+40 374 885 692

ZONA 0 și ZONA 1. Programul pentru 13 iulie 2024, respectiv săptămânii 15 – 20 iulie 2024 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

ZONA 1

LUNI, 15.07.2024:

  • 16 DECEMBRIE 1989 1-39 (Brâncoveanu – T. Vladimirescu), TIMOTEI CIPARIU, TREBONIU LAUREAN, ION HELIADE RĂDULESCU, MOŢILOR, SPL. TUDOR VLADIMIRESCU 1-12 (16 Decembrie – M. Viteazu), BRAŞOV, PIAȚA PLEVNEI, GENERAL HENRI BERTHELOT, FILARET BARBU, MUGURILOR, REMUS, VIRGIL ONIŢIU, CORIOLAN BĂRAN, ARH. LÁSZLÓ SZÉKELY, CIPRIAN PORUMBESCU 1-73, 2-66 (Bălcescu – Brâncoveanu), INDEPENDENŢEI, GHEORGHE DOJA, MIHAI VITEAZU 2-48, VIRGIL MADGEARU, ALEXANDRU ODOBESCU, ROMULUS și CORBULUI
  • Dumbrăvița – PHOENIX, VARȘOVIA, BRUXELLES, BERLIN, BUDAPESTA, CETINEI, FERENCZES, FLORILOR, DIMINEȚII, SERELOR, PRIMĂVERII, MĂSLINULUI, MOLIDULUI FAGULUI, ARINULUI, DORULUI, ȘTIINȚEI, SUPERBA, SIRIUS, IASPIC, SIMPLEX, TÂRNAVA, LILIACULUI, GAROFIȚEI, NORDULUI și MAGNOLIEI

MARȚI, 16.07.2024:

  • DR. PAVEL VASICI UNGUREANU, CIPRIAN PORUMBESCU 75-129, 68-110 (Brâncoveanu – 16 Decembrie 1989), RUSU ŞIRIANU, VADU CĂLUGĂRENI, C-TIN. BRÂNCOVEANU 1-95, 2-8 (16 Decembrie 1989 – L. Rebreanu), DAMASCHIN BOJINCA, 16 Decembrie 1989 41-79 (Rusu Şirianu – Brâncoveanu), GLAD 49-71, 54-102 (Drubeta – Brâncoveanu), ALEXANDRU MACEDONSKI, ULPIA TRAIANA 1-25, 2-28 (Rebreanu – Rusu Şirianu), TRAIAN VUIA 2-6, 1-7 (Glad – L. Rebreanu), FELDIOARA, PIAȚA AXENTE SEVER, ARON PUMNUL, ZUPCO PETROVICI, MARTIR SORINEL LEIA, VASILE ADAMACHI, CAZANE, SALCÂMILOR 1-7, 2-8 (Axente Sever – Rebreanu), MEMORANDULUI, SEVERIN, COZIA și ENEAS 47-109, 60-126 (Brâncoveanu – Coresi)
  • Dumbrăvița – FREVENȚIA II, BASTILIA, ALUNULUI, HORIA, CLOȘCA, CRIȘAN, TRAIAN VUIA, ENCSEL MOR, TELEAGULUI, EFTIMIE MURGU, TUDOR VLADIMIRESCU (Din Frevenția până în Țarcului), GÁBOR ÁRON, PLATINEI, BAKA, CENTAUR, UNIVERS, VALENTINA, ȚARCULUI, IZA, JIU, ZORILOR, THEODOR AMAN, NICOLAE GRIGORESCU, ȘTEFAN LUCHIAN, PICTORILOR și ARIEȘ

MIERCURI, 17.07.2024:

  • VICTOR HUGO, ALUNIŞ, APICULTORILOR, ANTON PAVLOVICI CEHOV, MUNCITORILOR, ANUL 1848, MARTIR ION CIORDAŞ 1918, IVAN PETROVICI PAVLOV, VÂNĂTORILOR, WILLIAM SHAKESPEARE, PROGRESUL și DIMINEŢII
  • Dumbrăvița – NICOLAE BĂLCESCU (Din Vladimirescu în Petőfi), GHEORGHE DOJA, FRANYÓ ZOLTÁN, TUDOR VLADIMIRESCU (Din Bălcescu în Franyó Zoltán) și LALELELOR

JOI, 18.07.2024:

