+40 374 885 692

Programul săptămânii 16-21 MAI 2022 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

TIMIȘOARA

Luni 16 mai 2022 – Străzile GAVRIL MUSICESCU 47-107, 70-158 (Miloia – Martirilor), TRAIAN VUIA 7-87, 8-84 (Rebreanu – Musicescu), DRUBETA 97-131, 96-134 (Mureş – Musicescu), MUREŞ 61-73, 56-74 (Miloia – Drubeta), MAREŞAL ALEXANDRU AVERESCU 3 B – 31, 34–66 (Miloia – Drubeta), ULPIA TRAIANA 27-123, 30-118 (Rebreanu – Musicescu), CĂLĂTORILOR, PRUTUL, FEDRA, LUDWIG VON YBL ,BERZEI, ION SÂRBU, SIMION MANGIUCA, ARCIDAVA, VICTOR VALCOVICI.

Marți 17 mai 2022 – Străzile RUDOLF WALTER, COLONIA RADIO, CANALUL BEGA, ALBĂSTRELELOR, LUDUŞ, DETA, PARÂNG, DELINESTI, TATA OANCEA, BISTREI, TRAIAN DEMETRESCU, JULES VERNE, MARTIR NICOLAE LĂCĂTUŞ, GRĂDINARILOR, COCORILOR, ROTUNDĂ, CALISTRAT HOGAŞ, MARTIR CORNEL POPESCU 1918, NICOLAE TINCU VELEA, GENERAL MAGHERU, JOKAI MOR, MARTIR ION TĂNASE, GEORGE TOPÂRCEANU, EMIL GÂRLEANU, PLOPULUI, ILIA REPIN, PARCULUI.

Miercuri 18 mai 2022 – Străzile CALEA URSENI, JOSEPH STRAUSS, LEGUMICULTURII, SABIN MANOILĂ, JUPITER, EMIL RACOVIŢĂ, ANINA, MATEI MILLO, SPĂTARUL MILESCU, NICOLAE D. COCEA, EURIPIDE,
THEODOR PALLADY, TRAIAN SIMU, GRIGORE ANTIPA, TOPORAȘILOR, MARGARETELOR, ZAMBILELOR,
PETUNIEI, DAFINULUI, ANEMONELOR, MAGNOLIEI, AZALEELOR, CRĂIŢELOR, ORHIDEELOR, MARTIR RADU CONSTANTIN, ARSENIE BOCA, LUȚĂ IOVIȚĂ, IULIU PODLIPNY, NICOLAE STOICA DE HAŢEG, GOLOPENŢA,
ARINULUI, DIMITRIE DINICU, PAVEL STOICA, NEAJLOV, CRIZANTEMELOR, SALVELOR, IACOB EHLER.

Joi 19 mai 2022 – Străzile EMILE ZOLA 21-97, 22-90 (Victor Hugo – Chişodei), CHIŞODEI, CERCULUI, GALILEO GALILEI, IZLAZ 19-59, 22-50 (Victor Hugo – Chişodei), MĂRGĂRITARILOR, HERCULANE.

Vineri 20 mai 2022 – Străzile BUJORILOR 1-191, 2-156 (case), ANA IPĂTESCU 33-67, 24-60 (Şagului – Chişodei), FRATELIA, MARTIR PETRU HAŢEGANU, EMILE ZOLA 99-163, 92-182 (Chişodei – Ceferiştilor),
BÂRSEI, TITUS MAIOR MUREŞAN, SECERII, STEAUA (case), CALEA ŞAGULUI 57-191 (până în Ana Ipătescu),
IZLAZ 61-121, 52-122 (Chişodei – Ceferiştilor), FLORILOR, CEFERIŞTILOR, ETERNITĂŢII, JEAN PAUL MARAT,
BARBU LĂUTARU, NICOREŞTI.

RURAL

Sâmbătă 21 mai 2022 – Localitățile BENCECU DE SUS, MURANI și SĂLCIUA NOUĂ.

LUGOJ

Luni 16 mai 2022 – Străzile LIVEZILOR, SALCÂMULUI, TIROL, IZVORULUI, TRAIAN VUIA, FAGILOR, FĂGETULUI, STRUGURILOR, POALELE VIILOR, AUREL VLAICU, TAPIEI.

Marți 17 mai 2022 – Străzile PRIVIGHETORII, AGRICULTURII, 13 DECEMBRIE, VASILE ALECSANDRI, HORIA,
CLOȘCA (până în PRIMĂVERII) , PRIMĂVERII, 20 DECEMBRIE, DUNĂRII, NARCISELOR, VALENTIN ROSADA,
ION HUNIADE, BLOCURI MICRO 2, BLOCURILE DIN SPATE DE LA OMV ( SPLAIUL 1 DECEMBRIE ).

