ZONA 1
LUNI, 20.11.2023 – Moșnița Veche + Urseni – ARȚARULUI, ANINULUI, AUREL COSMA (Bistrei – Bucovăț), BISERICII (Bistrei – Bucovăț), BISTREI, BRADULUI, CARPENULUI, CASTANULUI, CĂTINEI, DAFINULUI, DIMITRIE ADAM, DON CARLOS, DON PASQUALE, DORIN TEODORESCU (Bistrei – Bucovăț), FAGULUI, FALSTAFF, IENUPĂRULUI, IOAN FARCHESCU, MARE (Bistrei – Bucovăț), MESTEACĂNULUI, OTTELO, PLATANULUI, SOARELUI, STEJARULUI, ȘUVAGĂU DĂNILĂ, TEIULUI, TISEI, TURANDOT, ULMULUI, VICENȚIU BABEȘ (Bistrei – Bucovăț) și ZADEI
MARȚI, 21.11.2023:
Sânmihaiul German + Utvin
Carani
MIERCURI, 22.11.2023:
Moșnița Nouă + Albina – ADOLESCENȚEI, AGRICULTORILOR (Cal. Moșnița V. – Poștei), ARICIULUI, AȘTRILOR, BERZEI, BIGĂR, BIZAMULUI, BORLOVA, BORSEC, BUHUI, BURSUCULUI, CALEA MEDVEȘ, CÂMPULUI (Nucilor – Principală), CEDRULUI, CERNA, CETINEI, COMARNIC, CORNEA, CORONINI, DÂMBOVICIOARA, DOMOGLED, DUMITRU CRISTEA, ECOLOGIȘTILOR, EGRETEI, EROU BRICIU LEONTIN, EUGENIA (până în Borsec), FLAMINGO, GHIRLANDEI, GRĂDINILOR, HERCULANE, HOREZU, IALOMICIOARA, IEPURELUI, JDERULUI, JUNIMII, LINXULUI, LIȘIȚEI, MEZIAD, MIRESEI, MISTREȚULUI, MOBILEI, MOLIDULUI, NEVĂSTUICII, NUCILOR, PARC INDUSTRIAL MOȘNIȚA NOUĂ, PIETROASA, POLOVRACI, POȘTEI (Principală – Telegrafului), RÂNCA, ROMÂNEȘTI, RUDĂRIA, SCĂRIȘOARA, SICHEVIȚA, SPERANȚEI, STELELOR, TIGRULUI, TINERETULUI, TIPOGRAFILOR, TISMANA, TOPLEȚ, TOPOLNIȚA, TUIA, TUȘNAD, VERDE, VEVERIȚEI, VIDREI, VIITORULUI, VOINEASA, VULPII și ZADA
Fibiș
JOI, 23.11.2023:
Moșnița Nouă – AGRICULTORILOR (parțial), ARDEALUL, BÂLEA, BANAT, BICAZ, BUCEGI, CĂLIMAN, CĂPRIOAREI, CARPAȚI, CEAHLĂU, CERBULUI, CIUCAȘ, CIUTEI, COLOMBINA, FECIOAREI, IDILEI, INTRAREA IATACULUI, LĂCRĂMIOAREI, LACULUI, LINIȘTII, MARAMUREȘ, MĂRGHITAȘ, MIRANDOLINA, MUNTENIA, ORIZONT, PANSELUȚEI, PIATRA CRAIULUI, PRIMĂRIEI, RODNEI, SCARAMOUCHE, ȘCOLII (Cal. Moșnița Veche – Poștei), SFÂNTA ANA, PRINCIPALĂ, SURDUC, TARCU, TRANSILVANIA, VĂLIUG, VIDRARU și ZIMAND
Cărpiniș – Partea dreaptă în sensul de mers Timișoara – Cărpiniș
VINERI, 24.11.2023:
