+40 374 885 692

ZONA 0 și ZONA 1 Timiș. Programul săptămânii 31 OCTOMBRIE – 05 NOIEMBRIE 2022 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri

ZONA 1, RURAL, DUMBRĂVIȚA

Luni 31 octombrie – Străzile: BRAD, ALEXANDRU LĂPUȘNEANU, BERNA, BRASILIA, BUCUREȘTI, COSTACHE NEGRUZZI, DELFINULUI, DIMITRIE CANTEMIR, GRATZ, GRĂNICERI, HAGA, INTRAREA DOINEI, KIEV, LIVIU REBREANU, LONDRA, MIRON COSTIN, OSLO, OXIGEN, OXIGEN 2, PETRE ȚUȚEA, PRAGA, RODIEI, ROZELOR, SOCULUI, SOFIA, ST. PETERSBURG, TERRA, TOLEDO, TRISTAN TZARA, VARȘOVIA.

Marți 01 noiembrie – Străzile: ANTONIO GUADI, APUSENI, ARIEȘENI, ATENA, BELGRAD, BUCUREȘTI, BUENOS AIRES, CERVANTES, CIBIN, CRACOVIA, C-TIN. BRÂNCUȘI, DVORJAK, FERVENȚIA II, FILARMONICII, GABRIEL LIICEANU, H.C. ANDERSEN, HELSINKI, ION CREANGĂ, J.R. KIPLING, LEONARDO DA VINCI, LITERATURII, MADRID, MARIN SORESCU, MELODIEI, MICHELANGELO, MOȚILOR, MUZICII, NAIULUI, NAPOLI, PAGANINI, PETRE ȚUȚEA, PICASSO, PUCCINI, RODIN, ROMA, SALVADOR DALI, SHAKESPEARE, SCHUBERT, SCHUMANN, SIMFONIEI, VALENCIA, VĂLIUG, VIENA.

Miercuri 02 noiembrie – Străzile: ALEXANDRU MACEDON, BALADEI, BEREGSĂULUI, CARAȘ, CONSTANTIN CEL MARE, CRIȘURILOR, EMIL CIORAN, EUGEN BARBU, FRAȚII GRIMM, GEORGE COȘBUC, H.C. ANDERSEN, INTRAREA SIRET, JULES VERNE, KALMAN IMRE, KODALY ZOLTAN, KOSSUTH LAJOȘ, FERENCZ LEHART, FERENCZ LISZT, INTRAREA APELOR, LIVIU REBREANU, LUCIAN BLAGA, LUDOVIC SPIESS, MARK TWAIN, MIHAIL SADOVEANU, MIRCEA ELIADE, MUREȘ, PETRE ȚUȚEA, POEZIEI, REMBRANDT, SIMFONIEI.

Joi 03 noiembrie – Străzile: ALBATROSULUI, ALBERT EINSTEIN, ANTONIO VIVALDI, ARANY JANOS, ARANY, MATYAS, ARHIMEDE, AUREL VLAICU, BARTOK BELA, BD. PETRE ȚUȚEA, BEGA, BEREGSĂULUI, BERZEI, BRÎNDUȘIE, BLAISE PASCAL, BUJORILOR, CERNA, CIOCÂRLIEI, COCORULUI, CRISTOFOR COLUMB, CRIȘURILOR, CRIZANTEMELOR, DUNĂREA, GALILEO GALILEI, GARDONY GEZA, GIUSEPPE VERDI, HENRI COANDĂ, IRIS, ISAAC NEWTON, J.S. BACK, JAMES WATT, JANOS HUNYADI, JOHANNES KEPPLER, JOKAI MOR, JOSEPH HAYDN, LACULUI, LEBEDEI, LIVIU REBREANU, LOPĂTARULUI, LOUIS PASTEUR, LUDWIG VAN BEETHOVEN, MACILOR, MADACH IMRE, MAGNOLIILOR, MARGARETELOR, MARIE CURIE, MĂGURA, MIKSZATH KALMAN, MORA FERENC, MORICZ ZSIGMOND, MUȘCATELOR, NICOLAE TITULESCU, ORHIDEELOR, PANSELUȚELOR, PELICANULUI, PESCĂRUȘULUI, PRIVIGHETORII, RÂNDUNICII, RICHARD WAGNER, SIMFONIEI, SOMEȘ, SPERANȚEI, THOMAS EDISON, TIMIȘ, TISA, VASCO DA GAMA, VIORII, WOLFGANG AMADEUS MOZART, ZORELELOR.

