ZONA 0 – LUGOJ
LUNI (18.03.2024) – JOI (21.03.2024) – Stadion 1 – NICOLAE BĂLCESCU (ȘTRAND), DR ION BĂLAN, CARANSEBEȘULUI, PANAIT CERNA, SUDULUI, STADION 1, GHEORGHE LAZĂR, TIMOTEI CIPARIU, VICTORIEI, INDEPENDENȚEI, STADION și STADION 3, PAUL CHINEZU, PANDURILOR, CAMPIONILOR (ȘTRAND), SPL SPORTIVILOR, LIVIU REBREANU, TIBERIU BREDICEANU, SPL PLOPILOR, MEMORANDULUI, ȚESĂTORILOR, OLOȘAGULUI, IZLAZU MIC, ALEEA ȚESĂTORILOR, BLOCURI STADION (În spate PETROM), GRIVIȚEI și SMÂRDAN
MARȚI (19.03.2024) – VINERI (22.03.2024) – Cotu Mic case – JIULUI, CONSTANTIN LOGA, ANDREI MUREȘAN, PONGRATZ NORBERT, B.P. HAȘDEU, GRIGORE URECHE, MIRON COSTIN, DOROBANȚI, RAHOVEI, ȘIRUL PARTIZANILOR, GHEORGHE ȘINCAI, MĂRĂȘEȘTI, MĂRĂȘTI, RARĂU, GHIOCELULUI, BANATULUI, PLEVNEI, ALEXNADRU ODOBESCU, NICOLAE GRIGORESCU, GHEORGHE BARIȚIU, OITUZ, VICTOR BABEȘ, CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, HONORICIULUI, RODNEI, LALELELOR, ROZELOR, FND. BOCȘEI, CRINIILOR, LILIACULUI, NUFERILOR și ION NECULCE
MIERCURI, 20.03.2024 – SÂMBĂTĂ (23.03.2024) – Cotu Mic + Zona Spitalului – I.L. CARAGIALE, GHEORHE DOJA, BEGA, DAMASCHIN BOJINCA, JABĂRULUI, THEODOR NECULUȚĂ, FND. JABĂRULUI, GAROAFELOR, TRANDAFIRILOR, ARDEALULUI, DECEBAL, VIORELELOR, ROMANILOR, DACILOR, COTU MIC, LĂCRĂMIOARELOR (Blocuri COTU MIC), SPL TINEREȚII și LĂCRĂMIOARELOR (Case)
Străzile evidențiate cu culoarea verde vor fi igienizate la prima colectare, iar străzile care nu sunt evidențiate cu verde vor fi igienizate la a doua colectare.
Perioada 12 – 28 februarie 2024
LUNI, 12.02.2024 – Răuți, Sânmartinul Maghiar, Parța
MARȚI, 13.02.2024 – Seceani, Calacea, Cornești
MIERCURI, 14.02.2024 – Bucovăț, Bazoșul Nou
JOI, 15.02.2024 – Iecea Mică
VINERI, 16.02.2024 – Biled
SÂMBĂTĂ, 17.02.2024 – Satchinez
LUNI, 19.02.2024 – Giulvăz, Ivanda, Crai Nou, Rudna
MARȚI, 20.02.2024 – Diniaș, Sânmartinul Sârbesc
MIERCURI, 21.02.2024 – Checea
JOI, 22.02.2024 – Iecea Mare
VINERI, 23.02.2024 – Uivar, Pustiniș
SÂMBĂTĂ, 24.02.2024 – Cenei, Bobda
LUNI, 26.02.2024 – Covaci
MARȚI, 27.02.2024 – Peciu Nou
MIERCURI, 28.02.2024 – Variaș
Perioada 29 februarie – 07 martie 2024
JOI, 29.02.2024 – Săcălaz
VINERI, 01.03.2024 – Sânmihaiul Român
LUNI, 04.03.2024 – Dumbrăvița, Giroc
