 1-35,
NICOLAE LEONARD (Dâmbovița – Vulturilor).

Miercuri 25 mai – Străzile ION BARAC, VULTURILOR 30-78, 79-99 (Budai Deleanu – Tudor Vladimirescu), TUDOR VLADIMIRESCU (Crizantemelor – Spl. Sofocle), CĂPITAN DAMŞESCU, ARDEALULUI 71-95 (din Gabriel Ioseph – Ion Barac), GABRIEL JOSEPH, DÂMBOVIŢA 69 – 77, 100 – 106A (Ion Barac – Sofocle), BABA NOVAC, RĂCHITEI, MARAMUREŞ, RAHOVEI, POSADA, PIAŢA PRAHOVA, BANATUL, NICOLAE ANDREESCU 80-82, 107-109 (Dâmboviţei – Muncii), GHEORGHE ŞINCAI, VASILE LUPU, SPLAIUL SOFOCLE (Rahovei – Gabriel Joseph).

Joi 26 mai – Străzile TITULESCU 21 A, NUFĂR (blocuri), NICOLAE ANDREESCU 3-105, 2-78 (Muncii – Eliberării), MARTIR GOGU OPRE, ARDEALULUI 1-69, 4-66 (Eliberării – Muncii), MUNCII, MACARIE, ILIE GROPŞEANU, CORNELIU BABA, DAN PAVEL, AGRONOMIEI, PĂCII, GEORGE GEORGESCU, LĂMÂIŢEI, CUCULUI, NICOLAE LEONARD, GIUSEPPE VERDI, CLOPOTULUI, CURCUBEULUI, CALEA ȘAGULUI 38-56,
FRUNZEI case (Leonard – Cucului), CONSTANTIN SILVESTRI, ION ROMÂNU, SPLAIUL SOFOCLE (viaduct CF – Silvestri), DIMITRIE STAN, OCTAV BĂNCILĂ.

PROGRAMUL PE STRĂZI ACTUALIZAT pentru Vineri 27 mai – Străzile IOAN SLAVICI, RĂSCOALA 1907, DUMITRU BAGDAZAR, CONSTANTIN NOTTARA, ROMANIŢEI, CONTEMPORANUL, VĂLIUG, PODGORIEI, NICOLO PAGANINI, NICOLAE FILIMON, IZLAZ 61-121, 52-122 (Chişodei – Ceferiştilor), FLORILOR, CEFERIŞTILOR, ETERNITĂŢII, JEAN PAUL MARAT, BARBU LĂUTARU, NICOREŞTI, ANTON BACALBAŞA, FRAGILOR, SULINA, CONSTANTIN DANIEL, VASILE NICOLESCU, ALINA C. IONESCU, KARL BROKY, ALMA CORNEA IONESCU, POIENIȚEI, POIANA RUSCĂI, VULTURILOR 1-35.

RURAL

Sâmbătă 28 mai – Localitățile CENEI, BOBDA.

BUZIAȘ

Luni 23 mai – Străzile GĂRII, TIBERIU BREDICEANU, GRIVIȚEI ( Case + Cartier Blocuri), AUREL VLAICU, PIAȚA LIBERTĂȚII, SPITALULUI, PRINCIPALĂ ( de la Biserica Ortodoxa spre intrarea dinspre Timișoara),
UNIRII, ANDREI ȘAGUNA, MĂRĂȘEȘTI, TÂRGULUI, OITUZ, POMPIERILOR, MATEI CORVIN.

Marți 24 mai – Străzile PRIMĂVERII, MIHAI EMINESCU, REPUBLICII, EROILOR, ANDREI MUREȘANU, VIORELELOR, MĂRĂȘEȘTI, EMANOIL GOJDU, ȘOIMILOR, GÂRLEI, VIILOR, TEODOR GROZĂVESCU,
SEMENICULUI, TIMIȘULUI, PRINCIPALĂ ( din Biserica Ortodoxa către iesire dinspre Lugoj pe partea dreaptă).

Miercuri 25 mai – CARTIER BISERICI ( Biserica Ortodoxă), străzile 6 MARTIE, 22 DECEMBRIE, 30 DECEMBRIE,
PRINCIPALĂ ( din Biserica Ortodoxă, până la intersectia cu str. Avram Iancu partea stangă), AVRAM IANCU,
CÂMPULUI, FLORILOR, CARTIER ARMATA, CARTIER MOARA.

RECAȘ

Joi 26 mai – Străzile PETALELOR, FLORILOR, BUJORILOR, AMURGULUI, ROZELOR, PLOPILOR, LILIACULUI, DALIEI, TEIULUI, CRINULUI, FAGULUI, MIHAIL SADOVEANU, VINULUI până în str.PLOPILOR, LUCIAN BLAGA până în str. VIILOR, TURNULUI, CLOPOTULUI până in str. VIILOR, VIEI – DJ 609, CALEA TIMIȘORII – DN 6,
IZLAZ, SATURN, CARTIER IANCULEASA, SPLAI CFR.