Vineri 04 noiembrie – Străzile: ALMA, BOBÂLNA, CAISULUI, CASTANILOR, CIREȘULUI, CREAȚIEI, CRINULUI, DANAIDE, FĂGĂRAȘ, FRANYO ZOLTAN, GUTUIULUI, JOZSEF ATTILA, KOS KAROLY, LĂMÂIULUI, LEANDRULUI, MIHAI EMINESCU, MĂRULUI, MIGDALULUI, NICOLAEI BĂLCESCU, PĂRULUI, PIERSICULUI, PORTOCALULUI, SANDORFALVA, SILVANA, SZENTES, TH. AMAN, VIȘINULUI.

Sâmbătă 05 noiembrie – Străzile: AG, ARDEALUL, ARIADNA, CONSTRUCTORILOR, COMETEI, FERVENȚIA, FLORENȚA, INTR. BAN, INTR. URSA MICĂ, JUPITER, IUVENTIA, LUCEAFĂRULUI, LUNEI, MARA, MAREȘAL AVERESCU, MARTE, MESTEACĂNULUI, NERA, NUCULUI, PLATINULUI, PINULUI, PLUTO, DR. RUSU MIHAI, SALCÂMULUI, SOMEȘ, TEIULUI, ȚIBLEȘULUI, VENEȚIA.

ZONA 0, GHIZELA

Din cauza unor defecțiuni tehnice, nici traseele planificate în săptămâna 31 OCTOMBRIE – 05 NOIEMBRIE 2022 nu vor fi spălate. Ne cerem scuze pentru acest inconvenient, asigurăm toți utilizatorii noștri că se face tot posibilul pentru a reveni înapoi pe teren.

Toate traseele care au fost amânate urmează să fie recuperate în cel mai scurt timp posibil. Vă mulțumim pentru înțelegere!

ZONA 0 și ZONA 1 Timiș. Programul săptămânii 19 –24 SEPTEMBRIE  2022 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri

ZONA 1, TIMIȘOARA + LOCALITĂȚI

Luni 19 septembrie – Nu este traseu de spălare. 

Marți 20 septembrie– Străzile CONSTANTIN BRÂNCOVEANU 97-163 și 84-172,(Rebreanu – Emile Zola), EMILE ZOLA 1-19 și 2-20 (C-tin Brâncoveanu – Victor Hugo), MAREŞAL ALEXANDRU AVERESCU 1-3A și 2-32 (Rebreanu – Miloia), PANSELELOR, MUREŞ 23-59 și 18-54 (Hebe – Ioachim Miloia), IOACHIM MILOIA, GAVRIL MUSICESCU 43-53 și 30-68 (Miloia – Hebe), LETEA, ARIADNA, CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA,  GHEORGHE COTOŞMAN, CALEA ŞAGULUI 57-191 (firme), BUJORILOR (blocuri).

Miercuri 21 septembrie – Străzile VICTOR HUGO, ALUNIŞ, APICULTORILOR, ANTON PAVLOVICI CEHOV, MUNCITORILOR, ANUL 1848, MARTIR ION CIORDAŞ 1918, IVAN PETROVICI PAVLOV, VÂNĂTORILOR, WILLIAM SHAKESPEARE, PROGRESUL, DIMINEŢII.