  • ANA IPĂTESCU 1-27, 2-22, FILATELIEI, L,ACULUI, IORGOVANULUI, CERCEILOR, PETALELOR, ŞTIINŢEI, VEVERIŢEI, TEATRULUI, TALĂNGII, CUTEZĂTORILOR, FRATERNITĂŢII, FRUCTELOR, GRĂDINII, DÂMBOVIŢA 1-71 (Ion Barac – Calea Şagului), ALEEA GORNIŞTILOR (Alee), FRUNZEI, VEGETAŢIEI și ACTORILOR
  • Dumbrăvița – CONAC (Partea dreaptă pe sensul de mers către Giarmata), PETŐFI SÁNDOR (Partea dreaptă pe sensul de mers către Giarmata), BARTÓK BÉLA (Partea dreaptă pe sensul de mers către Giarmata), GHIOCEILOR, CONAC (Partea stângă pe sensul de mers către Giarmata), PETŐFI SÁNDOR (Partea stângă pe sensul de mers către Giarmata), BARTÓK BÉLA(Partea stângă pe sensul de mers către Giarmata), JÓZSEF ATTILA, EROILOR, GHEORGHE DOJA (Din Franyó Zoltán până în József Attila) și TUDOR VLADIMIRESCU (Din Franyó Zoltán până în József Attila)

VINERI, 19.07.2024:

  • PAUL CONSTANTINESCU, CALEA ŞAGULUI 2-140, DÂMBOVIŢA 2-98 (C. Şagului – Ion Barac), TRANSILVANIA, SMEURIŞULUI, VLĂSIEI, PRAHOVA, CLĂBUCET, POGONICI, BRAN, CETINEI, MUZICII, GORUNULUI, BANATUL (Blocuri), CITADELEI, DREPTATEA, PAUL CONSTANTINESCU, LAURENŢIU NICOARĂ și JOHNNY WEISSMULLER
  • Dumbrăvița – OLIMP, ETOLIA, NEPTUN, VENUS, VENUS II, SATURN, SATURN II, SOARELUI, ȘTIINȚEI, QUASAR, URANUS, OCTAVIAN GOGA, GRAMMA, GRAMMA II, OPAL, CORAL, ADY ENDRE, PIATRA CRAIULUI, PONOR și SEMENICULUI

SÂMBĂTĂ, 20.07.2024 – GLAD 1-47, 2-52 (Brâncoveanu – Calea Şagului), ENEAS 1-45, 2-58 (Calea Şagului – Brâncoveanu), SNAGOV, RUSU ŞIRIANU (Blocuri), DUMITRU CHIRIAC, HEBE 1-29, 2-26 (Rusu Şirianu – Rebreanu), LEV TOLSTOI, GHEORGHE RANETTI 1-25, 2-34 (Snagov – Rebreanu), CALEA ŞAGULUI 1-27 (Rebreanu – Rusu Şirianu), LIVIU REBREANU 1-1/2 (Ranetti – Calea Şagului), BUJORILOR Blocuri 33, 36, nr. 132A, 137, 158, 160, 160A, 161, 165, 167, ETERNITĂŢII (Blocuri), CALEA ŞAGULUI 81–85, ARH DULIU MARCO, BREDICEANU TIBERIU, ARH VICTOR VLAD, NICOLAE BOBOC, MARTIR HERMAN și SPORER STEAUA (Blocuri)

ZONA 0

SÂMBĂTĂ, 13.07.2024:

  • Secaș – SECAȘ, CRIVOBARA și VIZMA
  • Topolovățu Mare – ICTAR – BUDINȚ

LUGOJ – 15.07.2024 – 20.07.2024:

LUNI (15.07.2024) și JOI (18.07.2024) – Zona fosta autogară, Micro 3 și Micro 5 – TIMOTEI POPOVICI, LIBERTĂȚII, CARAIMAN, TIMIȘULUI, PESCARIILOR, CASIAN MUNTEANU, MOARA ȘPĂNEASCĂ, VICTOR VLAD DELAMARINA, UNIRII, SPL GHEORGHE COȘBUC, SPL MORII, INSULEI, ȘTEFAN CEL MARE, MIHAI KOGĂLNICEANU, ÎMPĂRATUL TRAIAN, ION VIDU, FILARET BARBU, IP BĂNĂȚEANU, SOMEȘULUI, AUREL POPOVICI, SIRETULUI, MICRO 3 ZONA BLOCURI și MICRO 5 ZONA BLOCURI