Miercuri 18 mai 2022 – Străzile BOCȘEI, HERENDEȘTI(MONDIAL), CERNABORA, MARGARETELOR, BÂRZAVEI, 1 MAI, MUREȘULUI, TEIULUI, SIMION BĂRNUȚIU, PANSELELOR, VLAD ȚEPEȘ, ZORILOR.

Joi 19 mai 2022 – Străzile DIMITRIE CANTEMIR, DIMITRIE BOLINTINEANU, JOHANN HEUFFEL, BARTOK BELA, G.A PETCULESCU, IULIU MANIU, GHEORHE DOBRIN, DANIEL BROCEA, ȘIRUL IZLAZULUI, BALTA LATA.

Vineri 20 mai 2022 – Străzile ALEEA NUCILOR, ALEEA CIREȘILOR, ALEEA VIȘINILOR, OLARI, PINILOR,
STR CASTANILOR, ALEEA BRAZILOR (BLOCURI MICRO1), CLOȘCA ( din PRIMĂVERII până în CRIȘAN).

VEZI AICI SI PROGRAMELE ANTERIOARE DE SPĂLARE!

Programul săptămânii 02-07 MAI 2022 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

TIMIȘOARA

Luni 02 mai – Străzile MIRCEA CEL BĂTRÂN (blocuri), MOISE DOBOŞAN, BRUXELLES, THEODOR AMAN,
GRIGORE URECHE, ADAM MICKIEVICZ, BANUL SEVERINULUI, RADU DE LA AFUMAȚI, HOMOROD, ANVERS, ALEXANDRU DONICI, RARĂU, TAZLĂU, PELINULUI, GEORGE STEPHENSON, BISTRIȚA, VADU CRIȘULUI, CIOCÂRLIEI, INTRAREA PETRE PĂCURARIU,LIVEZILOR, EROII DE LA PĂULIȘ, LEPA BĂRBAT, PONEASCA, DRAGOȘ VODĂ, TULCEA, VRANCEA, MESTEACĂNULUI, LOCOTENENT OVIDIU BALEA, RUDĂRIA, MIRCEA CEL BĂTRÂN 1-5, 15, 27, 29, 41, 43-149, 2-126.

Marți 03 mai – Străzile HOREA, CLOŞCA, PIAȚA AVRAM IANCU, HERŢA ,GRIGORE ALEXANDRESCU 51A-121, 40-64 (Viilor – Mircea Cel Bătrân), CRIŞAN, SAMUIL SAGOVICI, BASARABIA, COȘARILOR,
CINCINAT PAVELESCU, MARTIR CERNĂIANU 1-37, 2-30 (Munteniei – Cetăţii), MUNTENIEI 11-45 (Martir Cernăianu – Macilor), MACILOR, IOAN PLAVOSIN, VUC KARADJIC, VIILOR 1-31, 14-40 (Munteniei – Grigore Alexandrescu), CETATEA ALBĂ, ION POPOVICI BĂNĂȚEANU, MILOS CERNEANSCHI, MARTIR CORNEL LEUCUȚĂ.

Miercuri 04 mai – Străzile TIBRULUI, AGRICULTORILOR, JOHAN SCHWICKER, BELGRAD, GRIGORE ALEXANDRESCU 1-33, 2-26 (Raţiu – Moise Doboşan), BARIEREI, MANOLE, MADONA, PROFESOR ALEXANDRU CIȘMAN, C.A. ROSETTI, ADAM MICKIEVICZ, ALEXANDRU XENOPOL, BANUL UDREA, COMOAREI, LILIACULUI, PĂSTORILOR, MĂRGINENILOR, LIMAN, CIREȘULUI, ADAM MULLER-GUTTENBRUNN, CORNELIU NEPOS, ZĂNOAGA, TRIFOIULUI, CASSIAN MUNTEANU, ALEXANDRU NICOLAI NEKRASOV, RAZBOIENI, SEMICERC, TABORULUI, UMBREI, TITUS LIVIUS, ȘTEFAN NĂDĂȘAN, AMZEI, BACCHUS, ROȘIORI, EUGEN TODORAN, CORINA IRINEU, ACAD. AUREL BĂRGLĂZAN, CAMELIEI, ION RAȚIU, SACULUI.

Joi 05 mai – Străzile ARMONIEI, DR. GRIGORE T. POPA, AURORA, MARGINII, TUDOR ARGHEZI, GHEORGHE IVĂNESCU, CONSTANTIN VÂLCEANU, ION BARBU, LORENA, RENAȘTERII, CETĂȚII (de la nr.2-64 (pare), LABIRINT.