Joi 22 septembrie – Străzile DR. IOAN MUREŞAN 1-109 și 2-110, SEPIA, VIŞINULUI, COSMINULUI (Rebreanu – Ioan Muresan), SALCÂMILOR (Ioan Muresan – Rebreanu), DRUBETA 1-59 și 2-60 (Independenţei – Lidia), CALEA MARTIRILOR 1989 13-37, MARTIR CLAUDIU VÂRCUȘ, MARTIR MARIUS CIOPEC, BD. LIVIU REBREANU 4-142 (Hebe – Martirilor).

Vineri 23 septembrie – Străzile INTRAREA AUREL TURCU, SABINELOR, ONOAREI, VIITORULUI, AVIATORILOR, SATU MARE, ENERGIEI, SUBULEASA, ZEFIRULUI, SĂLAJ, SOVATA, BAIA, MUNTELE MIC, TÂRGU MUREȘ, CÂMPULUI, EFTA BOTOCA, ION CRISTOREANU, MARIANA DRĂGHICESCU, GARABET IBRĂILEANU, LIVIU TEMPEA, AURELIA FĂTU RĂDUȚU, VASILE CREȚU, CALEA MOȘNIȚEI, VEGA, URANUS, CORNEL GROFSOREANU, CĂLIN NEMEȘ, INTRAREA CONSTANTIN NOICA, NICOLAE LABIȘ, OCTAVIAN GOGA, MUSICESCU 1-43 și 2-28 (Șagului – Hebe).

Sâmbătă 24 septembrie – Localitățile HODONI și BARATEAZ.

ZONA 0

Luni 19 septembrie – Localitățile ȘUȘTRA și PETROVASELO.

Marți 20 septembrie– Localitățile ULIC și UNIP.

Miercuri 21 septembrie – Localitățile NIȚCHIDORF, BLAJOVA și DUBOZ.

Joi 22 septembrie – Localitatea BACOVA.

Vineri 23 septembrie –Localitățile RACOVIȚA și CĂPĂT.

Sâmbătă 24 septembrie – Localitatea CHEVEREȘU MARE.

ZONA 0 și ZONA 1 Timișoara. Programul săptămânii 12 –17 SEPTEMBRIE  2022 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

ZONA 1, TIMIȘOARA

Luni 12 septembrie – Străzile SPL. NICOLE TITULESCU nr. 12-29, GHEORGHE POP DE BĂSEȘTI, GHEORGHE BARIȚIU, GĂRII, NUFĂR, CONSTANTIN OLĂNESCU, GELU, CUCULUI, NICOLAE LEONARD, GIUSEPPE VERDI, CLOPOTULUI, CURCUBEULUI, CALEA SȘAGULUI nr. 38-56, FUNZEI case (str. Leonard – str. Cucului).

Marți 13 septembrie – Străzile JOSEF PREYER, MANGALIA, SPL. TUDOR VLADIMIRESCU (Iuliu Maniu – Crizantemelor), CRIZANTEMELOR, ALEXANDRU VLAHUȚĂ, BUDAI DELEANU, POENIȚEI, VULTURILOR nr. 1-35, NICOLAE LEONARD (Dâmboviței – Vulturilor).

Miercuri 14 septembrie – Străzile ION BARAC, VULTURILOR nr. 30-78 și nr. 79-99, TUDOR VLADIMIRESCU (Crinzantemelor – SPL. sofocle), CĂPITAN DAMȘESCU, ARDEALULUI nr. 71-95, GABRIEL JOSEPH, DÂMBOVIȚA nr. 69-77 și nr. 100-106A, BABA NOVAC, RĂCHIȚEI, MARAMUREȘ, RAHOVEI, POSADA, PIAȚA PRAHOVA, BANATUL, NICOLAE ANDREESCU nr. 80-82 și nr. 107-109, GHOERGHE ȘINCAI, VASILE LUPU, SPL. SOFOCLE.

