+40 374 885 692

ZONA 0 și ZONA 1. Programul săptămânii 10 – 15 iunie 2024 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

ZONA 1

LUNI, 10.06.2024 – MIHAIL KOGĂLNICEANU – de la nr. 1-21 (impare), ENRICH BAADER, ALEXANDRU GOLESCU, ZIMBRULUI, TITAN, TAPIA, TAKE IONESCU (1-83), VASILE GOLDIŞ, HENRI COANDĂ, REGIMENTUL 13 CĂLĂRAŞI, HEINRICH HEINE, MEDICINEI, HECTOR, DOINEI (intrare), CONSTANTIN BRÂNCUŞI, AUREL POPOVICI, MART. SEBASTIAN IORDAN, ZUROBARA, POPA ŞAPCĂ, TEODOR MIHALY, BUCUREŞTI, VASILE LUCACI, MART. MIROSLAV TODOROV, ÎNFRĂŢIRII, MART. IOAN BUTEANU, VIRTUŢII, DRĂGĂŞANI și ALEXANDRU IOAN CUZA (Mărăşti – Demetriade)(blocuri)

MARȚI, 11.06.2024 – CAROL TELBISZ, PIAȚA IANCU HUNIADE, PIATRA CRAIULUI, C.D. LOGA, PARCUL JUSTIŢIEI, BD. MIHAI EMINESCU, PATRIARH MIRON CRISTEA, MAXIMILIAN ROBESPIER, 20 DECEMBRIE 1989, NICOLAUS LENAU, GEORGE ENESCU,  ACAD. ALEXANDRU BORZA, GHEORGHE ANDRAŞIU, SILVIU BEJAN, MICHELANGELO, ACAD. DIMITRIE GUSTI (acad.), NARCISEI, LUDWIG VAN BEETHOVEN, TRAIAN GROZĂVESCU, ŞTEFAN CICIO POP, RENE BRASEY, CAMIL PETRESCU,  PROCLAMAŢIA DE LA TIMIŞOARA, BD. REVOLUŢIEI, ANDREI MOCIONI, VALERIU BRANIŞTE, SEMENIC, LEONTE FILIPESCU, TAKE IONESCU (2-56), PIAȚA BADEA CÂRŢAN, DR. ALEXANDRU MARTHA, DIMITRIE PACIUREA, PREDEAL, DR. NICOLAE PAULESCU și NICOLAE IORGA

MIERCURI, 12.06.2024 – REPUBLICII 1-9, 2-12  (Sf. Ioan – Jiul), SFÂNTUL IOAN, CORIOLAN BREDICEANU, PARIS, COLONEL ENESCU, DR. LIVIU GABOR, IOSIF NEMOIANU, DR. AUREL COSMA, BORSEC, GHEORGHE LAZĂR 2-26, 1-15 (Circumv. – Unirii), FRANZ LISZT, EMIL UNGUREANU, GENERAL EREMIA GRIGORESCU, MĂRĂŞEŞTI, OITUZ, MATEI CORVIN, PALANCA, PAUL CHINEZU, MĂRĂȘTI, SGT. CONSTANTIN MUŞAT, PIAȚA ŢEPEŞ VODĂ, GHEORGHE DIMA, PIAȚA IONEL I.C. IONEL BRĂTIANU, EUGEN CUTEANU, HOINIC MIRCEA, SIMIONESCU VIRGIL, IULIA SIMU (intrare), GHEORGHE SÂRBU (intrare), IOAN SLAVICI 4-26 (blocuri) și KARL KERENYI

JOI, 13.06.2024 – GHEORGHE LAZĂR 17-35, 30-48 (Circumv. – Cetăţii), MARTIR ION AVRAM, DROPIEI, MARTIR REMUS TĂSALĂ,  SALCIEI, CASCADEI, ZENIT, DORNEI, PAVEL ROTARIU, GHEORGHE CUCU, MENDELEEV, MADRID, SUCEAVA 9-31, 10-34 (Bogdăneşti – Madrid) și JOHAN S. BACH 

VINER, 14.06.2024 – AMFOREI, UMBROASA, BUREBISTA, PIAŢA DACIA, ALEEA LIBELULEI, ZÂNELOR, TEIULUI, CIRCUMVALAŢIUNII 12-34, 37-69 (Gh. Lazăr -Torontal), IONEL PERLEA, TRAIAN NOVAC și ION ZAICU