Vineri 06 mai – Străzile CĂLAN, LIEGE, ORȘOVA (Liege – Călan), DEJ (Liege – Carei), CAREI (Liege – Călan), TIMIȘ, STELELOR, ULMULUI, TORAC 9, APATEU 8, BITOLIA 1, LUNEI, ALEXANDRU INDRIEȘ, IOAN LOTREANU, EMILIA PUHALLO LUNGU.

Sâmbătă 07 mai – Străzile 3 AUGUST 1919, PIAŢA ROMANILOR, COLONIEI, DR. GHEORGHE MARINESCU,
DIONISIE LINŢIA, ABRUD, ACAD. CORNELIU MICLOŞI, ION LUCA CARAGIALE, PETRE SFETCA, IOAN DIMITRIE SUCIU, ZLATNA, SPLAIUL NISTRULUI, MIRESEI, CALEA ARADULUI 15-33 (Miresei – P=ța Consiliul Europei), Calea TORONTALULUI (din Piata Consiliul Europei) de la nr. 1-125 (impare); 2-104 (pare), CONSTANTIN STERE, HOTINULUI, ION INCULEȚ.

LUGOJ

Luni 02 mai – MICRO 3 ZONA BLOCURI, MICRO 5 ZONA BLOCURI.

Marți 03 mai – Străzile CLOȘCA (DIN PRIMĂVERII până în CRIȘAN), TIMIȘORII INTERSECȚIE CU CRIȘAN, TIMIȘORII INTERSECȚIE CU SPLAIUL 1 DECMBRIE 1918, SPLAIUL 1 DECEMBRIE 1918, IOAN DRAGALINA, PĂUN-PINCIO, NERA (BLOCURI MICRO4), SPLAI CORNELIU COPOSU.

Miercuri 04 mai – Străzile ALEXANDRU MOCIONI, GĂRII, COMUNA DIN PARIS, OLTULUI, CUZA VODĂ, BUCEGI, COLOMAN WALLISCH, SPLAI CORIOLAN BREDICEANU, ANISOARA ODEANU, MAGNOLIEI, PADEȘULUI, NICOLAE BĂLCESCU.

Joi 05 mai – Străzile TIMOTEI POPOVICI, LIBERTĂȚII, CARAIMAN, TIMIȘULUI, PESCARILOR, CASIAN MUNTEANU, MOARA ȘPĂNEASCĂ, VICTOR VLAD DELAMARINA, UNIRII, SPLAI GEORGE COȘBUC, SPLAIUL MORII, INSULEI, ȘTEFAN CEL MARE, MIHAIL KOGĂLNICEANU, ÎMPĂRATUL TRAIAN, ION VIDU, FILARET BARBU, ION POPOVICI BĂNĂȚEANU, SOMEȘULUI, AUREL POPOVICI, SIRETULUI.

Vineri 06 mai – Străzile HEZERIȘULUI, REMUS, SPINANȚEI, ROMULUS, BISTREI, CRIȘAN, TIMIȘORII, ALEXANDRU ASTALAȘ, MINIȘ, CARPAȚI, VALERIU BRANIȘTE, AVRAM IANCU, FĂGĂRAȘ, PRIMĂVERII.

Sâmbătă 07 mai – Străzile MACILOR(CARTIER ITL), BUZIAȘULUI, NICOLAE TITULESCU, TRAIAN GROZĂVESCU, MIHAI VITEAZU, CERNEI, DOBROGEANU GHERA, CEFERIȘTILOR, BOBÂLNEI, XENOPOL, ANA IPĂTESCU, ȘTEFAN OCTAVIAN IOSIF, PETRU MAIOR, NICOLAE IORGA

Programul săptămânii 30 august – 4 septembrie 2021 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

TIMIȘOARA

Luni, 30 august

Străzile CRÂNGULUI, LIVIU REBREANU 144-164, EDUARD BENEŞ, EDUARD PAMFIL, AIDA, TRAVIATA, VICTOR GAGA, MARTIN C-IN PREZAN 67-85, 104-134, MATIN ANDREI ISTVAN, ARENEI SIRIUS 1-11, 2-18 (Bd. Sudului – Uranus), CRISTALULUI, MARTIR ION STANCIU 2-8, 9-11 (Martirilor – Versului), MARTIR ANGELA SAVA, VERSULUI, MARTIR ŞTEFAN MARIŞ, MARTIR ELENA NICOARĂ, PEPINIEREI, SĂNĂTĂŢII.

Marți, 31 august

Străzile IOSIF BULBUCA, BD. SUDULUI, LUMINII, VEGA, URANUS, OGLINZILOR, MARTIR EUGEN NAGY, AŞTRILOR, AZURULUI, ORION, ALEEA ICAR, SIRIUS 13-35, 20-42 (Bd. Sudului – Orion), CERNA 5-19 (Bd. Sudului – Calea Stan idrighin).