Joi 15 septembrie – Străzile TITLUESCU nr. 21A, NUFĂR (blocuri), NICOLAE ANDREESCU nr. 3-105 și nr. 2-78, ARDEALULUI nr. 1-69 și nr. 4-66, MARTIR GOGU OPRE, MUNCII, MCARIE, ILIE GROPȘEANU, CORNELIU BABA, DAN PAVEL, AGRONOMIEI, PĂCII, GEORGE GEORGESCU, LĂMÂIȚEI, CUCULUI, NICOLAE LEONARD, GIUSEPPE VERDI, CLOPOTULUI, CURCUBEULUI, CALEA ȘAGULUI nr. 38-56, FRUNZEI (case), CONSTANTIN SILVESTRI, ION ROMÂNU, SPL. SOFOCLE (viaduct CF – Silveștri), DIMITRIE STAN, OCTAV BĂNCILĂ.

Vineri 16 septembrie – Străzile IOAN SLAVICI, RĂSCOALA 1907, DUMITRU BAGDAZAR, CONSTANTIN NOTTARA, ROMANIȚEI, CONTEMĂPORANUL, VĂLIUG, PODGORIEI, NICOLO PAGANINI, CICOLAE FILIMON, IZLAZ nr. 61-121 și nr. 52-122, FLORILOR, CEFERIȘTILOR, ETERNITĂȚII, JEAN PAUL MARAT, BARBU LĂUTARU, NICOREȘTI, ANTON BACALBAȘA, FRAGILOR, SULINAM CONSTANTIN DANIEL, VASILE NICOLAESCU, ALINA C. IONESCU, KARL BROKY, ALMA CORNEA IONESCU, POIENIȚEI, POIANA RUSCĂI, VULTURILOR nr. 1-35.

Sâmbătă 17 septembrie – Nu este traseu de spălare.

ZONA 0

Luni 12 septembrie – Localitățile HERNEACOVA și STANCIOVA.

Marți 13 septembrie– Localitățile BRESTOVĂȚ, COȘARII, HODOȘ, TEȘ, LUCAREȚ, CRALOVĂȚ.

Miercuri 14 septembrie – Localitățile DAROVA și SACOȘU MARE.

Joi 15 septembrie – Localitatea BAZOȘ.

Vineri 16 septembrie –Localitățile FICĂTARI și DRĂGOIEȘTI.

Sâmbătă 17 septembrie – Localitățile TOPOLOVĂȚU MARE și TOPOLOVĂȚU MIC.

ZONA 0 și ZONA 1 Timișoara. Programul săptămânii 5 –10 SEPTEMBRIE  2022 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

ZONA 1, TIMIȘOARA și localități

Luni 5 septembrie – Străzile GAVRIL MUSICESCU nr. de la 47 la 07 și nr. de la 70 la 158 , TRAIAN VUIA nr. de la 7 la 87 și de la nr. 8 până la 84, DRUBETA nr. de la 97 la 131 și nr de la 96 la 134 , MUREŞ nr. de la 61 la 73 și de la 56 la 74, MAREŞAL ALEXANDRU AVERESCU nr. de la 3 B la 31 și nr. de la 34 la 66, ULPIA TRAIANA nr. de la 27 la 123 și nr. de la 30 la 118, CĂLĂTORILOR, PRUTUL, FEDRA, LUDWIG VON YBL, BERZEI, ION SÂRBU, SIMION MANGIUCA, ARCIDAVA, VICTOR VALCOVICI.

Marți 6 septembrie – Străzile RUDOLF WALTER, COLONIA RADIO, CANALUL BEGA, ALBĂSTRELELOR, LUDUŞ, DETA, PARÂNG, DELINESTI, TATA OANCEA, BISTREI, TRAIAN DEMETRESCU, JULES VERNE, MATIR NICOLAE LĂCĂTUŞ, GRĂDINARILOR, COCORILOR, ROTUNDĂ, CALISTRAT HOGAŞ, MARTIR CORNEL POPESCU 1918, NICOLAE TINCU VELEA, GENERAL MAGHERU, JOKAI MOR, MARTIR ION TĂNASE, GEORGE TOPÂRCEANU, EMIL GÂRLEANU, PLOPULUI, ILIA REPIN, PARCULUI.