SÂMBĂTĂ, 15.06.2024 – CETĂŢII 1-97, BOGDĂNEŞTILOR 2-30, 1-39 (Circumv. – Haşdeu), CIRCUMVALAŢIUNII 1-33, 2-4, 8-10 (Nera – Gh. Lazăr), TOPLIŢA, FĂGĂRAŞ, CHIŞINĂU, SIBIU, SINAIA, NERA, BOGDAN PETRICEICU HAŞDEU, FRAŢII BUZEŞTI 1–7 , 4–10 (Pincio – Haşdeu), DOAMNA CHIAJNA APRODUL MOVILĂ 11-35, 10-34 (Haşdeu – Suceava), SUCEAVA 1-7, 2-8A (Bogdăneştilor – P-ţa Sf. Nicolae), ZOLTÁN FRÁNYÓ, PIAȚA SFÂNTUL NICOLAE, SABIN DRĂGOI, BALTA VERDE, IANCU BREZEANU, MARTIR PETRE MUTAŞCU (intrare), MIRCEA CEL BĂTRÂN Blocurile 11, 13, 24, 25, 38, 39, 40, 52, 54 (Cetăţii – Macilor), MARTIR SPIRU BLĂNARU, MARTIR PETRE DOMĂŞNEANU, DEPORTAŢII DIN BĂRĂGAN, BRÂNDUŞEI și REG. 6 ARTILERIE GREA

ZONA 0

LUNI, 10.06.2024 – Victor Vlad Delamarina și Găvojdia – VICTOR VLAD DELAMARINA, PĂDURENI, HONORICI și PINI / LUGOJEL

MARȚI, 11.06.2024 – Găvojdia – GĂVOJDIA, JENA și SĂLBĂGEL

MIERCURI, 12.06.2024 – Nădrag – NĂDRAG și CRIVINA

JOI, 13.06.2024 – Știuca – ȘTIUCA, OLOȘAG, ZGRIBEȘTI și DRAGOMIREȘTI

VINER, 14.06.2024 – Criciova și Lugoj – CRICIOVA, JDIOARA, CIREȘU / MĂGURI și TAPIA

SÂMBĂTĂ, 15.06.2024 – Victor Vlad Delamarina – HERENDEȘTI, PETROASA MARE și VIȘAG

ZONA 0 și ZONA 1. Programul săptămânii 27 mai – 01 iunie 2024 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

ZONA 0

LUNI, 27.05.2024:

  • Recaș – HERNEACOVA, STANCIOVA și PETROVASELO
  • Topolovățu Mare – ȘUȘTRA

MARȚI, 28.05.2024:

  • Brestovăț – BRESTOVĂȚ, COȘARII, HODOȘ, TEȘ și LUCAREȚ
  • Topolovățu Mare – CRALOVĂȚ

MIERCURI, 29.05.2024 – Darova – DAROVA și SACOȘU MARE

JOI, 30.05.2024:

  • Bogda – BOGDA, COMEAT, SINTAR, ALTRINGEN, SCHARLOTENBURG și BUZAD
  • Recaș – BAZOȘ

VINERI, 31.05.2024 – Recaș – IZVIN

SÂMBĂTĂ, 01.06.2024 – Topolovățu Mare – TOPOLOVĂȚU MARE, TOPOLOVĂȚU MIC și IOSIFALĂU

ZONA 1

LUNI, 27.05.2024 – DR. IOAN MUREŞAN 1-109 și 2-110, SEPIA, VIŞINULUI, COSMINULUI (Rebreanu – Ioan Mureșan), SALCÂMILOR (Ioan Mureșan – Rebreanu), DRUBETA 1-59, 2-60 (Independenţei – Lidia), CALEA MARTIRILOR 1989 13-37, MARTIR CLAUDIU VÂRCUȘ, MARTIR MARIUS CIOPEC și BD. LIVIU REBREANU 4-142 (Hebe – Martirilor)

MARȚI, 28.05.2024 – AMFOREI, UMBROASA, BUREBISTA, PIAŢA DACIA, ALEEA LIBELULEI, ZÂNELOR, TEIULUI, CIRCUMVALAŢIUNII 12-34, 37-69 (Gh. Lazăr – Torontal), IONEL PERLEA, TRAIAN NOVAC și ION ZAICU