MARȚI (16.07.2024) și VINERI (19.07.2024) – Micro 4 – CLOȘCA (Până în Dragalina și Hezerișului), HEZERIȘULUI, REMUS, SPINANȚEI, ROMULUS, BISTREI, CRIȘAN, BLOCURILOR TIMIȘORII INTERSECȚIE CU CRIȘANSPL 1 DECEMBRIE 1918 până la OMV, SPL 1 DECEMBRIE 1918, TIMIȘORII, ALEXANDRU ASTALAȘ, IOAN DRAGALINA, PĂUN PINCIO, MINIȘ, NERA (Blocuri Micro 4), SPL CORNELIU COPOSU, SPL CARPAȚI, VALERIU BRANISTE, AVRAM IANCU, FĂGĂRAȘ, PRIMĂVERII (POTCOAVA Blocuri) și ANDREI ȘAGUNA

MIERCURI (17.07.2024) și SÂMBĂTĂ (20.07.2024) – ITL și Zona Centrală – MACILOR (Cartier ITL), BUZIAȘULUI, NICOLAE TITULESCU, TRAIAN GROZĂVESCU, ALEXANDRU MOCIONI, GĂRII, MIHAI VITEAZU, CERNEI, DOBROGEAN GHERA, CEFERIȘTILOR, BOBÂLNEI, XENOPOL, ANA IPĂTESCU, ȘTEFAN IOSIF, PETRU MAIOR, NICOLAE IORGA, COMUNA DIN PARIS, OLTULUI, CUZA VODĂ, BUCEGI, COLOMAN WALLISCH, SPL CORIOLAN BREDICEANU, ANIȘOARA ODEANU, MAGNOLIEI, PADEȘULUI și NICOLAE BĂLCESCU

Străzile evidențiate cu culoarea verde vor fi igienizate la prima colectare, iar străzile care nu sunt evidențiate cu verde vor fi igienizate la a doua colectare.

ZONA 1. Programul săptămânii 08 – 13 iulie 2024 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

ZONA 1

LUNI, 08.07.2024:

  • CRÂNGULUI, LIVIU REBREANU 144-164, EDUARD BENEŞ,, EDUARD PAMFIL, AIDA, TRAVIATA, VICTOR GAGA, MARTIN C-TIN PREZAN 67-85; 104-134, MARTIR ANDREI ISTVAN, ARENEI, SIRIUS 1-11; 2-18 (Bd. Sudului – Uranus), CRISTALULUI, MARTIR ION STANCIU 2-8; 9-11 (Martirilor – Versului), MARTIR ANGELA SAVA, VERSULUI, MARTIR ŞTEFAN MARIŞ, MARTIR ELENA NICOARĂ, PEPINIEREI și SĂNĂTĂŢII
  • Giroc – MUNCITORILOR (stânga dinspre Trandafirilor), BÂRZAVA și APICULTORILOR (dinspre Muncitorilor)

MARȚI, 09.07.2024:

  • IOSIF BULBUCA, BD. SUDULUI, LUMINII, VEGA, URANUS, OGLINZILOR, MARTIR EUGEN NAGY, AŞTRILOR, AZURULUI, ORION, ALEEA ICAR, SIRIUS 13-35; 20-42 (Bd. Sudului – Orion) și CERNA 5-19 (Bd. Sudului – Calea Stan Vidrighin)
  • Giroc – MUNCITORILOR (dreapta dinspre Trandafirilor) și TRANDAFIRILOR

MIERCURI, 10.07.2024:

  • MAREȘAL C-TIN PREZAN 87-139; 136-160 (Venus – Bd. Sudului), FLORIN MEDELEŢ, VENUS, MARTIR MARIUS NEMŢOC, BUZIAŞULUI 28-38 (Venus – Matei Milo), ALEXANDRU BĂLAŞ, CLAUDE DEBUSSY, MUREȘ (din Claude Debussy), RECOLTEI, ȘTEFAN SZONYI, ATOMULUI, NEPTUN, SATURN, MESERIAŞILOR și PETROLIŞTILOR
  • Giroc – ADERĂRII, BD. AVIAȚIEI, BD. SOARELUI, CUPIDON, DIVERSITĂȚII, ECOULUI, EGALITĂȚII, GÂNDULUI, INFINITULUI, INTEGRĂRII, LIBERTĂȚII, NEPTUN, RENAȘTERII, SOLIDARITĂȚII, SPERANȚEI și UNITĂȚII

