Luni, 22 noiembrie – Localitatea Giarmata
Străzile ALEEA SPERANȚEI, ALEEA NUCULUI (blocuri), ALEEA ȘTRANDULUI, ALEEA TRANDAFIRILOR, ARDEALULUI, CONCESIONARILOR, GĂRII, GEN. VIRGIL ECONOMU, INDUSTRIILOR (blocuri), INVESTITORILOR, IOHANI, JUNILOR, MORII, MORII (blocuri), MUNTELE MIC, NICU MORARU,NARCISELOR, POBEDA, ROMÂNĂ, SCURTĂ, SCURTĂ (blocuri), TINERETULUI, TINERILOR, TRAIAN VUIA, VICTORIEI, VOIEVOD NICOLAE.
Marți, 23 noiembrie – Localitatea Cerneteaz
Străzile ARTEZA, BODONI, BUJORILOR, CRINULUI, DALIEI, DUDĂRIEI, GAROFIȚEI, GHIOCELULUI, LALELELOR, LILIACULUI, MAGNOLIEI, NICA IANCU IANCOVICI, NUCULUI, NUFĂRULUI, PRIVIGHETORII, ROZELOR, SALCIEI, TRANDAFIRILOR, VESELIEI, VIORELELOR, CALEA TIMIȘOAREI (Depozit SIDE – calea ferată).
Miercuri, 24 noiembrie – Localitatea Giarmata
Străzile ALEXANDRU MOCIONI, BALADEI, BĂTRÂNĂ, BENCECULUI, BERZEI, BRÂNDUȘEI, BUCEGI, BUNA VESTIRE, CARTIERUL PRIMĂVERII,CASTANILOR,CEAHLÂU,CERNA,CIOCÂRLIEI, CLOȘCA,COCORILOR,DELIA GRIGORE MOCIONI, EPISCOP KRAUTER, FĂGĂRAȘ, FLORILOR, FRAGILOR, GEORGE COȘBUC, GEORGE ENESCU, GODEANU, GRÂDINILOR,I.L. CARAGIALE,ION CREANGĂ,IRIS,IZVORULUI,LACULUI,LIPOVEI,LUCEAFĂRUL,LUKIN LYUBOMIR, MARGARETELOR,MIHAI EMINESCU,NICOLAE IORGA, NICOLAE STEINHARDT,NOUĂ,PARÂNG,PERLEI ,PIATRA CRAIULUI, POIANA MĂRULUI,PRIMĂVERII, RÂNDUNELELOR,RETEZAT,SALCÂMILOR ,SEMENIC,SF. MARIA,SFINȚII ÎMPĂRAȚI CONSTANTIN ȘI ELENA,ȚARCU,VASILE ALECSANDRI,VASILE ALECSANDRI,VICTOR BABEȘ,ZAMBILELOR,ZEFIRULUI.
Joi, 25 noiembrie – Localitatea Giarmata
AMURGULUI, ALEEA ZORELELOR, ALEEA MACILOR, CRIȘAN, C-TIN BRÂNCOVEANU, GH. DOJA, HOREA, LIVEZILOR, MIERLEI, MIHAI VITEAZU, ORIZONTULUI, PRINCIPALĂ, PLOPUUI, RĂSĂRITULUI, REGELE CAROL, SOARELUI, ȘTEFAN CEL MARE, TUDOR ARGHEZI, VIILOR, ZORILOR.
Luni 15.11.2021 – Localitățile URSENI (integral) și MOȘNIȚA VECHE pe următoarele străzi: ARȚARULUI, ANINULUI, AUREL COSMA (Bistrei – Bucovăț), BISERICII (Bistrei – Bucovăț), BISTREI, BRADULUI, CARPENULUI, CASTANULUI, CĂTINEI, DAFINULUI, DIMITRIE ADAM, DON CARLOS, DON PASQUALE, DORIN TEODORESCU (Bistrei – Bucovăț), FAGULUI, FALSTAFF, IENUPĂRULUI, IOAN FARCHESCU, MARE (Bistrei – Bucovăț), MESTEACĂNULUI, OTTELO, PLATANULUI, SOARELUI, STEJARULUI, ȘUVAGĂU DĂNILĂ, TEIULUI, TISEI, TURANDOT, ULMULUI, VICENȚIU BABEȘ (Bistrei – Bucovăț), ZADEI.