MIERCURI, 29.05.2024 – Fibiș

JOI, 30.05.2024 – Iecea Mare

VINERI, 31.05.2024 – Dumbrăvița – ALMA,BOBÂLNA, CAISULUI, CASTANILOR, CIREŞULUI, CREAŢIEI, CRINULUI, DANAIDE, FĂGĂRAŞ, FRANYÓ ZOLTÁN (Petőfi Sándor – Eminescu), GUTUIULUI, JÓZSEF ATTILA (Petőfi Sándor – dreapta), KOS KÁROLY (Petőfi Sándor – dreapta), LĂMÂIULUI, LEANDRULUI, MIHAI EMINESCU, MĂRULUI, MIGDALULUI, NICOLAE BĂLCESCU (Petőfi Sándor – dreapta), PĂRULUI, PIERSICULUI, PORTOCALULUI, SANDORFALVA, SILVANA, SZENTES, TH. AMAN și VIȘINULUI

SÂMBĂTĂ, 01.06.2024 – Otelec + Iohanisfeld

ZONA 0 Recaș și Buziaș și ZONA 1. Programul săptămânii 20 – 25 mai 2024 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

ZONA 0 RECAȘ

LUNI, 20.05.2024 – PETALELOR, FLORILOR, BUJORILOR, AMURGULUI, ROZELOR, PLOPILOR, LILIACULUI, DALIEI, TEIULUI, CRINULUI, FAGULUI, MIHAIL SADOVEANU, VINULUI până în str. PLOPILOR LUCIAN BLAGA până în str. VIILOR, TURNULUI, CLOPOTULUI până în str. VIILOR și VIEI – DJ 609   

MARȚI, 21.05.2024 – PĂDURARULUI, SUDULUI, BACHUS, PRIMĂVERII, VINULUI – din str. PLOPILOR către cramă, LUCIAN BLAGA – din str. VIILOR, CLOPOTULUI – din str. VIILOR, GEORGE COȘBUC, COLONIEI, RĂSĂRITULUI, CALEA LUGOJULUI și IANCULEASA

MIERCURI, 22.05.2024 – INTRAREA STADIONULUI, APELOR, NICOLAE TITUESCU, MIHAI EMINESCU, GEORGE ENESCU, CÂMPULUI, ION COJAR, HORIA, CLOȘCA, CRIȘAN, MIHAI VITEAZU – Piața Sf. Treime, FRANCISC NEMES, NICOLAIE BALCESCU, PIETEI, CALEA BAZOSULUI, ARMONIEI și RACHIȚEI

ZONA 0 BUZIAȘ

JOI, 23.05.2024 – GĂRII, TIBERIU BREDICEANU, GRIVIȚEI (Case + Cartier Blocuri), AUREL VLAICU, PIAȚA LIBERTĂȚII, SPITALULUI, PRINCIPALA (de la biserica ortodoxă spre intrarea dinspre Timișoara), UNIRII, ANDREI ȘAGUNA, MĂRĂȘEȘTI, TÂRGULUI, OITUZ, POMPIERILOR și MATEI CORVIN

VINERI, 24.05.2024 – PRIMĂVERII, MIHAI EMINESCU, REPUBLICI, EROILOR, ANDREI MUREȘANU, VIORELELOR, MĂRĂȘEȘTI, EMANOIL GOJDU, ȘOIMILOR, GÂRLEI, VIILOR, TEODOR GROZĂVESCU, SEMENICULUI, TIMIȘULUI, PRINCIPALA (din biserica ortodoxă către ieșire dinspre Lugoj pe partea dreaptă), CARTIER ARMATA și CARTIER MOARA

SÂMBĂTĂ, 25.05.2024 – CARTIER BISERICI (biserica ortodoxă), 6 MARTIE, 22 DECEMBRIE, 30 DECEMBRIE, PRINCIPALA (din biserica ortodoxă până la intersecția cu str. Avram Iancu partea stângă), AVRAM IANCU, CÂMPULUI și FLORILOR

ZONA 1

LUNI, 20.05.2024 – ARMONIEI, DR. GRIGORE T. POPA, AURORA, MARGINII, TUDOR ARGHEZI, GHEORGHE IVĂNESCU, CONSTANTIN VÂLCEANU, ION BARBU, LORENA, RENAȘTERII, CETĂȚII (de la nr. 2-64 (pare) și LABIRINT

MARȚI, 21.05.2024 – CĂLAN, LIEGE ,ORȘOVA (Liege – Călan), DEJ (Liege – Carei), CAREI (Liege – Călan), TIMIȘ, STELELOR, ULMULUI, TORAC 9, APATEU 8, BITOLIA 1, LUNEI, ALEXANDRU INDRIEȘ, IOAN LOTREANU, și EMILIA PUHALLO LUNGU