Miercuri, 1 septembrie

Străzile MAREȘAL C-TIN PREZAN 87-139, 136-160 (Venus – Bd. Sudului), FLORIN MEDELEŢ, VENUS, MARTIR MARIUS NEMŢOC, BUZIAŞULUI 28-38 (Venus – Matei Milo), RAPSODIEI, RIGOLETTO, ALEXANDRU BĂLAŞ, CLAUDE DEBUSSY, BOEMA, MUREȘ (din Claude Debussy), NICHITA STĂNESCU, NORMA, TOSCA.

Joi, 2 septembrie

Străzile CALEA MARTIRILOR 26-68 (Liviu Rebreanu – Lidia), VÂNTULUI, STEGARILOR, PANDURILOR, INTRAREA LUPULUI, COSMINULUI 15-31, 20-38 (Ioan Mureșan – Adolescenţei), SALCÂMILOR 9-47, 10-46 (Lidia – Ioan Mureșan), NICOLAE ILIESCU, TEODOR PĂCĂŢEAN, STERJA POPOVICI IOVAN, MARTIR MIHAI APRO (intrare), DOSITEJ OBRADOVICI, JOZSEF ATTILA, PIAȚA ARON COTRUŞ.

Vineri, 3 septembrie

Străzile CALEA ŞAGULUI 29-55 (Ana Ipătescu – Rebreanu), LIVIU REBREANU 2 – 2/6 (Calea Şagului – Hebe), HEBE 28-70, 31-89 (Rebreanu – Musicescu), MUREŞ 1-21, 2-16 (Calea Şagului – Hebe), SĂGEŢII, INTRAREA ZIDULUI, GENEZEI, GH. RANETTI 27-77, 36-76 (Rebreanu – Musicescu), INULUI, MĂTĂSII, LUCEAFĂRUL, MUNŢILOR, IRIS, PLANTELOR.

Sâmbătă, 4 septembrie

Străzile MAREȘAL ALEXANDRU AVERESCU (Drubeta – Calea Martirilor), CALEA MARTIRILOR 39-107, 70-182 (Lidia – capăt), MĂGURA, MUREŞ 75-131, 76-134 (Calea Martirilor – Drubeta), CRIVAIA, AZUGA, CHEIA, MARTIR DUMITRU JUGĂNARU, MEZIAD, SALCÂMILOR 51-55, 50-54 (Lidia – Albac), JEAN MONET, OEDIP, DRUBETA 61-95, 62-94 (Lidia – Mureş), IOACHIM MILOIA.

LUGOJ

Luni, 30 august și joi, 2 septembrie

STR LIVEZILOR, STR SALCUMULUI, STR TIROL, STR IZVORULUI, STR TRAIAN VUIA, STR FAGILOR, STR FĂGETULUI, STR STRUGURILOR, STR POALELE VIILOR, STR DIMITRI CANTEMIR, STR DIMITRIE BOLINTINEANU, STR JOHANN HEUFFEL, STR BARTOK BELLA, STR G.A PETCULESCU, STR IULIU MANIU, STR GHEORGHE DOBRIN, STR DANIEL BROCEA, STR SIRUL IZLAZULUI, STR BALTA LATA, STR AUREL VLAICU, STR TAPIEI.

Marți, 31 august și vineri, 3 septembrie

STR PRIVIGHETORII, STR AGRICULTURII, STR 13 DECEMBRIE, STR VASILE ALECSANDRI, STR HORIA, STR CLOSCA PANA IN PRIMAVERII, STR PRIMAVERII, STR 20 DECEMBRIE, STR DUNARII, STR NARCISELOR, STR VALENTIN ROSADA, STR ION HUNIOADE, ALEEA NUCIILOR, ALEEA CIRESILOR, ALEEA VISINILOR, BLOCURI MICRO 2, STR OLARI, STR PINIILOR, STR CASTANIILOR, ALEA BRAZILOR(BLOCURI MICRO1).

Miercuri, 1 septembrie și sâmbătă, 4 septembrie

STR BOCSEI, STR HERENDESTI(MONDIAL), STR CERNABORA, STR MARGARETELOR, STR TUDOR VLADIMIRESCU, STR BARZAVEI, STR 1 MAI, STR MURESULUI, STR TEIULUI, STR SIMION BARNUTIU, STR ALEXANDRU VLAHUTA, STR PANSELELOR, STR VALD TEPES, STR ZORILOR, STR CIPRIAN PORUMBESCU.