Marți 16.11.2021 – Localitățile SÂNMIHAIU GERMAN și UTVIN.
Miercuri 17.11.2021 – Localitățile ALBINA (integral) și MOȘNIȚA NOUĂ pe următoarele străzi: ADOLESCENȚEI, AGRICULTORILOR (Cal. Moșnița V. – Poștei), ARICIULUI, AȘTRILOR, BERZEI, BIGĂR, BIZAMULUI, BORLOVA, BORSEC,
BUHUI, BURSUCULUI, CALEA MEDVEȘ, CÂMPULUI (Nucilor – Principală), CEDRULUI, CERNA, CETINEI, COMARNIC,
CORNEA, CORONINI, DÂMBOVICIOARA, DOMOGLED, DUMITRU CRISTEA, ECOLOGIȘTILOR, EGRETEI, EROU BRICIU LEONTIN, EUGENIA (până în Borsec), FLAMINGO, GHIRLANDEI, GRĂDINILOR, HERCULANE, HOREZU, IALOMICIOARA,
IEPURELUI, JDERULUI, JUNIMII, LINXULUI, LIȘIȚEI, MEZIAD, MIRESEI, MISTREȚULUI, MOBILEI, MOLIDULUI, NEVĂSTUICII, NUCILOR, PARC INDUSTRIAL MOȘNIȚA NOUĂ, PIETROASA, POLOVRACI, POȘTEI (Principală – Telegrafului), RÂNCA, ROMÂNEȘTI, RUDĂRIA, SCĂRIȘOARA, SICHEVIȚA, SPERANȚEI, STELELOR, TIGRULUI, TINERETULUI, TIPOGRAFILOR, TISMANA, TOPLEȚ, TOPOLNIȚA, TUIA, TUȘNAD, VERDE, VEVERIȚEI, VIDREI, VIITORULUI, VOINEASA, VULPII, ZADA.
Joi 18.11.2021 – Localitatea MOȘNIȚA NOUĂ pe următoarele străzi: AGRICULTORILOR (parțial), ARDEALUL, BÂLEA,
BANAT, BICAZ, BUCEGI, CĂLIMAN, CĂPRIOAREI, CARPAȚI, CEAHLĂU, CERBULUI, CIUCAȘ, CIUTEI, COLOMBINA, DUMITRU CRISTEA, FECIOAREI, IDILEI, INTRAREA IATACULUI, LĂCRĂMIOAREI, LACULUI, LINIȘTII, MARAMUREȘ, MĂRGHITAȘ, MIRANDOLINA, MUNTENIA, ORIZONT, PANSELUȚEI, PIATRA CRAIULUI, POȘTEI, PRIMĂRIEI, RODNEI,
SCARAMOUCHE, ȘCOLII (Cal. Moșnița Veche – Poștei), SFÂNTA ANA, PRINCIPALĂ, SURDUC, TARCU, TRANSILVANIA,
VĂLIUG, VIDRARU, ZIMAND.
Vineri 19.11.2021 – Localitatea SÂNMIHAIU ROMÂN – toate casele situate la dreapta de drumul Timișoara – Sânmihaiu German.
Luni, 08 noiembrie – Localitatea GIROC
Străzile APICULTORILOR, ALBA, BD. SUDULUI, BERZEI, BRAȘOV, BUCUREȘTI, CASCADEI, CÂMPULUI, CERNA, CLUJ, CRIȘULUI, DEVA, DUNĂREA 1-71 ,2-68 (stânga dinspre Trandafirilor), EROILOR, GLORIA, GUTUIULUI, INULUI, LEULUI, LIREI, LIVEZILE, MESTEACĂNULUI, MUNCITORILOR 1-45, 2-56, NIVELDA, PIRULUI, POEZIEI, PREOT DAVID VONIGA, PRUNULUI, SEBEȘ, SEMENIC 1-35, 2-52 (stânga dinspre Trandafirilor), SOFIA, ȘCOLII, TIGRULUI, TIMIȘ, ZBORULUI.