Miercuri 7 septembrie – Străzile CALEA URSENI, JOSEPH STRAUSS, LEGUMICULTURII, SABIN MANOILĂ, JUPITER, EMIL RACOVIŢĂ, ANINA, MATEI MILLO, SPĂTARUL MILESCU, NICOLAE D. COCEA, EURIPIDE, THEODOR PALADY, TRAIAN SIMU, GRIGORE ANTIPA, TOPORAȘILOR, MARGARETELOR, ZAMBILELOR, PETUNIEI, DAFINULUI, ANEMONELOR, MAGNOLIEI, AZALEELOR, CRĂIŢELOR, ORHIDEELOR, MARTIR RADU CONSTANTIN, ARSENIE BOCA, LUȚĂ IOVIȚĂ, IULIU PODLIPNY, NICOLAE STOICA DE HAŢEG, GOLOPENŢA, ARINULUI, DIMITRIE DINICU, PAVEL STOICA, NEAJLOV, CRIZANTEMELOR, SALVELOR, IACOB EHLER.

Joi 8 septembrie – Străzile EMILE ZOLA de la nr. 21 la nr. 97 și de la nr. 22 la nr. 90 (Victor Hugo – Chişodei), CHIŞODEI, CERCULUI, GALILEO GALILEI, IZLAZ de la nr. 19 la 59 și de la nr. 22 la 50 (Victor Hugo – Chişodei), MĂRGĂRITARILOR, HERCULANE.

Vineri 9 septembrie – Străzile BUJORILOR de la nr. 1 la 191 și de la nr. 2 la 156 (case), ANA IPĂTESCU de la nr. 33 la 67 și de la nr. 24 la nr. 60 (Şagului – Chişodei), FRATELIA, MARTIR PETRU, HAŢEGANU, EMILE ZOLA de la nr. 99 la nr. 163 și de la nr. 92 la nr. 182 (Chişodei – Ceferiştilor), BÂRSEI, TITUS MAIOR MUREŞAN, SECERII, STEAUA (case), CALEA ŞAGULUI de la nr.57 până la 191 (până în Ana Ipătescu), IZLAZ de la nr. 61 la 121 și de la nr. 52 până la 122 (Chişodei – Ceferiştilor), FLORILOR, CEFERIŞTILOR, ETERNITĂŢII, JEAN PAUL, MARAT, BARBU LĂUTARU, NICOREŞTI.

Sâmbătă 10 septembrie – Localitățile BENCECUL DE SUS, MURANI și  SĂLCIUA NOUĂ.

ZONA 0

Luni 5 septembrie – Localitatea CHIZĂTĂU.

Marți 6 septembrie– Localitățile OHABA-FORGACI.

Miercuri 7 septembrie – Localitățile GRUNI, SINSERSIG și HODOȘ.

Joi 8 septembrie – Localitățile COMEAT, BOGDA, SINTAR, ALTRINGEN, CHARLOTTENBURG și BUZAD.

Vineri 9 septembrie –Localitatea IZVIN.

Sâmbătă 10 septembrie – Localitățile IOSIFALĂU și ICTAR-BUDINȚ.

ZONA 0 și ZONA 1 Timișoara. Programul săptămânii 29 AUGUST –3 SEPTEMBRIE  2022 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

ZONA 1, TIMIȘOARA ȘI GEARMATA-VII

Luni 29 august – Străzile ISMAIL, BRUMĂRELE, PELICANI, LĂPTARILOR, FURNICII, MĂTRĂGUNEI, LUNCII, ALEEA GHIRODEI (str. Bobâlnei – str. Prieteniei), FUIORULUI, SPARTACUS, LEMNARILOR, SCĂRIȘOARA, CAPREI, COCOSTÂRC, LUNCANI, NICOLAE URSU, VĂLIȘOARA, MOGOȘOAIA, JORGE ARMANDO, OBREJA, FLACĂRA, PRIETENIEI, ALEEA GHIRODEI (str.Prieteniei – str.Bobâlna).