JOI, 11.07.2024:

  • CALEA MARTIRILOR 26-68 (Liviu Rebreanu – Lidia), VÂNTULUI, STEGARILOR, PANDURILOR, INTRAREA LUPULUI, COSMINULUI 15-31; 20-38 (Ioan Mureșan – Adolescenţei), SALCÂMILOR 9-47; 10-46 (Lidia – Ioan Mureșan), NICOLAE ILIESCU, TEODOR PĂCĂŢEAN, STERJA POPOVICI IOVAN, MARTIR MIHAI APRO (intrare), DOSITEJ OBRADOVICI, JÓZSEF ATTILA, PIAȚA ARON COTRUȘ, APELOR, ORIZONT, VĂLENII DE MUNTE, VLĂDEASA, BASMULUI, NATURII 1-7 (Martirilor – Cosminului) și INTRAREA URSULUI
  • Giroc – AVIAȚIEI (Cal. Timișoarei -Ciocârliei), BRÂNDUȘEI, CIOCÂRLIEI, CRINULUI, CUCULUI, FUCSIEI, GHIOCEILOR, GHIRLANDEI, GOSPODARILOR, IRIS, LALELELOR, LUCEAFĂRULUI, MACILOR, MIERLEI, NARCISEI, ORHIDEEA, PRIVIGHETORII, RÂNDUNICII, UNIVERSULUI și ZEFIRULUI

VINERI, 12.07.2024:

  • CALEA ŞAGULUI 29-55 (Ana Ipătescu – Rebreanu), LIVIU REBREANU 2-2/6 (Calea Şagului – Hebe), HEBE 28-70; 31-89 (Rebreanu – Musicescu), MUREŞ 1-21; 2-16 (Calea Şagului – Hebe), SĂGEŢII, INTRAREA ZIDULUI, GENEZEI, GH. RANETTI 27-77; 36-76 (Rebreanu – Musicescu), INULUI, MĂTĂSII, LUCEAFĂRUL, MUNŢILOR, IRIS, PLANTELOR, HĂRNICIEI, IEDEREI, CASTANILOR, MIERLEI, ZARAND, MARTIR OCTAVIAN ŢÂNŢARU, INTRAREA RÂULUI, PIAȚA DOINA, INTRAREA AUREL TURCUŞ și IZLAZ 1-17; 2-20 (Musicescu – Hugo)
  • Timișoara – ION POP REŢEGANU, APRODUL MOVILĂ 11-35; 10-34 (Haşdeu – Ioan Negulici), FRAŢII BUZEŞTI 12-28; 9-27 (Haşdeu – Banu Mărăcine), ŢEBEA, COSTINEŞTI, MARTIR COLONEL IOAN UŢĂ, DUMITRU ŢICHINDEAL, GHIOCEILOR, MĂSLINULUI, CIOBANULUI, ALEXANDRU LĂPUŞNEANU 1-11; 2-8 (Bogdăneştilor – Alecu Russo), BÂRZAVA 1-17; 2-12 (Bogdăneştilor – Dunărea), ORHEI, LISABONA, COSMONAUŢILOR, VIDIN, VERONICA MICLE, LUPENI, ALECU RUSSO, DUNĂREA, BOGDĂNEŞTILOR 41-183; 34-150A (Cetăţii – Barierei), ZORILE, ION NEGULICI, ZALĂU, DAN CĂPITAN și BANU MĂRĂCINE

SÂMBĂTĂ, 13.07.2024 – MAREȘAL ALEXANDRU AVERESCU (Drubeta – Calea Martirilor), CALEA MARTIRILOR 39-107; 70-182 (Lidia – capăt), MĂGURA, MUREŞ 75-131; 76-134 (Calea Martirilor – Drubeta), CRIVAIA, AZUGA, CHEIA, MARTIR DUMITRU JUGĂNARU, MEZIAD, SALCÂMILOR 51-55; 50-54 (Lidia – Albac), JEAN MONET, OEDIP, DRUBETA 61-95; 62-94 (Lidia – Mureş), IOACHIM MILOIA, DIMINEȚII, GENERAL GHEORGHE STAVRESCU, JULES MICHELET, EMMANUEL DE MARTONNE, MAXIMILIAN FREMONT, PIAȚA GEORGES CLEMENCEAU și GENERAL GEORGE POMUŢ  