Sânmihaiul Român – Toate casele situate la dreapta de drumul Timișoara – Sânmihaiul German
Dumbrăvița – ADY ENDRE, CORAL, ETOLIA, GRAMMA, GRAMMA II, NEPTUN, OCTAVIAN GOGA, OLIMP, OPAL, PERLEI, PIAȚA CRAIULUI, PONOR, QUASAR, SATURN, SATURN 2, SEMENICULUI, SOARELUI, ŞTIINŢEI, URANUS, VENUS, VENUS II și ZENIT
SÂMBĂTĂ, 25.11.2023 – Moșnița Nouă + Rudicica – ACVILA, ADAM CLISI, ALEXANDRA, ARMENIȘ, BÂRNA, BASMULUI, BERZOVIA, BOCȘA, BREBU, BUMBACULUI, CÂLNIC, CĂLUGĂRENI, CASTORULUI, CINTEZEI, CIOCÂRLIEI, CODOBATURII, CORBULUI, COȚOFENEI, CRICIOVA, CUCULUI, DOGNECEA, DOMAȘNEA, DROGHERIEI, DROPIEI, ENOTULUI, ERETELUI, FÂRLIUG, FARMACIEI, FILOMELEI, GAIȚEI, GĂRÂNA, GHIONOAIEI, GRAURELUI, HAMEIULUI, IEDEREI, LĂSTUNULUI, LUPULUI, MACULUI, MĂRĂȘEȘTI, MĂRĂȘTI, MEHADIA, MIERLEI, NAGÂȚULUI, OITUZ, PIȚIGOIULUI, PITULICII, PLOIERULUI, POPÂNDĂULUI, PORUMBELULUI, POSADA, POTÂRNICHII, PREPELIȚEI, PRESUREI, PRIVIGHETORII, PUPEZEI, RAPIȚEI, RÂNDUNICII, STICLETELUI, STURZULUI, ȘACALULUI, TERAPIEI, TEREGOVA, TURTURICII, ULIULUI, VERMEȘ, VRABIEI, ZĂGUJENI, ZIMBRULUI, BERNA, OSLO, PARIS, ROMA, DUBLIN, SOFIA, COPENHAGA, MONACO, ANKARA, BERLIN, PODGORIȚA, RIGA, FLORENȚA, BUCUREȘTI, VALLETA, SKOPIE, ATENA, MADRID, MOSCOVA, PRAGA, NICOSIA, KIEV, BRATISLAVA, LUXEMBURG, LONDRA, BUDAPESTA, BELGRAD, VILNIUS, LISABONA, ZAGREB, VIENA, AMSTERDAM, VATICAN, BAKU, TIBILISI și GLASGOW
ZONA 0
LUNI, 13.11.2023 – Recaș – HERNEACOVA, STANCIOVA, PETROVASELO și NADĂȘ; Topolovățu Mare – ȘUȘTRA;
MARȚI, 14.11.2023 – Brestovăț – BRESTOVĂȚ, COȘARI, TEȘ și LUCAREȚ; Topolovățu Mare – CRALOVĂȚ;
MIERCURI, 15.11.2023 – NU SE SPALĂ
JOI, 16.11.2023 – NU SE SPALĂ
VINERI, 17.11.2023 – NU SE SPALĂ
SÂMBĂTĂ, 18.11.2023 – Ghizela – GHIZELA, HISIAȘ, PANIOVA și ȘANOVIȚA; Topolovățu Mare – TOPOLOVĂȚU MARE, TOPOLOVĂȚU MIC și IOSIFALĂU
ZONA 1
LUNI, 13.11.2023 – GAVRIL MUSICESCU 47-107, 70-158 (Miloia – Martirilor), TRAIAN VUIA 7-87, 8-84 (Rebreanu – Musicescu), DRUBETA 97-131, 96-134 (Mureş – Musicescu), MUREŞ 61-73, 56-74 (Miloia – Drubeta), MAREŞAL ALEXANDRU AVERESCU 3B–31, 34–66 (Miloia – Drubeta), ULPIA TRAIANA 27-123, 30-118 (Rebreanu – Musicescu), CĂLĂTORILOR, PRUTUL, FEDRA, LUDWIG VON YBL, BERZEI, ION SÂRBU, SIMION MANGIUCA, ARCIDAVA și VICTOR VALCOVICI