Marți 30 august – Străzile GHEORGHE ȚIȚEICA, BOBÂLNA, ROZELOR, FREDERICH MISTRAL, COMETEI, ROMUL LADEA, MOLDOVEI, ZIMNICEA, RADU TUDORAN, IONEL TEODOREANU, ION MINULESCU, GAROFIŢEI, MICŞUNELELOR, CARULUI, GHIRODEI (str. Mătăsarilor – str. Cometei), CRINULUI, ŞTRANDULUI, MIHAI GLINKA, TURDA, ORĂŞTIE, ALPINIŞTILOR, PALMIERILOR, MARIUS MUNTEANU.

Miercuri 31 august – Străzile MĂTĂSARILOR, LONGINESCU, UZINEI, LALELELOR nr.1-7 și nr.2-8, IULIU GROZESCU (de la nr. 17 până la nr. 21 și de la nr. 2 până la nr. 18), PETRU RAREȘ, ZĂVOI, ANTON PAN, PIAȚA SARMISEGETUSA, PIAȚA MITROPOLIT, ALEXANDRU STERCA-SULUȚIU, CONSTANTIN TITEL PETRESCU, ARCULUI, PETRU RAREȘ, SPLAIUL MORARILOR, TIMOCULUI, ECATERINA TEODOROIU nr. 1-17 ,PETRE INSPIRESCU nr.1-5 și nr.2-10, ION CREANGĂ nr.1-7 și nr.2-10, COSTACHE NEGRUZZI, TITU MAIORESCU, CALEA BUZIAȘULUI nr.13-105 și nr.40-132, CHEVEREȘULUI, OLARILOR, CHEVEREŞULUI, INTRAREA ARH. CORNEL LIUBA.

Joi 1 septembrie – Străzile ARMONIEI, DR. GRIGORE T. POPA, AURORA, MARGINII, TUDOR ARGHEZI, GHEOMOISE NICOARĂ, ANDREI SAGUNA, IOSIF VULCAN, FREDERIC CHOPIN, CEZAR BOLLIAC, TIGRULUI, DR. IOAN BONTILĂ, MELODIEI, GHEORGHE ASACHI, ION NECULCE, LUNEI, ȘTEFAN OCTAVIAN IOSIF, ȘCOLII, COMĂNEȘTI, IEPURELUIRGHE IVĂNESCU, CONSTANTIN VÂLCEANU, ION BARBU, LORENA, RENAȘTERII, CETĂȚII (numerele pare de la nr. 2-64), LABIRINT.

Vineri 2 septembrie – Străzile PETRU CERMENA, ȚIBLEȘULUI, VASILE CÂRLOVA, INOCENTIU MICU KLEIN, CĂPRIOAREI, LEVĂNȚICA, CONSTANTIN MIU-LERCA, PIAȚA ISTRIA, GRIGORE POPITI, NOUĂ 1/2, BITOLIA, DUMBRAVA ROȘIE, PINDULUI, BATANIA, APATEU, SUCULUI, VIRGILIU, HERODOT, TORAC, FERMITĂȚII.

Sâmbătă 3 septembrie – Localitatea GEARMATA-VII.

ZONA 0

Luni 29 august – Localitatea BELINȚ.

Marți 30 august – Localitățile BOLDUR și JABĂR.

Miercuri 31 august –Localitatea COȘTEIU.

Joi 1 septembrie – Localitățile Dobreșt, Lăpușnic, Rădmăneşti, Spata, Bara, Hitiaș, Sârbova.

Vineri 2 septembrie –Localitățile Balinț, Bodo, Fădimac, Târgoviște.