Programul săptămânii 23-28 august 2021 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

TIMIȘOARA

Luni 23 august – Străzile SIMION BĂRNUŢIU, TELEGRAFULUI (Renașterii – Gh. Adam), ZURICH, BASEL, AVRAM IMBROANE 2-58 (Kogălniceanu – Gh. Adam), PĂDUREA VERDE, GHEORGHE ADAM, TELEGRAFULUI (Kogalniceanu – Renașterii), IOAN VĂSÂI (intrare), SAMUIL MICU (Telegrafului – Simion Bărnuțiu), LUGOJULUI (Samuil Micu – Renașterii), LUGOJULUI (Renașterii – Telegrafului), TIBISCUM, GENEVA, ALSACIA, RÂNDUNELELOR, ZURICH, FORTĂREŢEI, MIHAIL KOGĂLNICEANU 2-20, SAMUIL MICU (Avram Imbroane – Telegrafului).

Marți 24 august – Străzile SPL. PENEŞ CURCANUL, VIORELELOR, TOPOLOGULUI, BEHELEI, GEORGE BACOVIA, OVIDIU,
PRIMĂVERII, GRIVIŢA, PIAŢA PETRU MAIOR, ANDREI ŞAGUNA, BABA DOCHIA, ŞTEFAN OCTAVIAN IOSIF, BARBU ŞTEFĂNESCU DELAVRANCEA, ROVINE blocuri T30, T31, ION CREANGĂ blocuri T13, T15, T17, T19, T25, T32, T33 + case nr. 14 – 20 (Timocului – Rovine), IULIU GROZESCU blocuri T28, T29, PAUL IORGOVICI blocuri U8, U9 + case nr. 1 și 1A, ECATERINA TEODOROIU blocuri T18, T19, T20, TIMOCULUI blocuri T10, T11, T12, T26, T27, PETRE ISPIRESCU blocuri T8, T9, T22, T23 (Ecaterina Teodoroiu – Timocului), KODALY ZOLTAN (intrare), CALEA DOROBANŢILOR, LALELELOR 30, 32, 34, blocuri E4, E5 (Dorobanţilor – Viorelelor), POP TIBERIU TEMIŞAN (intrare), CALEA LUGOJULUI (firme).

Miercuri 25 august – Străzile DACILOR, PIAŢA TRAIAN, ŞTEFAN CEL MARE, ION MIHALACHE, I.M. PESTALOZZI, OFCEA,
SOCRATE, AURELIANUS, DELFINULUI, CORNELIU COPOSU (până la Bd. Vasile Pârvan), CORNELIA SĂLCEANU, CHARLES DARWIN, MEHADIA, LASCĂR CATARGIU, DALIEI, GLORIEI, LEULUI, VĂRĂDIA, LĂUTARILOR, MILCOV, NICOLINŢ, MIORIŢA, BARBU ISCOVESCU, ROMA, CUVIN.

Joi 26 august – Străzile SURORILE MARTIR CACEU, MARTIR CRISTINA LUNGU, F.C. RIPENSIA, BUCEGI, EROILOR DE LA TISA, VIRGIL BIROU, ALEXANDRU VAIDA VOIEVOD, SURDUC, CARAŞ, MINIŞ, 1 DECEMBRIE 61-93, 76–112, Prof. Dr. AUREL PĂUNESCU PODEANU, VÂLCEA, DIANA, CRAIOVA, ANGHEL SALIGNY, CONSTANŢA, FELEACUL, PIAȚA TINERETULUI, BRADUL, STEJARUL, CĂRTURARILOR, PĂDURARILOR, GLADIOLELOR, MIHAIL JORA, MINERVA, RETEZAT,
JOHANN GUTTENBERG, SATU NOU, CARPAŢI, PIAȚA SFÂNTUL IOSIF CEL NOU, WILLIAM KONRAD, SOMEŞ, CRIŞUL,
BIHOR (piaţă), CERNA 2 – 16 + Bl. B5 (1 Decembrie – D. Coressi), DELIBLATA.

Vineri 27 august – Străzile MIRON COSTIN, SPL. NICOLAE TITULESCU 1-11 (16 Decembrie -Dragalina), ANDREI MUREŞAN, JIUL, ANTON SEILER, REPUBLICII 15-29 (Jiul – Gării), GENERAL ION DRAGALINA, BD. TINEREŢII, IANCU VĂCĂRESCU, SPL. TUDOR VLADIMIRESCU 13-28 (16 Decembrie – Iuliu Maniu), LUNGĂ, PIAȚA ALEXANDRU MOCIONI, 16 DECEMBRIE 1989 2-54, ION GHICA, EMANOIL GOJDU, ZUGRAV NEDELCU, ADY ENDRE, CĂLIN V. , BD. IULIU MANIU,
PLATANILOR.