MARȚI, 14.11.2023 – RUDOLF WALTER, COLONIA RADIO, CANALUL BEGA, ALBĂSTRELELOR, LUDUŞ, DETA, PARÂNG, DELINEȘTI, TATA OANCEA, BISTREI, TRAIAN DEMETRESCU, JULES VERNE, MARTIR NICOLAE LĂCĂTUŞ, GRĂDINARILOR, COCORILOR, ROTUNDĂ, CALISTRAT HOGAŞ, MARTIR CORNEL POPESCU 1918, NICOLAE TINCU VELEA, GENERAL MAGHERU, JÓKAI MÓR, MARTIR ION TĂNASE, GEORGE TOPÂRCEANU, EMIL GÂRLEANU, PLOPULUI, ILIA REPIN și PARCULUI
MIERCURI, 15.11.2023 – CALEA URSENI, JOSEPH STRAUSS, LEGUMICULTURII, SABIN MANOILĂ, JUPITER, EMIL RACOVIŢĂ, ANINA, MATEI MILLO, SPĂTARUL MILESCU, NICOLAE D. COCEA, EURIPIDE, THEODOR PALLADY, TRAIAN SIMU, GRIGORE ANTIPA, TOPORAȘILOR, MARGARETELOR, ZAMBILELOR, PETUNIEI, DAFINULUI, ANEMONELOR, MAGNOLIEI, AZALEELOR, CRĂIŢELOR, ORHIDEELOR, MARTIR RADU CONSTANTIN, ARSENE BOCA, LUȚĂ IOVIȚĂ, IULIU PODLIPNY, NICOLAE STOICA DE HAŢEG, GOLOPENŢA, ARINULUI, DIMITRIE DINICU, PAVEL STOICA, NEAJLOV, CRIZANTEMELOR, SALVELOR și JOHANN JAKOB EHRLER
JOI, 16.11.2023 – EMILE ZOLA 21-97, 22-90 (Victor Hugo – Chişodei), CHIŞODEI, CERCULUI, GALILEO GALILEI, IZLAZ 19-59, 22-50 (Victor Hugo – Chişodei), MĂRGĂRITARILOR și HERCULANE
VINERI, 17.11.2023 – BUJORILOR 1-191, 2-156 (case), ANA IPĂTESCU 33-67, 24-60 (Şagului – Chişodei), FRATELIA, MARTIR PETRU HAŢEGANU, EMILE ZOLA 99-163, 92-182 (Chişodei – Ceferiştilor), BÂRSEI, TITUS MAIOR MUREŞAN, SECERII STEAUA (case), CALEA ŞAGULUI 57-191 (până în Ana Ipătescu), IZLAZ 61-121, 52-122 (Chişodei – Ceferiştilor), FLORILOR, CEFERIŞTILOR, ETERNITĂŢII, JEAN PAUL MARAT, BARBU LĂUTARU și NICOREŞTI
SÂMBĂTĂ, 18.11.2023 – Moșnița – ADELINA, ADRIANA, AIDA, AMALIA, BRÂNDUȘA, CAMELIA, CARMEN, CĂTĂLINA, CECILIA, CLAUDIA, CORNELIA, CRISTINA, DIANA, DORINA, ELENA, EUGENIA, GABRIELA, GEORGETA, IRIS, LUCIA, MĂDĂLINA, MAIA, MANUELA, MARCELA, MARIA, NEDEEA, OLIMPIA, RODICA, ROXANA, SILVIA, VALERIA și XENIA
ZONA 1