MARȚI 05.03.2024 – Dumbrăvița, Giroc
MIERCURI 06.03.2024 – Dumbrăvița + Moșnita; Giroc
JOI, 07.03.2024 – Moșnița
ZONA 1
LUNI, 18.12.2023 – Chișoda
MARȚI, 19.12.2023 – Ghiroda – ALEEA BIRUINŢEI, ARMONIEI, BEGA, BRADULUI, BUCURIEI, BUJORIILOR, CALEA SPERANŢEI, CÂMPULUI, CARAIMAN, CARPAŢI, CEAHLĂU, CODRULUI, CRIZANTEMELOR, DÂMBOVIŢA, DORULUI, DUNĂREA, FAGULUI, FĂGĂRAŞ, FLORIILOR, HERCULANE, HOLDELOR, IALOMICIOARA, IALOMIŢA, IRIS, JIUL, LACULUI, LALELELOR, LEBEDEI, LINIŞTEI, MESTEACĂNULUI, MOLDOVEI, MONACO, NEGOIU, NOUĂ, NUFĂRUL, PĂCII, PĂDUREA VERDE, PELEGRINULUI, PLOPIILOR, POIANA RUSCĂI, RĂCHITEI, SCĂRIŞOARA, STEJARUL, TALIAN, TRESTIEI, ZAMBILELOR, ZORILOR și ALEEA CRINILOR
MIERCURI, 20.12.2023 – Remetea Mare și Ianova
JOI, 21.12.2023 – Mașloc, Alioș și Remetea Mică
VINERI, 22.12.2023 – Șag – În sensul de mers Timișoara – Șag toate străzile din partea dreaptă a drumului Principal (inclusiv) de la strada Primăriei până la ieșirea spre Jebel
ZONA 1
LUNI, 11.12.2023 – Dudeștii Noi
MARȚI, 12.12.2023 – Orțișoara
MIERCURI, 13.12.2023 – Beregșăul Mare și Beregșăul Mic
JOI, 14.12.2023 – Săcălaz – ADEVĂRULUI, ARMONIEI, BRÂNDUȘEI, CĂPRIOAREI, CARTIER SATU NOU, CASTANILOR, CIREȘULUI, CRINULUI, DOINEI, GAROFIȚEI, I – a, LĂCRĂMIOAREI, LAURULUI, LILIACULUI, LINIȘTEI, LUMINIȘULUI, MARGARETELOR, MĂRULUI, MUZELOR, NARCISEI, NATURII, NOPȚII, PANSELUȚEI, PETALELOR, RAPSODIEI, SÂNZIENELOR, SOARELUI, SPERANȚEI, STEJARULUI, TEIULUI, TITAN, TOAMNEI, TOPOGRAFILOR, TRANDAFIRILOR, URSULUI, VIORELELOR, VULTURILOR și ZBORULUI
VINERI, 15.12.2023 – Pișchia și Bencecul de Jos
SÂMBĂTĂ, 16.12.2023 – Hodoni și Bărăteaz
ZONA 1
LUNI, 04.12.2023:
Giroc – APICULTORILOR, PRUNULUI, INULUI, LEULUI, CERNA, CÂMPULUI, CRIȘULUI, DUNĂREA 1-71, 2-68, EROILOR, GĂRII, GLORIA, MUNCITORILOR 1-45, 2-56, NIVELDA, PREOT DAVID VONIGA, ȘCOLII, SEMENIC 1-35, 2-52 și TIMIȘ
Sânandrei – În sensul de mers Timișoara – Carani toate străzile din partea stângă a străzi Sfântul Andrei până la strada Măslinului
MARȚI, 05.12.2023:
Giroc – ALEEA CU PLOPI, BEGA, BICAZ, CARPAŢI, DUNĂREA 73-91, 70-82, JIULUI, NATURII, PRUTULUI, RODNEI, SATUL BĂTRÂN, SEMENIC 37-79, 54-106, SIRETULUI și MUREȘ