Sâmbătă 3 septembrie – Localitățile Hezeriș, Valea Lungă, Paru, Țipari.

ZONA 0 și ZONA 1 Timișoara. Programul săptămânii 22 AUGUST – 27 AUGUST 2022 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

ZONA 1, TIMIȘOARA

Luni 22 august – Străzile MIRCEA CEL BĂTRÂN (blocuri), MOISE DOBOȘAN, BRUXELLES, THEODOR AMAN, GRIGORE URECHE, ADAM MICKIEVICS, BANUL SEVERINULUI, RADU DE LA AFUMAȚI, HOMOROD, ANVERS, ALEXANDRU DONICI, RARĂU, TAZLĂU, PELINULUI, GEORGE STEPHENSON, BISTRIȚA, VADU CRIȘULUI, INTRAREA PETRE PĂCURARIU, LIVEZILOR, EROII DE LA PĂULIȘ, LEPA BĂRBAT, PONEASCA, DRAGOȘ VODĂ, TULCEA, VRACEA, MESTEACĂNULUI, LOCOTENENT OVIDIU BALEA, RUDĂRIA, MIRCEA CEL BĂTRÂN nr. 1-5, 15, 27, 29, 41, 43-149 și 2-126.

Marți 23 august – Străzile HOREA, CLOȘCA, PIAȚA AVRAM IANCU, HERȚEA, GRIGORE ALEXANDRESCU nr. 51A-121 și 40-64, CRIȘAN, SAMUIL SAGOVICI, BASARABIA, COȘARILOR, CINCINAT PAVELESCU, MARTIR CERNĂIANU nr. 1-37 și 2-30, MUNTENIEI nr. 11-45, MACILOR, IOAN PLAVOSIN, VUC KARADJIC, VIILOR nr. 1-31 și 14-40, CETATEA ALBĂ, ION POPOVICI BĂNĂȚEANU, MILOS CERNEANSCHI, MARTIR CORNEL LEUCUȚĂ.

Miercuri 24 august – Străzile TIBRULUI, AGRICULTORILOR, JOHAN SCHWICKER, BELGRAD, GRIGORE ALEXANDRESCU nr. 1-33 și 2-26, BARIEREI, MANOLE, MADONA, PROFESOR ALEXANDRU CIȘMAN, C.A. ROSETTI, ADAM MICKIEVICS, ALEXANDRU XENOPOL, BANUL UDREA, COMOAREI, LILIACULUI, PĂSTORILOR, MĂRGINENILOR, LIMAN, CIREȘULUI, ADAM MULLER-GUTTENBRUNN, CORNELIU NEPOS, ZĂNOAGA, TRIFOIULUI, CASSIAN MUNTEANU, ALEXANDRU NICOLAI NEKRASOV, RĂZBOIENI, SEMICERC, TABORULUI, UMBREI, TITUS LIVIUS, ȘTEFAN NĂDĂȘAN, AMZEI, BACHUS, ROȘIORI, EUGEN TODORAN, CORINA IRINEU, ACAD. AUREL BĂRGLĂZAN, CAMELIEI, ION RAȚIU, SACULUI.

Joi 25 august – Străzile ARMONIEI, DR. GRIGORE T. POPA, AURORA, MARGINII, TUDOR ARGHEZI, GHEORGHE IVĂNESCU, CONSTANTIN VÂLCEANU, ION BARBU, LORENA, RENAȘTERII, CETĂȚII (numerele pare de la nr. 2-64), LABIRINT.

Vineri 26 august – Străzile CĂLAN, LIEGE, ORȘOVA, DEJ, CAREI, TIMIȘ, STELELOR, ULMULUI, TORAC 9, APATEU 8, BITOLIA 1, LUNEI, ALEXANDRU INDRIEȘ, IOAN LOTREANU, EMILIA PUHALLO LUNGU.