LUNI, 06.11.2023 – SPL. NICOLAE TITULESCU 12-29 (Dragalina – Nufărul), GHEORGHE POP DE BĂSEŞTI, GHEORGHE BARIŢIU, GĂRII, NUFĂR, CONSTANTIN OLĂNESCU, GELU, CUCULUI, NICOLAE LEONARD (Frunzei – Dâmbovița), GIUSEPPE VERDI, CLOPOTULUI, CURCUBEULUI, CALEA ȘAGULUI 38-56 și FRUNZEI case (Leonard – Cucului)
MARȚI, 07.11.2023 – JOSEF PREYER, MANGALIA, SPLAIUL TUDOR VLADIMIRESCU 31-47
(Iuliu Maniu – Crizantemelor), CRIZANTEMELOR, ALEXANDRU VLAHUŢĂ, BUDAI DELEANU, POENIȚEI, VULTURILOR 1-35 și NICOLAE LEONARD (Dâmbovița – Vulturilor)
MIERCURI, 08.11.2023 – ION BARAC, VULTURILOR 30-78, 79-99 (Budai Deleanu – Tudor Vladimirescu), TUDOR VLADIMIRESCU (Crizantemelor – Spl. Sofocle), CĂPITAN DAMŞESCU, ARDEALULUI 71-95 (din Gabriel Ioseph – Ion Barac), GABRIEL JOSEPH, DÂMBOVIŢA 69–77, 100–106A (Ion Barac – Sofocle), BABA NOVAC, RĂCHITEI, MARAMUREŞ, RAHOVEI, POSADA, PIAŢA PRAHOVA, BANATUL, NICOLAE ANDREESCU 80-82, 107-109 (Dâmboviţei – Muncii), GHEORGHE ŞINCAI, VASILE LUPU și SPLAIUL SOFOCLE (Rahovei – Gabriel Joseph)
JOI, 09.11.2023 – TITULESCU 21A, NUFĂR (blocuri), NICOLAE ANDREESCU 3-105, 2-78 (Muncii – Eliberării), MARTIR GOGU OPRE, ARDEALULUI 1-69, 4-66 (Eliberării – Muncii), MUNCII, MACARIE, ILIE GROPŞEANU, CORNELIU BABA, DAN PAVEL, AGRONOMIEI, PĂCII, GEORGE GEORGESCU, LĂMÂIŢEI, CUCULUI, NICOLAE LEONARD, CONSTANTIN SILVESTRI, ION ROMÂNU, SPLAIUL SOFOCLE (Viaduct CF – Silvestri), DIMITRIE STAN și OCTAV BĂNCILĂ
VINERI, 10.11.2023 – IOAN SLAVICI, RĂSCOALA 1907, DUMITRU BAGDAZAR, CONSTANTIN NOTTARA, ROMANIŢEI, CONTEMPORANUL, VĂLIUG, PODGORIEI, NICCOLÒ PAGANINI, NICOLAE FILIMON, IZLAZ 61-121, 52-122 (Chişodei – Ceferiştilor), FLORILOR, CEFERIŞTILOR, ETERNITĂŢII, JEAN PAUL MARAT, BARBU LĂUTARU, NICOREŞTI, ANTON BACALBAŞA, FRAGILOR, SULINA, CONSTANTIN DANIEL, VASILE NICOLESCU, ALINA C. IONESCU, KARL BROCKY, ALMA CORNEA IONESCU, POIENIȚEI, POIANA RUSCĂI și VULTURILOR 1-35
SÂMBĂTĂ, 11.11.2023 – Becicherecul Mic
ZONA 0
LUNI, 06.11.2023 – Victor Vlad Delamarina – VICTRO VLAD DELAMARINA, PĂDURENI, HONORICI și PINI; Găvojdia – LUGOJEL
MARȚI, 07.11.2023 – Găvojdia – GĂVOJDIA, JENA și SĂLBĂGEL
MIERCURI, 08.11.2023 – Boldur – SINERȘIG; Darova – DAROVA, SACOȘU MARE și HODOȘ