Sâmbătă 28 august – Străzile VASILE PÂRVAN, 1 DECEMBRIE 1918 1-59, 2-74 (Bălcescu – Cluj), CLUJ, ARIEŞ, VICTOR BABEŞ, SORIN TITEL, IZVORULUI, GHIRLANDEI, PIAȚA BISERICII, PETRE RÂMNEANŢU, ION VIDU, PUTNA, ARGEŞ, MITROPOLIT VARLAAM, PROTOPOP GEORGE POPOVICI, EVLIA CELEBI, DR. AUREL CÂNDEA, PIAȚA CRUCII, PROTOPOP GEORGE DRAGOMIR, DIACONU CORESI, MIHAI VITEAZU 1–19, PIAŢA NICOLAE BĂLCESCU, TRAIAN LALESCU, IOAN CUREA, PLAUTIUS ANDRONESCU, BELA BARTOK, CALEA MARTIRILOR 1–11, 2-24 (Rebreanu – Arieş), COSMINULUI 1-13, 2-18 (Rebreanu – P-ţa Hunedoara), BD. LIVIU REBREANU 1-139 (Martirilor – Calea Şagului), BD. LIVIU REBREANU 1/3 -145 (Arieş – Gh. Ranetti).

LUGOJ

Luni 23 august + Joi 26 august – Străzile NICOLAE BALCESCU(STRAND), DR ION BALAN, CARANSEBESULUI, PANAIT CERNA, SUDULUI , STADION 1, GHEORGHE LAZAR, TIMOTEI CIPARIU, VICTORIEI, INDEPENDENTEI, STADION SI STADION 3, PAUL CHINEZU, PANDURILOR, CAMPIONILOR (STRAND), SPL SPORTIVILOR, LIVIU REBREANU, TIBERIU BREDICEANU, SPL PLOPIILOR, MEMORANDULUI.

Marți 24 august + Vineri 27 august – Străzile TESATORILOR, OLOSAGULUI, IZLAZU MIC, ALEEA TESATORIILOR, BLOCURI STADION (IN SPATE PETROM), GRIVITEI, SMARDAN, DOROBANTI, RAHOVEI, SIRUL PARTIZANILOR, GHEORGHE SINCAI, MARASESTI, MARASTI, RARAU, GHIOCELULUI, BANATULUI, PLEVNEI, ALEXNADRU ODOBESCU, NICOLAE GRIGORESCU, GHEORGHE BARITIU, OITUZ, VICTOR BABES, CONSTANTIN BRANCOVEANU, HONORICIULUI, RODNEI, LALELELOR, ROZELOR, FND BOCSEI, CRINILOR, LILIACULUI, NUFERILOR.

Miercuri 25 august + Sâmbătă 28 august – Străzile IL CARAGIALE, GHEORHE DOJA, BEGA, DAMASCHIN BOJINCA, JABARULUI, TEODOR NECULUTA, FND JABARULUI, GAROAFELOR, TRANDAFIRILOR, ARDEALULUI, DECEBAL, VIORELELOR, ROMANILOR, JIULUI, CONSTANTIN LOGA, ANDREI MURESAN, PONGRATZ NORBERT, BP HASDEU, GRIGORE URECHE, MIRON COSTIN, ION NECULCE, DACILOR, COTU MIC, LACRAMIOARELOR (BLOCURI OUT MIC),
SPL TINERETII.

Programul săptămânii 16-21 august 2021 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

DUMBRĂVIȚA

Luni, 16 august – Străzile Phoenix, Varsovia, Bruxelles, Berlin, Budapesta, Cetinei, Fernczes, Florilor, Diminetii, Serelor, Primaverii, Maslinului, Molidului, Fagului, Arinului, Dorului, Stiintei, Superba, Sirius, Iaspic, Simplex, Tarnava, Liliacului, Garofitei, Nordului, Magnoliei.

Marți, 17 august – Străzile Freventia II, Bastilia, Alunului, Horia, Closca, Crisan, Traian Vuia, Encsel Mor, Teleagului, Fetimie Murgu, Tudor Vladimirescu(din Freventi pana in Tarcului), Gabor Aron, Platinei, Baka, Centaur, Univers, Valentina, Tarcului, Iza, Jiu, Zorilor, Thodor Aman, Nicolae Grigorescu, Stefan Luchian, Pictorilor, Aries.

Miercuri, 18 august – Străzile Nicolae Balcescu(din Vladimirescu in Petofi), Gheorghe Doja, Franyo Zoltan, Tudor Vladimirescu(din Balcescu in Franyo Zoltan), Lalelelor.