Marți 09 noiembrie – Localitatea GIROC
Străzile ALEEA CU PLOPI, BEGA, BICAZ, CARPAŢI, DUNĂREA 73-91, 70-82, JIULUI, MUREŞ, NATURII, PRUTULUI, RODNEI, SATUL BĂTRÂN, SEMENIC 37-79,54-106, DELFINULUI, CERBULUI, CĂPRIOAREI, PRUTULUI, PUTNA, FĂGETULUI, VRANCEI, ȚIBLEȘULUI, TURDA, IALOMIȚEI, NEAJLOVULUI, BD. ARMATEI, VÂSCULUI, ARGEȘULUI, DÂMBOVIȚEI, BISTRIȚEI, ARIEȘULUI, NISTRULUI, SIRETULUI.
Miercuri, 10 noiembrie – Localitatea GIROC
Străzile ALUNULUI, AMURGULUI, APUSULUI, ARENEI, ARȚARULUI, AȘTRILOR, ATROMULUI, AVIATORULUI, BD. PLANIȘTE, BRAZILOR, CALEA LACTEE, CALEA TIMIȘOAREI, CERULUI, CERULUI, CLOPOTULUI, COMETEI, CONSTELAŢIEI, CONSTELAȚIEI, COSMOS, DACILOR, DECEBAL, DESTINULUI, DIMINEŢII, DUDULUI, ECOULUI, FLORENȚA, FRASINULUI, GALAXIEI, GĂRII, HOLDELOR, INDEPENDENȚEI, INOCENȚEI, JUPITER, LANULUI, LUNEI, MARTE, MERCUR, METEORITULUI, MIRIȘTEI, ORION, PARCULUI, PINULUI, PLANETEI, PLATANILOR, PLUTO, PRIVIGHETORII, RACHETEI, RECOLTEI, REMUS, ROMANILOR, ROMULUS, SATELITULUI, SATURN, SPICULUI, ȘTIINȚEI, TEIULUI, TEIULUI, TRAIAN, URANUS, VÂNĂTORILOR, VÂNTULUI, VENUS, VIILOR, VISULUI, VIȘINULUI, ZENITULUI.
Joi, 11 noiembrie – Localitatea GIROC
Străzile ALBĂSTRELELOR, ALBINEI, ALEEA ION TUCULESCU, ANEMONEI, BEGONIEI, BUBURUZEI, BUJORILOR, BUSUIOCULUI, CĂRĂBUȘULUI, COSAŞULUI, CURCUBEULUI, DALIEI, ECOULUI, FICUSULUI, FLUTURELUI, FREZIEI, GAROFIŢEI, GĂLBENELELOR, HORTENSIEI, INTR. OMEGA, LAVANDEI, LĂMÂIŢEI, LILIACULUI, MAGNOLIEI, MARGARETEI, MĂGHIRANULUI, NALBEI, NUFERILOR, PĂPĂDIEI, PEPINIEREI, PETALEI, PETUNIEI, POIENIȚEI, RAPIŢEI, ROINIŢEI, SALCÂMULUI, SOCULUI, SOMNULUI, SUDULUI, SUNĂTOAREI, VIORELELOR.
Vineri, 12 noiembrie – Localitățile FOENI și CRUCENI
Luni, 01 noiembrie – localitățile GIULVĂZ, CRAI NOU, IVANDA, RUDNA
Marți, 02 noiembrie – localitățile DINIAȘ, SÂNMARTINUL SÂRBESC
Miercuri, 03 noiembrie – localitatea CHECEA
Joi, 04 noiembrie – localitatea IECEA MARE
Vineri, 05 noiembrie – localitățile UIVAR, PUSTINIȘ
Sâmbătă, 06 noiembrie – localitatea MOȘNIȚA NOUĂ – pe străzile: ADELINA, ADRIANA, AIDA, ALEXANDRA, AMALIA, ANDRADA, BERARILOR, BRÂNDUȘA, BUMBACULUI, CAMELIA, CARMEN, CĂTĂLINA, CÂNEPEI, CECILIA, CLAUDIA, CORNELIA, CRISTINA, DIANA, DORINA, ELENA, EUGENIA, FÂNTÂNILOR, FLORENTINA, GABRIELA, GEORGETA, IRIS, IUTEI, IZVORULUI, LUCIA, MAIA, MANUELA, MARCELA, MARIA, MĂDĂLINA, MONICA, NATALIA, NEDEEA, OLIMPIA, POPÂNDĂULUI, RODICA, ROXANA, SILVIA, URSULUI, VALERIA, ZARAZA, XENIA.