JOI, 09.11.2023 – Bogda – BOGDA, COMEAT, ALTRIGEN, SCHARLOTENBURG, BUZAD și BAZOȘ
VINERI, 10.11.2023 – Recaș – IZVIN
SÂMBĂTĂ, 11.11.2023 – Topolovățu Mare – ICTAR – BUDINT; Secaș – SECAȘ, CRIVOBARA și VIZMA
ZONA 1
LUNI, 30.10.2023 – ISMAIL, BRUMĂRELE, PELICANI, LĂPTARILOR, FURNICII, MĂTRĂGUNEI, LUNCII, ALEEA GHIRODEI (Bobâlnei – Prieteniei), FUIORULUI, SPARTACUS, LEMNARILOR, SCĂRIȘOARA, CAPREI, COCOSTÂRC, LUNCANI, NICOLAE URSU, VĂLIȘOARA, MOGOȘOAIA, JORGE ARMANDO, OBREJA, FLACĂRA, PRIETENIEI și ALEEA GHIRODEI (Prieteniei – Bobâlna)
MARȚI, 31.10.2023 – GHEORGHE ȚIȚEICA, BOBÂLNA, ROZELOR, FREDERICH MISTRAL, COMETEI, ROMUL LADEA, MOLDOVEI, ZIMNICEA, RADU TUDORAN, IONEL TEODOREANU, ION MINULESCU, GAROFIŢEI, MICŞUNELELOR, CARULUI, GHIRODEI 1-99, 34-120 (Mătăsarilor – Cometei), CRINULUI, ŞTRANDULUI, MIHAI GLINKA, TURDA, ORĂŞTIE, ALPINIŞTILOR, PALMIERILOR și MARIUS MUNTEANU
MIERCURI, 01.11. 2023 – MĂTĂSARILOR, LONGINESCU, UZINEI, LALELELOR 1-7, 2-8 (Dorobanților – Mistral), IULIU GROZESCU 17-21, 2-18 (case), PETRU RAREȘ, ZĂVOI, ANTON PAN, PIAȚA SARMISEGETUSA, PIAȚA MITROPOLIT ALEXANDRU STERCA-SULUȚIU, CONSTANTIN TITEL PETRESCU, ARCULUI, PETRU RAREȘ, SPLAIUL MORARILOR, TIMOCULUI, ECATERINA TEODOROIU 1-17 (case), PETRE INSPIRESCU 1-5, 2-10 (Ecaterina Teodoroiu – Costache Negruzzi), ION CREANGĂ 1-7, 2-10 (Rovine – Costache Negruzzi), COSTACHE NEGRUZZI, TITU MAIORESCU, CALEA BUZIAȘULUI 13-105, 40-132, CHEVEREȘULUI, OLARILOR, CHEVEREŞULUI și INTRAREA ARH. CORNEL LIUBA
JOI, 02.11.2023 – MOISE NICOARĂ, ANDREI ȘAGUNA (Tigrului – Iosif Vulcan), IOSIF VULCAN, FREDERIC CHOPIN, CEZAR BOLLIAC, TIGRULUI, DR. IOAN BONTILĂ, MELODIEI, GHEORGHE ASACHI, ION NECULCE, LUNEI, ȘTEFAN OCTAVIAN IOSIF, ȘCOLII, COMĂNEȘTI și IEPURELUI
VINERI, 03.11.2023 – PETRU CERMENA, ȚIBLEȘULUI, VASILE CÂRLOVA, IOAN INOCENȚIU MICU KLEIN, CĂPRIOAREI, LEVĂNȚICA, CONSTANTIN MIU-LERCA, PIAȚA ISTRIA, GRIGORE POPITI, NOUĂ 1/2, BITOLIA, DUMBRAVA ROȘIE, PINDULUI, BATANIA, APATEU, SUCULUI, VIRGILIU, HERODOT, TORAC și FERMITĂȚII