Joi, 19 august – Străzile Conac(partea dreapta pe sensul de mers catre Giarmata), Petofi Sandor (partea dreapta pe sensul de mers catre Giarmata), Bartok Bela(partea dreapta pe sensul de mers catre Giarmata), Ghioceilor, Conac(partea stanga pe sensul de mers catre Giarmata), Petofi Sandor (partea stanga pe sensul de mers catre Giarmata), Bartok Bela(partea stanga pe sensul de mers catre Giarmata), Jozsef Attila, Eroilor, Gheorghe Doja(din Franyo Zoltan pana in Jozsef Attila), Tudor Vladimirescu(din Franyo Zoltan pana in Jozsef Attila).

Vineri, 20 august – Străzile Olimp, Etolia, Neptun, Venus, Venus II, Saturn, Saturn II, Soarelui, Stiintei, Quasar, Uranus, Octavian Goga, Gramma, Gramma II, Opal, Coral, Ady Endre, Piatra Craiului, Ponor, Semenicului.

LUGOJ

Luni 16 august și Joi 19 august – Străzile Timotei Popovici, Libertatii, Caraiman, Timisului, Pescariilor, Casian Munteanu, Moara Spaneasca, Victor Vlad Delamarina, Unirii, George Cosbuc, Spl Morii, Insulei, Stefan cel Mare, Mihail Kogălniceanu, Împăratul Traian, Ion Vidu, Filaret Barbu, Ion Popovici Bănățeanu, Somesului, Aurel Popovici, Siretului.

Marți 17 august și Vineri 20 august – Străzile Cloșca (din Primaveii pana in strada Crișan), Hezerișului, Remus, Spinantei,
Romulus, Bistrei, Crisan, Blocurilor Timisorii intersectie cu Crisan, Blocurilor Timisorii intersectie cu Spl 1 Decembrie 1918, Spl 1 Decembrie 1918, Timisorii, Alexandru Astalaș, Ceahlăului (Micro3 Blocuri), Ioan Dragalina, Cornet(Micro3 Blocuri), Ion Paun Pincio, Minis, Nera (Blocuri Micro4), Spl Corneliu Coposu, Spl Carpati, Valeriu Braniste, Avram Iancu,
Fagaras.

Miercuri 18 august și Sâmbătă 21 august – Străzile Macilor(Cartier ITL), Buziasului, Nicolae Titulescu, Traian Grozavescu, Alexandru Mocioni, Garii, Mihai Viteazu, Cernei, Constantin Dobrogeanu Ghera, Ceferistilor, Bobalnei, Xenopol, Ana Ipatescu, Stefan Iosif, Petru Maior, Nicolae Iorga, Comuna Din Paris, Oltului, Cuza Voda, Bucegi, Coloman Walish, Spl Coriolan Brediceanu, Anisoara Odeanu, Magnoliei, Padesului

SATCHINEZ

Sâmbătă. 21 august – Străzile CRINULUI, DALIEI, GHIOCEILOR, ZAMBILELOR, PETUNIEI, LALELELOR, NARCISELOR, BRANDUSEI, TRANDAFIRILOR, CRIZANTEMELOR, MARGARETELOR, BUJORILOR, LACRAMIOARELOR, GAROAFELOR, LILIACULUI.

UPDATE. MODIFICĂRI la programul săptămânii 03 – 08 mai 2021 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

UPDATE 04 MAI 2021 – MODIFICĂRI ZONA 1 RURAL

Din cauza unei defecțiuni tehnice intervenite la autospeciala dedicată ZoneI 1 RURAL, acțiunea de spălare a pubelelor destinate deșeurilor reziduale se suspendă în localitățile aferente. Vom reveni în cel mai scurt timp posibil cu reprogramarea acestora.

Programul pentru TIMIȘOARA și LUGOJ rămâne NESCHIMBAT!

TIMIȘOARA

Luni 03 mai – Străzile ANA IPĂTESCU 1-27, 2-22, FILATELIEI, LACULUI, IORGOVANULUI, CERCEILOR, PETALELOR, ŞTIINŢEI, VEVERIŢEI

Marți 04 mai – Străzile PAUL CONSTANTINESCU, CALEA ŞAGULUI 2-140, DÂMBOVIŢA 2-98 (C. Şagului – Ion Barac), TRANSILVANIA, SMEURIŞULUI, VLĂSIEI, PRAHOVA, CLĂBUCET, POGONICI

Miercuri 05 mai – Străzile GLAD 1 – 47, 2 – 52 (Brâncoveanu – Calea Şagului), ENEAS 1 – 45, 2 – 58 (Calea Şagului – Brâncoveanu), SNAGOV, RUSU ŞIRIANU (blocuri), DUMITRU CHIRIAC, HEBE 1 – 29, 2 – 26 (Rusu Şirianu – Rebreanu), LEV TOLSTOI, GHEORGHE RANETTI 1 – 25, 2 – 34 (Snagov – Rebreanu), CALEA ŞAGULUI 1 – 27 (Rebreanu – Rusu Şirianu), LIVIU REBREANU 1 – 1/2 (Ranetti – Calea Şagului)