Sâmbătă 27 august – Străzile 3 AUGUST 1919, PIAȚA ROMANILOR, COLONIEI, DR. GHEORGHE MARINESCU, DIONISIE LINȚIA, ABRUD, ACAD. CORNELIU MICLOȘI, ION LUCA CARAGIALE, PETRE SFETCA, IOAN DIMITRIE SUCIU, ZLATNA, SPLAIUL NISTRULUI, MIRESEI, CALEA ARADULUI nr. 15-33 (Miresei – P-ța Consiliul Europei), CALEA TORONTALULUI nr. 1-125 (impare) și 2-104 (pare), CONSTANTIN STERE, HOTINULUI, ION INCULEȚ.

ZONA 0, BUZIAȘ și RECAȘ

Luni 22 august – Instituțiile publice din BUZIAȘ și străzile GĂRII, TIBERIU BREDICEANU, GRIVIȚEI (case și cartier blocuri), AUREL VLAICU, PIAȚA LIBERTĂȚII, SPITALULUI, PRINCIPALĂ (de la Biserica Ortodoxă spre intrarea dinspre Timișoara), UNIRII, ANDREI ȘAGUNA, MĂRĂȘTI, TÂRGULUI, OITUZ, POMPIERILOR, MATEI CORVIN.

Marți 23 august – Instituțiile publice din BUZIAȘ și străzile PRIMĂVERII, MIHAI EMINESCU, REPUBLICII, EROILOR, ANDREI MUREȘAN, VIORELELOR, MĂRĂȘEȘTI, EMANOIL GOJDU, ȘOIMILOR, GÂRLEI, VIILOR, TEODOR GROZĂVESCU, SEMENICULUI, TIMIȘULUI, PRINCIPALĂ (de la Biserica Ortodoxă spre intrarea dinspre Lugoj pe partea dreaptă).

Miercuri 24 august – Instituțiile publice din BUZIAȘ și străzile CARTIER BISERICII (Biserica Ortodoxă), 6 MARTIE, 22 DECEMBRIE 1989, 30 DECEMBRIE, PRINCIPALĂ (de la Biserica Ortodoxă până la intersecția cu str. Avram Iancu pe partea stângă), AVRAM IANCU, CÂMPULUI, FLORILOR, CARTIER ARMATA, CARTIER MOARA.

Joi 25 august – Instituțiile publice din RECAȘ și străzile PETALELOR,FLORILOR, BUJORILOR, AMURGULUI, ROZELOR, PLOPILOR, LILIACULUI, DALIEI, TEIULUI, CRINULUI, FAGULUI, MIHAIL SADOVEANU, VINULUI ( până la str. PLOPILOR), LUCIAN BLAGA (până la str. VIILOR), TURNULUI, CLOPOTULUI (până la str. VIILOR), VIEI, CALEA TIMIȘORII, IZLAZ, SATURN, CARTIER IANCULESCU, SPLAI CFR.

Vineri 26 august – Instituțiile publice din RECAȘ și străzile PÂDURARULUI, SUDULUI, BACHUS, PRIMĂVERII, VINULUI, LUCIAN BLAGA, CLOPOTULUI, GEORGE COȘBUC, COLONIEI, RĂSĂRITULUI, CALEA LUGOJULUI.

Sâmbătă 27 august – Instituțiile publice din RECAȘ și străzile INTRAREA STADIONULUI, APELOR, NICOLAE TITULESCU, MIHAI EMINESCU, GEORGE ENESCU, CÂMPULUI, ION COJAR, HORIA, CLOȘCA, CRIȘAN, MIHAI VITEAZU- P-ȚA SF. TREIME, FRANCISC NEMES, NICOLAIE BĂLCESCU, PIEȚEI, CALEA BAZOȘULUI, ARMONIEI, RACHIȚEI, ALUNIS, BRÂNCOVENILOR, ÎNFRĂȚIRII, ALBĂSTRELELOR, ALEEA SALCÂMILOR.