SÂMBĂTĂ, 04.11.2023 – Giarmata Vii
ZONA 0
MIERCURI, 01.11.2023 – Nădrag – NĂDRAG și CRIVINA
JOI, 02.11.2023 – Știuca – ȘTIUCA, DRAGOMIREȘTI, OLOȘAG și ZGRIBEȘTI
VINERI, 03.11.2023 – Criciova – CRICIOVA, CIREȘU și JDIOARA; Lugoj – MĂGURI și TAPIA
SÂMBĂTĂ, 04.11.2023 – Victor Vlad Delamarina – HERENDEȘTI, PIETROASA MARE și VISAG
ZONA 1
LUNI, 23.10.2023 – MIRCEA CEL BĂTRÂN (blocuri), MOISE DOBOŞAN, BRUXELLES, THEODOR AMAN, GRIGORE URECHE, ADAM MICKIEVICS, BANUL SEVERINULUI, RADU DE LA AFUMAȚI, HOMOROD, ANVERS, ALEXANDRU DONICI, RARĂU, TAZLĂU, PELINULUI, GEORGE STEPHENSON, BISTRIȚA, VADU CRIȘULUI, CIOCÂRLIEI, intrarea PETRE PĂCURARIU, LIVEZILOR, EROII DE LA PĂULIȘ, LEPA BĂRBAT, PONEASCA, DRAGOȘ VODĂ, TULCEA, VRANCEA, MESTEACĂNULUI, LOCOTENENT OVIDIU BALEA, RUDARIA și MIRCEA CEL BĂTRÂN 1-5, 15, 27, 29, 41, 43-149, 2-126
MARȚI, 24.10.2023 – HOREA, CLOŞCA, PIAȚA AVRAM IANCU, HERŢA, GIGORE ALEXANDRESCU 51A-121, 40-64 (Viilor – Mircea Cel Bătrân), CRIŞAN, SAMUIL ȘAGOVICI, BASARABIA, COȘARILOR, CINCINAT PAVELESCU, MARTIR CERNĂIANU 1-37, 2-30 (Munteniei – Cetăţii), MUNTENIEI 11-45 (Martir Cernăianu – Macilor), MACILOR, IOAN PLAVOSIN, VUC KARADJIC, VIILOR 1-31, 14-40 (Munteniei – Grigore Alexandrescu), CETATEA ALBA, ION POPOVICI BĂNĂȚEANU, MILOS CERNEANSCHI și MARTIR CORNEL LEUCUȚĂ
MIECURI, 25.10.2023 – TIBRULUI, AGRICULTORILOR, JOHAN SCHWICKER, BELGRAD, GRIGORE ALEXANDRESCU 1-33, 2-26 (Raţiu – Moise Doboşan), BARIEREI, MANOLE, MADONA, PROFESOR ALEXANDRU CIȘMAN, C.A. ROSETTI, ADAM MICKIEVICS, ALEXANDRU XENOPOL, BANUL UDREA, COMOAREI, LILIACULUI, PĂSTORILOR, MĂRGINENILOR, LIMAN, CIREȘULUI, ADAM MULLER – GUTTENBRUNN, CORNELIU NEPOS, ZĂNOAGA, TRIFOIULUI, CASSIAN MUNTEANU, ALEXANDRU NICOLAI NEKRASOV, RĂZBOIENI, SEMICERC, TABORULUI, UMBREI, TITUS LIVIUS, ȘTEFAN NĂDĂȘAN, AMZEI, BACHUS, ROȘIORI, EUGEN TODORAN, CORINA IRINEU, ACAD. AUREL BĂRGLĂZAN, CAMELIEI, ION RAȚIU și SACULUI
JOI, 26.10.2023 – ARMONIEI, DR. GRIGORE T. POPA, AURORA, MARGINII, TUDOR ARGHEZI, GHEORGHE IVĂNESCU, CONSTANTIN VÂLCEANU, ION BARBU, LORENA, RENAȘTERII, CETĂȚII – de la nr.2-64 (pare) și LABIRINT