Timișoara – CONSTANTIN BRÂNCOVEANU 97-163, 84-172 (Rebreanu – Emile Zola), EMILE ZOLA 1-19, 2-20 (C-tin Brâncoveanu – Victor Hugo), MAREŞAL ALEXANDRU AVERESCU 1-3A, 2-32 (Rebreanu – Miloia), PANSELELOR, MUREŞ 23-59, 18-54 (Hebe – Ioachim Miloia), IOACHIM MILOIA, GAVRIL MUSICESCU 43-53, 30-68 (Miloia – Hebe), LETEA, ARIADNA, CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA, GHEORGHE COTOŞMAN, CALEA ŞAGULUI 57-191 (firme) și BUJORILOR (blocuri)
MIERCURI, 06.12.2023:
Giroc – AȘTRILOR, CALEA TIMIȘOAREI, CIOCÂRLIEI, CONSTELAŢIEI, DESTINULUI, DIMINEŢII, DUDULUI, GÂNDULUI, INFINITULUI, INTEGRĂRII, JUPITER, CONSTELAȚIEI, LIBERTĂŢII, MERCUR, PRIVIGHETORII, SATURN, URANUS, VENUS, VÂNTULUI, VISULUI și CERULUI
Gelu + Sânpetru Mic
JOI, 07.12.2023:
Giroc – ANEMONEI, BEGONIEI, BRÂNDUŞEI, BUBURUZEI, BUJORILOR, BUSUIOCULUI, CĂRĂBUȘULUI, COSAŞULUI, CRINULUI, CURCUBEULUI, DALIEI, ECOULUI, FICUSULUI, FLUTURELUI, FREZIEI, GĂLBENELELOR, GAROFIŢEI, GHIOCEILOR, GHIRLANDEI, GOSPODARILOR, HORTENSIEI, IRIS, LALELELOR, LĂMÂIŢEI, LAVANDEI, LILIACULUI, LUCEAFĂRULUI, MACILOR, MĂGHIRANULUI, MAGNOLIEI, MARGARETEI, NALBEI, ORHIDEEA, PĂPĂDIEI, PEPINIEREI, PETALEI, RAPIŢEI, ROINIŢEI, SALCÂMULUI, SOCULUI, SOMNULUI, SUDULUI, SUNĂTOAREI, UNIVERSULUI și VIORELELOR
Șandra + Uihei
VINERI, 08.12.2023:
Foeni/Cruceni
Șag – În sensul de mers Timișoara – Șag toate străzile din partea stângă a drumului Principal (inclusiv) de la strada Primăriei până la ieșirea spre Jebel
SÂMBĂTĂ 09.12.2023:
Bencecul de sus + Murani
Otelec + Iohanesfield
ZONA 1
LUNI, 27.11.2023:
Drumbăvița – BRAD, ALEXANDRU LĂPUŞNEANU, BERNA, BRASILIA, BUCUREŞTI (E671 – Fervenția II), COSTACHE NEGRUZZI, DELFINULUI, DIMITRIE CANTEMIR, GRATZ, GRĂNICERI, HAGA, INTRAREA DOINEI, KIEV, LIVIU REBREANU (Arinului – Tzara), LONDRA, MIRON COSTIN, OSLO, OXIGEN, OXIGEN 2, PETRE ŢUŢEA (E671 – Fervenția II), PRAGA, RODIEI, ROZELOR, SOCULUI, SOFIA, ST. PETERSBURG, TERRA, TOLEDO, TRISTAN TZARA și VARŞOVIA
Giarmata – ALEEA SPERANȚEI, ALEEA NUCULUI (blocuri), ALEEA ȘTRANDULUI, ALEEA TRANDAFIRILOR, ARDEALULUI, CONCESIONARILOR, GĂRII, GEN.VIRGIL ECONOMU, INDUSTRIILOR (blocuri), INVESTITORILOR, IOHANI, JUNILOR, MORII, MORII (blocuri), MUNTELE MIC, NICU MORARU, NARCISELOR, POBEDA, ROMÂNĂ, SCURTA, SCURTA (blocuri), TINERETULUI, TINERILOR, TRAIAN VUIA, VOIEVOD NICOLAE și VICTORIEI