Joi 06 mai – Străzile TEATRULUI, TALĂNGII, CUTEZĂTORILOR, FRATERNITĂŢII, FRUCTELOR, GRĂDINII, DÂMBOVIŢA 1-71, (Ion Barac – Calea Şagului), ALEEA GORNIŞTILOR (alee), FRUNZEI, VEGETAŢIEI, ACTORILOR

Vineri 07 mai – Străzile BRAN, CETINEI, MUZICII, GORUNULUI, BANATUL (blocuri), CITADELEI, DREPTATEA, PAUL CONSTANTINESCU, LAURENŢIU NICOARĂ, JOHNNNY WEISMULLER

Sâmbătă 08 mai – Străzile „BUJORILOR Blocuri 33, 36, nr. 132A, 137, 158, 160, 160A, 161, 165, 167, ETERNITĂŢII (blocuri),
CALEA ŞAGULUI 81–85, ARH DULIU MARCO, BREDICEANU TIBERIU, ARH VICTOR VLAD, NICOLAE BOBOC, MARTIR HERMAN SPORRE, STEAUA (blocuri)

LUGOJ

Luni 03 mai și Joi 06 mai – Străzile NICOLAE BĂLCESCU(ȘTRAND), DR ION BĂLAN, CARANSEBEȘULUI, PANAIT CERNA, SUDULUI, STADION 1, GHEORGHE LAZĂR, TIMOTEI CIPARIU, VICTORIEI, INDEPENDENȚEI, STADION și STADION 3, PAUL CHINEZU, PANDURIILOR, CAMPIONILOR(ȘTRAND), SPL SPORTIVIILOR, LIVIU REBREANU, TIBERIU BREDICEANU, SPL PLOPIILOR, MEMORANDULUI

Marți 04 mai și Vineri 07 mai – Străzile ȚESĂTORILOR, OLOȘAGULUI, IZLAZU MIC, ALEEA ȚESĂTORILOR, BLOCURI STADION (ÎN SPATE PETROM), GRIVIȚEI, SMÂRDAN, DOROBANȚI, RAHOVEI, ȘIRUL PARTIZANILOR, GHEORGHE ȘINCAI,
MĂRĂȘEȘTI, MĂRĂȘTI, RARĂU, GHIOCELULUI, BANATULUI, PLEVNEI, ALEXNADRU ODOBESCU, NICOLAE GRIGORESCU, GHEORGHE BARIȚIU, OITUZ, VICTOR BABEȘ, CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, HONORICIULUI, RODNEI, LALELELOR, ROZELOR, BOCȘEI, CRINIILOR, LILIACULUI, NUFERILOR

Miercuri 05 mai și Sâmbătă 08 mai – Străzile IL CARAGIALE, GHEORHE DOJA, BEGA, DAMASCHIN BOJINCA, JABĂRULUI, TEODOR NECULUȚA, FND JABARULUI, GAROAFELOR, TRANDAFIRILOR, ARDEALULUI, DECEBAL, VIORELELOR, ROMÂNILOR, JIULUI, CONSTANTIN LOGA, ANDREI MUREȘAN, PONGRATZ NORBERT, BP HAȘDEU, GRIGORE URECHE,
MIRON COSTIN, ION NECULCE, DACILOR, COTU MIC, LĂCRĂMIOARELOR (BLOCURI OUT MIC), TINEREȚII

RURAL – JUDEȚUL TIMIȘ

Luni 03 mai – localitatea PARȚA

Marți 04 mai – localitățile SECEANI și CORNEȘTISE REPROGRAMEAZĂ!

Miercuri 05 mai – localitățile BAZOȘU NOU (integral) și BUCOVĂȚ (parțial) – Strada Principală și cartierele noi, construite între Remetea și Bucovăț – SE REPROGRAMEAZĂ!

Joi 06 mai – localitatea IECEA MICĂSE REPROGRAMEAZĂ!

Vineri 07 mai – localitatea BILED (parțial) – pe sensul de mers Timișoara – Biled toate străzile din partea dreaptă a Străzii Principale(inclusiv). – SE REPROGRAMEAZĂ!

Sâmbătă 08 mai – localitatea BECICHERECU MIC (parțial) – pe sensul de mers Timișoara – Becicherecu Mic toate străzile din partea dreaptă a Străzii Principale (inclusiv). – SE REPROGRAMEAZĂ!