VINERI, 27.10.2023 – CĂLAN, LIEGE, ORȘOVA (Liege – Călan), DEJ (Liege – Carei), CAREI (Liege – Călan), TIMIȘ, STELELOR, ULMULUI, TORAC 9, APATEU 8, BITOLIA 1, LUNEI, ALEXANDRU INDRIEȘ, IOAN LOTREANU și EMILIA PUHALLO LUNGU
SÂMBĂTĂ, 28.10.2023 – 3 AUGUST 1919, PIAŢA ROMANILOR, COLONIEI, DR. GHEORGHE MARINESCU, DIONISIE LINŢIA, ABRUD, ACAD. CORNELIU MICLOŞI, ION LUCA CARAGIALE, PETRE SFETCA, IOAN DIMITRIE SUCIU, ZLATNA, SPLAIUL NISTRULUI, MIRESEI, CALEA ARADULUI 15-33 (Miresei – Piața Consiliul Europei), Cal. TORONTALULUI (din Piața Consiliul Europei) de la nr. 1-125 (impare); 2-104 (pare), CONSTANTIN STERE, HOTINULUI și ION INCULEȚ
ZONA 0
LUNI, 23.10.2023 – VICTOR VLAD DE LA MARINA – Victor Vlad Delamarina, Pădureni Honorici și Pini; GĂVOJDIA – Lugojel
MARȚI, 24.10.2023 – GĂVOJDIA – Găvodjia, Jena și Sălbăgel
MIECURI, 25.10.2023 – NĂDRAG – Nădrag și Crivina
JOI, 26.10.2023 – ȘTIUCA – Știuca, Oloșag, Zgribești și Dragomirești
VINERI, 27.10.2023 – LUGOJ – Măguri și Tapia; CRICIOVA – Criciova, Jdioara și Cireșu
SÂMBĂTĂ, 28.10.2023 – VICTOR VLAD DE LA MARINA – Heredenști, Petroasa Mare și Vișag
ZONA 1
LUNI, 16.10.2023 – 16 DECEMBRIE 1989 1-39 (Brâncoveanu – T. Vladimirescu), TIMOTEI CIPARIU, TREBONIU LAUREAN, ION HELIADE RĂDULESCU, MOŢILOR, SPL. TUDOR VLADIMIRESCU 1-12 (16 Decembrie – M. Viteazu), BRAŞOV, PIAȚA PLEVNEI, GENERAL HENRI BERTHELOT, FILARET BARBU, MUGURILOR, REMUS, VIRGIL ONIŢIU, CORIOLAN BĂRAN, ARH. LÁSZLÓ SZÉKELY, CIPRIAN PORUMBESCU 1-73, 2-66 (Bălcescu – Brâncoveanu), INDEPENDENŢEI, GHEORGHE DOJA, MIHAI VITEAZU 2-48, VIRGIL MADGEARU, ALEXANDRU ODOBESCU, ROMULUS și CORBULUI
MARȚI, 17.10.2023 – DR. PAVEL VASICI UNGUREANU, CIPRIAN PORUMBESCU 75-129, 68-110 (Brâncoveanu – 16 Decembrie 1989), RUSU ŞIRIANU, VADU CĂLUGĂRENI, C-TIN. BRÂNCOVEANU 1-95, 2-82 (16 Decembrie 1989 – L. Rebreanu), DAMASCHIN BOJINCA, 16 DECEMBRIE 1989 41-79 (Rusu Şirianu – Brâncoveanu), GLAD 49-71, 54-102 (Drubeta – Brâncoveanu), ALEXANDRU MACEDONSKI, ULPIA TRAIANA 1-25, 2-28 (Rebreanu – Rusu Şirianu), TRAIAN VUIA 2-6, 1-7 (Glad – L. Rebreanu), FELDIOARA, PIAȚA AXENTE SEVER, ARON PUMNUL, ZUPCO PETROVICI, MARTIR SORINEL LEIA, VASILE ADAMACHI, CAZANE, SALCÂMILOR 1-7, 2-8 (Axente Sever – Rebreanu), MEMORANDULUI, SEVERIN, COZIA și ENEAS 47-109, 60-126 (Brâncoveanu – Coresi)