Vineri 27 mai – Străzile PĂDURARULUI, SUDULUI, BACCHUS, PRIMĂVERII, VINULUI – din str. PLOPILOR catre cramă, LUCIAN BLAGA – din str. VIILOR, CLOPOTULUI – din str. VIILOR, GEORGE COȘBUC, COLONIEI,
RĂSĂRITULUI, CALEA LUGOJULUI.

Sâmbătă 28 mai – Străzile INTRAREA STADIONULUI, APELOR, NICOLAIE TITULESCU, MIHAI EMINESCU, GEORGE ENESCU, CÂMPULUI, ION COJAR, HORIA, CLOȘCA, CRIȘAN, MIHAI VITEAZU – PIAȚA Sf. Treime, FRANCISC NEMES, NICOLAE BĂLCESCU, PIEȚEI, CALEA BAZOȘULUI, ARMONIEI, RĂCHITEI, ALUNIȘ,
BRÂNCOVENILOR, ÎNFRĂȚIRII, ALBĂSTRELELOR, ALEEA SALCÂMILOR.


Programul săptămânii 16-21 MAI 2022 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

TIMIȘOARA

Luni 16 mai 2022 – Străzile GAVRIL MUSICESCU 47-107, 70-158 (Miloia – Martirilor), TRAIAN VUIA 7-87, 8-84 (Rebreanu – Musicescu), DRUBETA 97-131, 96-134 (Mureş – Musicescu), MUREŞ 61-73, 56-74 (Miloia – Drubeta), MAREŞAL ALEXANDRU AVERESCU 3 B – 31, 34–66 (Miloia – Drubeta), ULPIA TRAIANA 27-123, 30-118 (Rebreanu – Musicescu), CĂLĂTORILOR, PRUTUL, FEDRA, LUDWIG VON YBL ,BERZEI, ION SÂRBU, SIMION MANGIUCA, ARCIDAVA, VICTOR VALCOVICI.

Marți 17 mai 2022 – Străzile RUDOLF WALTER, COLONIA RADIO, CANALUL BEGA, ALBĂSTRELELOR, LUDUŞ, DETA, PARÂNG, DELINESTI, TATA OANCEA, BISTREI, TRAIAN DEMETRESCU, JULES VERNE, MARTIR NICOLAE LĂCĂTUŞ, GRĂDINARILOR, COCORILOR, ROTUNDĂ, CALISTRAT HOGAŞ, MARTIR CORNEL POPESCU 1918, NICOLAE TINCU VELEA, GENERAL MAGHERU, JOKAI MOR, MARTIR ION TĂNASE, GEORGE TOPÂRCEANU, EMIL GÂRLEANU, PLOPULUI, ILIA REPIN, PARCULUI.

Miercuri 18 mai 2022 – Străzile CALEA URSENI, JOSEPH STRAUSS, LEGUMICULTURII, SABIN MANOILĂ, JUPITER, EMIL RACOVIŢĂ, ANINA, MATEI MILLO, SPĂTARUL MILESCU, NICOLAE D. COCEA, EURIPIDE,
THEODOR PALLADY, TRAIAN SIMU, GRIGORE ANTIPA, TOPORAȘILOR, MARGARETELOR, ZAMBILELOR,
PETUNIEI, DAFINULUI, ANEMONELOR, MAGNOLIEI, AZALEELOR, CRĂIŢELOR, ORHIDEELOR, MARTIR RADU CONSTANTIN, ARSENIE BOCA, LUȚĂ IOVIȚĂ, IULIU PODLIPNY, NICOLAE STOICA DE HAŢEG, GOLOPENŢA,
ARINULUI, DIMITRIE DINICU, PAVEL STOICA, NEAJLOV, CRIZANTEMELOR, SALVELOR, IACOB EHLER.

Joi 19 mai 2022 – Străzile EMILE ZOLA 21-97, 22-90 (Victor Hugo – Chişodei), CHIŞODEI, CERCULUI, GALILEO GALILEI, IZLAZ 19-59, 22-50 (Victor Hugo – Chişodei), MĂRGĂRITARILOR, HERCULANE.

Vineri 20 mai 2022 – Străzile BUJORILOR 1-191, 2-156 (case), ANA IPĂTESCU 33-67, 24-60 (Şagului – Chişodei), FRATELIA, MARTIR PETRU HAŢEGANU, EMILE ZOLA 99-163, 92-182 (Chişodei – Ceferiştilor),
BÂRSEI, TITUS MAIOR MUREŞAN, SECERII, STEAUA (case), CALEA ŞAGULUI 57-191 (până în Ana Ipătescu),
IZLAZ 61-121, 52-122 (Chişodei – Ceferiştilor), FLORILOR, CEFERIŞTILOR, ETERNITĂŢII, JEAN PAUL MARAT,
BARBU LĂUTARU, NICOREŞTI.