MIERCURI, 22.05.2024 – Gelu + Sânpetrul Mic

JOI, 23.05.2024 – Cărpiniș + Iecea Mică – Partea stângă în sensul de mers Timișoara – Cărpiniș 

VINERI, 24.05.2024 – Ghiroda – ALBĂSTRELELOR, ALBINELOR, APELE REPEZI, BERZELOR, BISTRA, BRATEȘ, CASTANILOR, CINTEZEI, CIOCÂRLIEI, CORBULUI, DROPIEI, EGRETEI, FAZANULUI, FOIȘOR, GHIOCEILOR, IEPURELUI, JDERULUI, LIȘIȚEI, MIERLEI, NERA, PANSELELOR,PORUMBEILOR, PRIMĂVERII, PRIVIGHETOAREI,RĂSĂRITULUI,ROMANIȚEI, SALCIEI, SF. APOSTOLI PETRU ȘI PAVEL, SF. IOAN, SITARULUI, ȘOIMULUI, TIMIȘ, TRANDAFIRILOR, VULPILOR, ZENIT și ZIMBRULUI

SÂMBĂTĂ, 25.05.2024 – Bencecu de Sus + Murani + Sălciua Nouă

ZONA 0 Lugoj. Programul săptămânii 13 – 18 mai 2024 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

ZONA 0 LUGOJ

LUNI (13.05.2024) și JOI (16.05.2024) – Zona fosta autogară, Micro 3 și Micro 4TIMOTEI POPOVICI, LIBERTĂȚII, CARAIMAN, TIMIȘULUI, PESCARILOR, CASIAN MUNTEANU, MOARA ȘPĂNEASCĂ, VICTOR VLAD DELAMARINA, UNIRII, SPL GHEORGHE COȘBUC, SPL MORII INSULEI, ȘTEFAN CEL MARE, MIHAIL KOGĂLNICEANU, ÎMPĂRATU TRAIAN, ION VIDU, FILARET BARBU, IP BĂNĂȚEANU, SOMEȘULUI, AUREL POPOVICI, SIRETULUI, MICRO 3 ZONA BLOCURI și MICRO 5 ZONA BLOCURI

MARȚI (14.05.2024) și VINERI (17.05.2024) – Micro 4CLOȘCA (Până în DRAGALINA și HEZERIȘULUI), HEZERIȘULUI, REMUS, SPINANȚEI, ROMULUS, BISTREI, CRIȘAN, BLOCURILE TIMIȘORIIintersecție cu CRIȘAN, SPL 1 DECEMBRIE 1918 până la OMV, SPL 1 DECEMBRIE 1918, TIMIȘORII, ALEXANDRU ASTALAȘ, IOAN DRAGALINA, PĂUN PINCIO, MINIȘ, NERA (blocuri MICRO 4), SPL CORNELIU COPOSU, SPL CARPAȚI, VALERIU BRANISTE, AVRAM IANCU, FĂGĂRAȘ, PRIMĂVERII (POTCOAVA blocuri) și ANDREI ȘAGUNA

MIERCURI (15.05.2024) și SÂMBĂTĂ (18.05.2024) – ITL și Zona CentralăMACILOR (cartier ITL), BUZIAȘULUI, NICOLAE TITULESCU, TRAIAN GROZĂVESCU, ALEXANDRU MOCIONI, GĂRII, MIHAI VITEAZU, CERNEI, DOBROGEAN GHERA, CEFERIȘTILOR, BOBALNEI, XENOPOL, ANA IPĂTESCU, ȘTEFAN IOSIF, PETRU MAIOR, NICOLAE IORGA, COMUNA DIN PARIS, OLTULUI, CUZA VODĂ, BUCEGI, COLOMAN WALISCH, SPL CORIOLAN BREDICEANU, ANIȘOARA ODEANU, MAGNOLIEI, PADEȘULUI și NICOLAE BĂLCESCU

Străzile evidențiate cu culoarea verde vor fi igienizate la prima colectare, iar străzile care nu sunt evidențiate cu verde vor fi igienizate la a doua colectare.