MIERCURI, 18.10.2023 – VICTOR HUGO, ALUNIŞ, APICULTORILOR, ANTON PAVLOVICI CEHOV, MUNCITORILOR, ANUL 1848, MARTIR ION CIORDAŞ 1918, IVAN PETROVICI PAVLOV, VÂNĂTORILOR, WILLIAM SHAKESPEARE, PROGRESUL și DIMINEŢII
JOI, 19.10.2023 – ANA IPĂTESCU 1-27, 2-22, FILATELIEI, LACULUI, IORGOVANULUI, CERCEILOR, PETALELOR, ŞTIINŢEI, VEVERIŢEI, TEATRULUI, TALĂNGII, CUTEZĂTORILOR, FRATERNITĂŢII, FRUCTELOR, GRĂDINII, DÂMBOVIŢA 1-71 (Ion Barac – Calea Şagului), ALEEA GORNIŞTILOR, FRUNZEI, VEGETAŢIEI și ACTORILOR
VINERI, 20.10.2023 – PAUL CONSTANTINESCU, CALEA ŞAGULUI 2-140, DÂMBOVIŢA 2-98 (C. Şagului – Ion Barac), TRANSILVANIA, SMEURIŞULUI, VLĂSIEI, PRAHOVA, CLĂBUCET, POGONICI, BRAN, CETINEI, MUZICII, GORUNULUI, BANATUL (blocuri), CITADELEI, DREPTATEA, PAUL CONSTANTINESCU, LAURENŢIU NICOARĂ și JOHNNY WEISSMULLER
SÂMBĂTĂ, 21.10.2023 – GLAD 1-47, 2-52 (Brâncoveanu – Calea Şagului), ENEAS 1-45, 2-58 (Calea Şagului – Brâncoveanu), SNAGOV, RUSU ŞIRIANU (blocuri), DUMITRU CHIRIAC, HEBE 1-29, 2-26 (Rusu Şirianu – Rebreanu), LEV TOLSTOI, GHEORGHE RANETTI 1-25, 2-34 (Snagov – Rebreanu), CALEA ŞAGULUI 1-27 (Rebreanu – Rusu Şirianu), LIVIU REBREANU 1-1/2 (Ranetti – Calea Şagului), BUJORILOR Blocuri 33, 36, nr. 132A, 137, 158, 160, 160A, 161, 165, 167, ETERNITĂŢII (blocuri), CALEA ŞAGULUI 81–85, ARH DULIU MARCO, BREDICEANU TIBERIU, ARH VICTOR VLAD, NICOLAE BOBOC, MARTIR HERMAN SPORER și STEAUA (blocuri)
ZONA 0
LUNI, 16.10.2023 – Belinț – BELINȚ și CHIZĂTĂU
MARȚI, 17.10.2023 – Boldur – BOLDUR, JABĂR și OHABA – FORGACI
MIERCURI, 18.10.2023 – Coșteiu – COȘTEIU; Belinț – GRUNI
JOI, 19.10.2023 – Bara – BARA, LĂPUȘNIC și DOBREȘTI; Racovița – HITIAȘ și SÂRBOVA; Balinț – FADIMAC
VINERI, 20.10.2023 – Balinț – BALINȚ, BODO și TÂRGOVIȘTE; Belinț – BABȘA
SÂMBĂTĂ, 21.10.2023 – Coșteiu – HEZERIȘ, VALEA LUNGĂ, ȚIPARI și PĂRU