RURAL

Sâmbătă 21 mai 2022 – Localitățile BENCECU DE SUS, MURANI și SĂLCIUA NOUĂ.

LUGOJ

Luni 16 mai 2022 – Străzile LIVEZILOR, SALCÂMULUI, TIROL, IZVORULUI, TRAIAN VUIA, FAGILOR, FĂGETULUI, STRUGURILOR, POALELE VIILOR, AUREL VLAICU, TAPIEI.

Marți 17 mai 2022 – Străzile PRIVIGHETORII, AGRICULTURII, 13 DECEMBRIE, VASILE ALECSANDRI, HORIA,
CLOȘCA (până în PRIMĂVERII) , PRIMĂVERII, 20 DECEMBRIE, DUNĂRII, NARCISELOR, VALENTIN ROSADA,
ION HUNIADE, BLOCURI MICRO 2, BLOCURILE DIN SPATE DE LA OMV ( SPLAIUL 1 DECEMBRIE ).

Miercuri 18 mai 2022 – Străzile BOCȘEI, HERENDEȘTI(MONDIAL), CERNABORA, MARGARETELOR, BÂRZAVEI, 1 MAI, MUREȘULUI, TEIULUI, SIMION BĂRNUȚIU, PANSELELOR, VLAD ȚEPEȘ, ZORILOR.

Joi 19 mai 2022 – Străzile DIMITRIE CANTEMIR, DIMITRIE BOLINTINEANU, JOHANN HEUFFEL, BARTOK BELA, G.A PETCULESCU, IULIU MANIU, GHEORHE DOBRIN, DANIEL BROCEA, ȘIRUL IZLAZULUI, BALTA LATA.

Vineri 20 mai 2022 – Străzile ALEEA NUCILOR, ALEEA CIREȘILOR, ALEEA VIȘINILOR, OLARI, PINILOR,
STR CASTANILOR, ALEEA BRAZILOR (BLOCURI MICRO1), CLOȘCA ( din PRIMĂVERII până în CRIȘAN).

VEZI AICI SI PROGRAMELE ANTERIOARE DE SPĂLARE!

Programul săptămânii 02-07 MAI 2022 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

TIMIȘOARA

Luni 02 mai – Străzile MIRCEA CEL BĂTRÂN (blocuri), MOISE DOBOŞAN, BRUXELLES, THEODOR AMAN,
GRIGORE URECHE, ADAM MICKIEVICZ, BANUL SEVERINULUI, RADU DE LA AFUMAȚI, HOMOROD, ANVERS, ALEXANDRU DONICI, RARĂU, TAZLĂU, PELINULUI, GEORGE STEPHENSON, BISTRIȚA, VADU CRIȘULUI, CIOCÂRLIEI, INTRAREA PETRE PĂCURARIU,LIVEZILOR, EROII DE LA PĂULIȘ, LEPA BĂRBAT, PONEASCA, DRAGOȘ VODĂ, TULCEA, VRANCEA, MESTEACĂNULUI, LOCOTENENT OVIDIU BALEA, RUDĂRIA, MIRCEA CEL BĂTRÂN 1-5, 15, 27, 29, 41, 43-149, 2-126.

Marți 03 mai – Străzile HOREA, CLOŞCA, PIAȚA AVRAM IANCU, HERŢA ,GRIGORE ALEXANDRESCU 51A-121, 40-64 (Viilor – Mircea Cel Bătrân), CRIŞAN, SAMUIL SAGOVICI, BASARABIA, COȘARILOR,
CINCINAT PAVELESCU, MARTIR CERNĂIANU 1-37, 2-30 (Munteniei – Cetăţii), MUNTENIEI 11-45 (Martir Cernăianu – Macilor), MACILOR, IOAN PLAVOSIN, VUC KARADJIC, VIILOR 1-31, 14-40 (Munteniei – Grigore Alexandrescu), CETATEA ALBĂ, ION POPOVICI BĂNĂȚEANU, MILOS CERNEANSCHI, MARTIR CORNEL LEUCUȚĂ.