ZONA 0 Lugoj. Programul săptămânii 06 – 11 mai 2024 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

ZONA 0 LUGOJ

LUNI (06.05.2024) și JOI (09.05.2024) – Zona Balta Lată – LIVEZILOR, SALCÂMULUI, TIROL, IZVORULUI, TRAIAN VUIA, FAGILOR, FĂGETULUI, STRUGURILOR, POALELE VIILOR, DIMITRI CANTEMIR, DIMITRIE BOLINTINEANU, JOHANN HEUFFEL, BARTOK BELA, G.A. PETCULESCU, IULIU MANIU, GHEORGHE DOBRIN, DANIEL BROCEA, ȘIRUL ISLAZULUI, BALTA LATĂ, AUREL VLAICU și TAPIEI

MARȚI (07.05.2024) și VINERI (10.05.2024) – Micro 1 + Micro 2 – PRIVIGHETORII, AGRICULTURI, 13 DECEMBRIE, VASILE ALECSANDRI, HORIA, CLOȘCA până în PRIMĂVERII, PRIMĂVERII, 20 DECEMBRIE, DUNĂRII, NARCISELOR, VALENTIN ROSADA, ION HUNIADE, ALEEA NUCIILOR, ALEEA CIREȘILOR, ALEEA VIȘINILOR, BLOCURI MICRO 2, OLARI, PINILOR, CASTANILOR, ALEEA BRAZILOR (blocuri MICRO 1), CLOȘCA (din PRIMĂVERII până în CRIȘAN) și BLOCURILE din spate de la OMV (SPLAIU 1 DECEMBRIE)

MIERCURI (08.05.2024) și SÂMBĂTĂ (11.05.2024) – BOCȘEI, HERENDEȘTI (MONDIAL), CERNABORA, MARGARETELOR, TUDOR VLADIMIRESCU, BÂRZAVEI, 1 MAI, MUREȘULUI, TEIULUI, SIMION BĂRNUȚIU, ALEXANDRU VLAHUȚĂ, PANSELELOR, VLAD ȚEPEȘ, ZORILOR și CIPRIAN PORUMBESCU

Străzile evidențiate cu culoarea verde vor fi igienizate la prima colectare, iar străzile care nu sunt evidențiate cu verde vor fi igienizate la a doua colectare.

Programul săptămânii 18 – 23 martie 2024 – Zona 0, pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

ZONA 0 – LUGOJ

LUNI (18.03.2024) – JOI (21.03.2024) – Stadion 1NICOLAE BĂLCESCU (ȘTRAND), DR ION BĂLAN, CARANSEBEȘULUI, PANAIT CERNA, SUDULUI, STADION 1, GHEORGHE LAZĂR, TIMOTEI CIPARIU, VICTORIEI, INDEPENDENȚEI, STADION și STADION 3, PAUL CHINEZU, PANDURILOR, CAMPIONILOR (ȘTRAND), SPL SPORTIVILOR, LIVIU REBREANU, TIBERIU BREDICEANU, SPL PLOPILOR, MEMORANDULUI, ȚESĂTORILOR, OLOȘAGULUI, IZLAZU MIC, ALEEA ȚESĂTORILOR, BLOCURI STADION (În spate PETROM), GRIVIȚEI și SMÂRDAN

MARȚI (19.03.2024) – VINERI (22.03.2024) – Cotu Mic caseJIULUI, CONSTANTIN LOGA, ANDREI MUREȘAN, PONGRATZ NORBERT, B.P. HAȘDEU, GRIGORE URECHE, MIRON COSTIN, DOROBANȚI, RAHOVEI, ȘIRUL PARTIZANILOR, GHEORGHE ȘINCAI, MĂRĂȘEȘTI, MĂRĂȘTI, RARĂU, GHIOCELULUI, BANATULUI, PLEVNEI, ALEXNADRU ODOBESCU, NICOLAE GRIGORESCU, GHEORGHE BARIȚIU, OITUZ, VICTOR BABEȘ, CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, HONORICIULUI, RODNEI, LALELELOR, ROZELOR, FND. BOCȘEI, CRINIILOR, LILIACULUI, NUFERILOR și ION NECULCE

MIERCURI, 20.03.2024 – SÂMBĂTĂ (23.03.2024) – Cotu Mic + Zona SpitaluluiI.L. CARAGIALE, GHEORHE DOJA, BEGA, DAMASCHIN BOJINCA, JABĂRULUI, THEODOR NECULUȚĂ, FND. JABĂRULUI, GAROAFELOR, TRANDAFIRILOR, ARDEALULUI, DECEBAL, VIORELELOR, ROMANILOR, DACILOR, COTU MIC, LĂCRĂMIOARELOR (Blocuri COTU MIC), SPL TINEREȚII și LĂCRĂMIOARELOR (Case)

Străzile evidențiate cu culoarea verde vor fi igienizate la prima colectare, iar străzile care nu sunt evidențiate cu verde vor fi igienizate la a doua colectare.