Luni, 25 octombrie – SÂNANDREI
Străzile BISERICII (SF.ANDREI-ISLAZ), BUJORILOR, GAROFIȚEI, ISLAZ, NUFERILOR, PRIMĂVERII(SF ANDREI SPRE CARANI DREAPTA), RĂSĂRITULUI, SATU NOU, SF. ANDREI, TINERETULUI(SF ANDREI PANA – ISLAZ), VIITORULUI, ZAMBILELOR, BATRANA(SF.ANDREI SPRE CARANI DREAPTA), VIOLETELOR.
Marți, 26 octombrie – PECIU NOU
Miercuri, 27 octombrie – VARIAȘ
Joi, 28 octombrie – SĂCĂLAZ
Străzile ADEVĂRULUI, ARMONIEI, BIRZAVA, BRÂNDUȘEI, CARTIER SATU NOU, CASTANILOR, CĂPRIOAREI, CIREȘULUI, CRINULUI, DOINEI, GARII, GAROFIȚEI, I-a, LAURULUI, LĂCRĂMIOAREI, LILIACULUI, LINIȘTEI, LUMINIȘULUI, MARGARETELOR, MĂRULUI, MUZELOR, NARCISEI, NATURII, NERA, NOPȚII, PANSELUȚEI, PETALELOR, RAPSODIEI, SÂNZIENELOR, SOARELUI, SPERANȚEI, STEJARULUI, TEIULUI, TITAN, TOAMNEI, TOPOGRAFILOR, TRANDAFIRILOR, URSULUI, VIORELELOR, VULTURILOR, ZBORULUI.
Vineri, 29 octombrie – GHIRODA
Străzile ALBĂSTRELELOR, ALBINELOR, APELE REPEZI, BERZELOR, BISTRA, BRATEȘ, CASTANILOR, CINTEZEI, CIOCÂRLIEI, CORBULUI, DROPIEI, EGRETEI, FAZANULUI, FOIȘOR, GHIOCEILOR, IEPURELUI, JDERULUI, LIȘIȚEI, MIERLEI, NERA, PANSELELOR, PORUMBEILOR, PRIMĂVERII, PRIVIGHETOAREI, RĂSĂRITULUI, ROMANIȚEI, SALCIEI, SF. APOSTOLI PETRU ȘI PAVEL, SITARULUI, ȘOIMULUI, TIMIȘ, TRANDAFIRILOR, VULPILOR, ZENIT, ZIMBRULUI.
Sâmbătă, 30 octombrie – DUMBRĂVIȚA
Străzile AG, ARDEALUL, ARIADNA, CONSTRUCTORILOR, COMETEI, FERVENŢIA, FLORENŢA, INTR. BAN, INTR. URSA, MICĂ, JUPITER, IUVENTIA, LUCEAFĂRULUI, LUNEI, MARA, MAREŞAL AVERESCU, MARTE, MESTEACĂNULUI, NERA
NUCULUI, PALTINULUI, PINULUI, PLUTO, DR. RUSU MIHAI, SALCÂMULUI, SOMEŞ, TEIULUI, ŢIBLEŞULUI, VENEŢIA.
Luni 18 octombrie – localitatea DUDEȘTII NOI.
Marți 19 octombrie – localitatea ORȚIȘOARA.
Miercuri 20 octombrie – localitățile BEREGSĂU MARE, BEREGSĂU MIC.
Joi 21 octombrie – localitatea SĂCĂLAZ pe străzile CARTIER PRIMĂVERII, CAMELIEI, GENTIANA, a VII-a, a VIII-a, a IX-a, PRIMĂVERII, CONSTRUCTORILOR, ZIDARILOR, ANTENELOR, TIPOGRAFILOR, INDUSTRIEI, ARIEL MIRANDA, ORIZONT, ÎNVĂȚĂTORULUI, DAFINULUI.
Vineri 22 octombrie – localitățile PIȘCHIA, BENCECU DE JOS.
Sâmbătă 23 octombrie – localitățile HODONI, BĂRĂTEAZ.