MARȚI, 28.11.2023:
Dumbrăvița – ANTONIO GAUDI, APUSENI, ARIEȘENI, ATENA, BELGRAD, BUCUREŞTI, BUENOS AIRES, CERVANTES, CIBIN, CRACOVIA, C-TIN. BRÂNCUŞI, DVORJAK, FERVENȚIA II, FILARMONICII, GABRIEL LIICEANU, H.C. ANDERSEN, HELSINKI, ION CREANGĂ, J.R. KIPLING, LEONARDO DA VINCI, LITERATURII, MADRID, MARIN SORESCU, MELODIEI, MICHELANGELO, MOȚILOR, MUZICII, NAIULUI, NAPOLI, PAGANINI, PETRE ŢUŢEA (Ferenția II – Ion Creangă), PICASSO, PUCCINI, RODIN, ROMA, SALVADOR DALI, WILLIAM SHAKESPEARE, SCHUBERT, SCHUMANN, SIMFONIEI (Ferenția II – Ion Creangă), VALENCIA, VĂLIUG și VIENA
Cerneteaz
MIERCURI, 29.11.2023:
Dumbrăvița – ALEXANDRU MACEDON, BALADEI, BEREGSĂULUI, CARAȘ, CONSTANTIN CEL MARE, CRIŞURILOR (Ion Creangă – Mureș), EMIL CIORAN, EUGEN BARBU, FRAŢII GRIMM, GEORGE ENESCU, GEORGE COŞBUC, H.C. ANDERSEN, INTRAREA SIRET, JULES VERNE, KÁLMÁN IMRE, KODÁLY ZOLTÁN, KOSSUTH LAJOS, FERENCZ LEHART, FERENCZ LISZT, INTRAREA APELOR, LIVIU REBREANU (Țarcului – Mureș), LUCIAN BLAGA, LUDOVIC SPIESS, MARK TWAIN MIHAIL SADOVEANU MIRCEA ELIADE MUREŞ PETRE ŢUŢEA (Ion Creangă – Mureș) POEZIEI REMBRANDT SIMFONIEI (Ion Creangă – Mureș)
Giarmata – ALEXANDRU MOCIONI, BĂTRÂNĂ, BUCEGI, BENCECULUI, LIPOVEI, CEAHLĂU, CERNA, CLOȘCA, DELIA GRIGORE MOCIONI, GEORGE ENESCU, EPISCOP KRAUTER, FĂGĂRAȘ, GEORGE COȘBUC, GODEANU, I.L. CARAGIALE, ION CREANGĂ, IZVORULUI, LUKIN LYUBOMIR, NICOLAE IORGA, NICOLAE STEINHARDT, NOUĂ, PARÂNG, PIATRA CRAIULUI, POIANA MĂRULUI, RETEZAT, SALCÂMILOR, SEMENIC, ȚARCU, VICTOR BABEȘ, VASILE ALECSANDRI, CARTIERUL PRIMĂVERII, BALADEI, BERZEI, BRÂNDUȘEI, BUNA VESTIRE, CASTANILOR, CIOCÂRLIEI, COCORILOR, FLORILOR, FRAGILOR, GRĂDINILOR, SFINȚII ÎMPĂRAȚI CONSTANTIN ȘI ELENA, IRIS, LACULUI, LUCEAFĂRUL, MIHAI EMINESCU, MARGARETELOR, PERLEI, PRIMĂVERII, RÂNDUNELELOR, SF. MARIA, VASILE ALECSANDRI și ZAMBILELOR ZEFIRULUI
JOI, 30.11.2023:
Dumbrăvița – ALBATROSULUI (stânga), ALBERT EINSTEIN, ANTONIO VIVALDI, ARANY JÁNOS, ARANY MÁTYÁS, ARHIMEDE, AUREL VLAICU, BARTÓK BÉLA, BD. PETRE ŢUŢEA (Mureș – DNCT), BEGA, BEREGSĂULUI (Mureș – DNCT), BERZEI, BRÂNDUȘEI, BLAISE PASCAL, BUJORILOR, CERNA, CIOCÂRLIEI, COCORULUI, CRISTOFOR COLUMB, CRIȘURILOR (Crișurilor – Blaise Pascal), CRIZANTEMELOR, DUNĂREA, GALILEO GALILEI, GÁRDONY GÉZA, GIUSEPPE VERDI, HENRI COANDĂ, IRIS, ISAAC NEWTON, J.S. BACH, JAMES WATT, JÁNOS HUNYADI, JOHANNES KEPPLER, JÓKAI MÓR, JOSEPH HAYDN, LACULUI, LEBEDEI, LIVIU REBREANU (Mureș – DNCT), LOPĂTARULUI, LOUIS PASTEUR, LUDWIG VAN BEETHOVEN, MACIILOR, MADÁCH IMRE, MAGNOLIILOR, MARGARETELOR, MARIE CURIE, MĂGURA, MIKSZÁTH KÁLMÁN, MÓRA FERENC, MÓRICZ ZSIGMOND, MUŞCATELOR, NARCISELOR, NICOLAE TITULESCU, ORHIDEELOR, PANSELUŢELOR, PELICANULUI, PESCĂRUŞULUI, PRIVIGHETORII, RÂNDUNICII, RICHARD WAGNER, SIMFONIEI (Mureș – DNCT), SOMEŞ, SPERANȚEI, THOMAS EDISON, TIMIŞ, TISA, VASCO DA GAMA, VIORII, WOLFGANG AMADEUS MOZART și ZORELELOR
Giarmata – AMURGULUI, ALEEA ZORELELOR, ALEEA MACILOR, CRIȘAN, C-TIN BRÂNCOVEANU, GH. DOJA, HOREA, LIVEZILOR, MIERLEI, MIHAI VITEAZU, ORIZONTULUI, PRINCIPALĂ, PLOPULUI, RĂSĂRITULUI, REGELE CAROL, SOARELUI, ȘTEFAN CEL MARE, TUDOR ARGHEZI, VIILOR și ZORILOR
VINERI, 01.12.2023:
Dumbrăvița – ALMA, BOBÂLNA, CAISULUI, CASTANILOR, CIREŞULUI, CREAŢIEI, CRINULUI, DANAIDE, FĂGĂRAŞ, FRANYÓ ZOLTÁN (Petőfi Sándor – Eminescu), GUTUIULUI, JÓZSEF ATTILA (Petőfi Sándor – dreapta), KÓS KÁROLY (Petőfi Sándor – dreapta), LĂMÂIULUI, LEANDRULUI, MIHAI EMINESCU, MĂRULUI, MIGDALULUI, NICOLAE BĂLCESCU (Petőfi Sándor – dreapta), PĂRULUI, PIERSICULUI, PORTOCALULUI, SANDORFALVA, SILVANA, SZENTES, TH. AMAN și VIȘINULUI, ADY ENDRE, CORAL, ETOLIA, GRAMMA, GRAMMA II, NEPTUN, OCTAVIAN GOGA, OLIMP, OPAL, PERLEI, PIATRA CRAIULUI, PONOR, QUASAR, SATURN, SATURN 2, SEMENICULUI, SOARELUI, ŞTIINŢEI, URANUS, VENUS, VENUS II și ZENIT
SÂMBĂTĂ, 02.12.2023:
Dumbrăvița – AG, ARDEALUL, ARIADNA, CONSTRUCTORILOR, COMETEI, FERVENŢIA, FLORENŢA, INTR. BAN, INTR. URSA MICĂ, JUPITER, IUVENȚIA, LUCEAFĂRULUI, LUNEI, MARA, MAREŞAL AVERESCU, MARTE, MESTEACĂNULUI, NERA, NUCULUI, PALTINULUI, PINULUI, PLUTO, DR. RUSU MIHAI, SALCÂMULUI, SOMEŞ, TEIULUI, ŢIBLEŞULUI și VENEŢIA
Ghiroda – BUCEGI, BUȘTENI, CÂMPIEI, CEAHLĂU, CERBULUI, COMARNIC, HERCULANE, IALOMIȚA, MUNTENIA, OITUZ, PADIȘ, PARÂNG, PIATRA CRAIULUI, PIETRELE DOAMNEI, PLOPILOR, PREDEAL, RARAU, RETEZAT, SEMENIC, SINAIA, VALIȘOARA și VICTORIA