Miercuri 04 mai – Străzile TIBRULUI, AGRICULTORILOR, JOHAN SCHWICKER, BELGRAD, GRIGORE ALEXANDRESCU 1-33, 2-26 (Raţiu – Moise Doboşan), BARIEREI, MANOLE, MADONA, PROFESOR ALEXANDRU CIȘMAN, C.A. ROSETTI, ADAM MICKIEVICZ, ALEXANDRU XENOPOL, BANUL UDREA, COMOAREI, LILIACULUI, PĂSTORILOR, MĂRGINENILOR, LIMAN, CIREȘULUI, ADAM MULLER-GUTTENBRUNN, CORNELIU NEPOS, ZĂNOAGA, TRIFOIULUI, CASSIAN MUNTEANU, ALEXANDRU NICOLAI NEKRASOV, RAZBOIENI, SEMICERC, TABORULUI, UMBREI, TITUS LIVIUS, ȘTEFAN NĂDĂȘAN, AMZEI, BACCHUS, ROȘIORI, EUGEN TODORAN, CORINA IRINEU, ACAD. AUREL BĂRGLĂZAN, CAMELIEI, ION RAȚIU, SACULUI.

Joi 05 mai – Străzile ARMONIEI, DR. GRIGORE T. POPA, AURORA, MARGINII, TUDOR ARGHEZI, GHEORGHE IVĂNESCU, CONSTANTIN VÂLCEANU, ION BARBU, LORENA, RENAȘTERII, CETĂȚII (de la nr.2-64 (pare), LABIRINT.

Vineri 06 mai – Străzile CĂLAN, LIEGE, ORȘOVA (Liege – Călan), DEJ (Liege – Carei), CAREI (Liege – Călan), TIMIȘ, STELELOR, ULMULUI, TORAC 9, APATEU 8, BITOLIA 1, LUNEI, ALEXANDRU INDRIEȘ, IOAN LOTREANU, EMILIA PUHALLO LUNGU.

Sâmbătă 07 mai – Străzile 3 AUGUST 1919, PIAŢA ROMANILOR, COLONIEI, DR. GHEORGHE MARINESCU,
DIONISIE LINŢIA, ABRUD, ACAD. CORNELIU MICLOŞI, ION LUCA CARAGIALE, PETRE SFETCA, IOAN DIMITRIE SUCIU, ZLATNA, SPLAIUL NISTRULUI, MIRESEI, CALEA ARADULUI 15-33 (Miresei – P=ța Consiliul Europei), Calea TORONTALULUI (din Piata Consiliul Europei) de la nr. 1-125 (impare); 2-104 (pare), CONSTANTIN STERE, HOTINULUI, ION INCULEȚ.

LUGOJ

Luni 02 mai – MICRO 3 ZONA BLOCURI, MICRO 5 ZONA BLOCURI.

Marți 03 mai – Străzile CLOȘCA (DIN PRIMĂVERII până în CRIȘAN), TIMIȘORII INTERSECȚIE CU CRIȘAN, TIMIȘORII INTERSECȚIE CU SPLAIUL 1 DECMBRIE 1918, SPLAIUL 1 DECEMBRIE 1918, IOAN DRAGALINA, PĂUN-PINCIO, NERA (BLOCURI MICRO4), SPLAI CORNELIU COPOSU.

Miercuri 04 mai – Străzile ALEXANDRU MOCIONI, GĂRII, COMUNA DIN PARIS, OLTULUI, CUZA VODĂ, BUCEGI, COLOMAN WALLISCH, SPLAI CORIOLAN BREDICEANU, ANISOARA ODEANU, MAGNOLIEI, PADEȘULUI, NICOLAE BĂLCESCU.

Joi 05 mai – Străzile TIMOTEI POPOVICI, LIBERTĂȚII, CARAIMAN, TIMIȘULUI, PESCARILOR, CASIAN MUNTEANU, MOARA ȘPĂNEASCĂ, VICTOR VLAD DELAMARINA, UNIRII, SPLAI GEORGE COȘBUC, SPLAIUL MORII, INSULEI, ȘTEFAN CEL MARE, MIHAIL KOGĂLNICEANU, ÎMPĂRATUL TRAIAN, ION VIDU, FILARET BARBU, ION POPOVICI BĂNĂȚEANU, SOMEȘULUI, AUREL POPOVICI, SIRETULUI.

Vineri 06 mai – Străzile HEZERIȘULUI, REMUS, SPINANȚEI, ROMULUS, BISTREI, CRIȘAN, TIMIȘORII, ALEXANDRU ASTALAȘ, MINIȘ, CARPAȚI, VALERIU BRANIȘTE, AVRAM IANCU, FĂGĂRAȘ, PRIMĂVERII.

Sâmbătă 07 mai – Străzile MACILOR(CARTIER ITL), BUZIAȘULUI, NICOLAE TITULESCU, TRAIAN GROZĂVESCU, MIHAI VITEAZU, CERNEI, DOBROGEANU GHERA, CEFERIȘTILOR, BOBÂLNEI, XENOPOL, ANA IPĂTESCU, ȘTEFAN OCTAVIAN IOSIF, PETRU MAIOR, NICOLAE IORGA