ZONA 0 și ZONA 1. Programul săptămânii 01 – 06 iulie 2024 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

ZONA 0

SÂMBĂTĂ, 06.07.2024 – Secaș și Topolovățu Mare – SECAȘ, CRIVOBARA ȘI VIZMA, ICTAR – BUDINȚ

ZONA 1

LUNI, 01.07.2024:

  • SIMION BĂRNUŢIU, TELEGRAFULUI (Renașterii – Gh. Adam), ZURICH, BASEL, AVRAM IMBROANE 2-58 (Kogălniceanu – Gh. Adam), PĂDUREA VERDE, GHEORGHE ADAM,  TELEGRAFULUI (Kogălniceanu – Renașterii), IOAN VĂSÂI (intrare), SAMUIL MICU (Telegrafului – Simion Bărnuțiu), LUGOJULUI (Samuil Micu – Renașterii), LUGOJULUI (Renașterii – Telegrafului), TIBISCUM, GENEVA, ALSACIA, RÂNDUNELELOR, ZURICH, FORTĂREŢEI, MIHAIL KOGĂLNICEANU 2-20 și SAMUIL MICU (Avram Imbroane – Telegrafului)
  • Giulvăz – CRAI NOU, IVANDA și RUDNA

MARȚI, 02.07.2024:

  • SPL. PENEŞ CURCANUL, VIORELELOR, TOPOLOGULUI, BEHELEI, GEORGE BACOVIA, OVIDIU, PRIMĂVERII, GRIVIŢA, PIAŢA PETRU MAIOR, ANDREI ŞAGUNA, BABA DOCHIA, ŞTEFAN OCTAVIAN IOSIF, BARBU ŞTEFĂNESCU DELAVRANCEA, ROVINE blocuri T30, T31, ION CREANGĂ blocuri T13, T15, T17, T19, T25,T32, T33 + case nr. 14-20 (Timocului – Rovine), IULIU GROZESCU blocuri T28, T29, PAUL IORGOVICI blocuri U8, U9 + case nr. 1 și 1A, ECATERINA TEODOROIU blocuri T18, T19, T20, TIMOCULUI blocuri T10, T11, T12, T26, T27, PETRE ISPIRESCU blocuri T8, T9, T22, T23(Ecaterina Teodoroiu – Timocului), KODÁLY ZOLTÁN (intrare), CALEA DOROBANŢILOR, LALELELOR 30, 32, 34, blocuri E4, E5(Dorobanţilor – Viorelelor), POP TIBERIU TEMIŞAN (intrare) și CALEA LUGOJULUI (firme)
  • Diniaș și Sânmartinul Sârbesc

MIERCURI, 03.07.2024:

  • DACILOR, PIAŢA TRAIAN, ŞTEFAN CEL MARE, ION MIHALACHE, I.M. PESTALOZZI, OFCEA, SOCRATE, AURELIANUS, DELFINULUI, CORNELIU COPOSU (până la Bd. Vasile Pârvan), CORNELIA SĂLCEANU, CHARLES DARWIN, MEHADIA, LASCĂR CATARGIU, DALIEI, GLORIEI, LEULUI, VĂRĂDIA, LĂUTARILOR, MILCOV, NICOLINŢ, MIORIŢA, BARBU ISCOVESCU, ROMA și CUVIN
  • Checea

JOI, 04.07.2024:

  • SURORILE MARTIR CACEU, MARTIR CRISTINA LUNGU, F.C. RIPENSIA, BUCEGI, EROILOR DE LA TISA, VIRGIL BIROU, ALEXANDRU VAIDA VOIEVOD, SURDUC, CARAŞ, MINIŞ, 1 DECEMBRIE 61-93, 76–112, PROF. DR. AUREL PĂUNESCU PODEANU, VÂLCEA, DIANA, CRAIOVA, ANGHEL SALIGNY, CONSTANŢA, FELEACUL, PIAȚA TINERETULUI, BRADUL, STEJARUL, CĂRTURARILOR, PĂDURARILOR, GLADIOLELOR, MIHAIL JORA, MINERVA, RETEZAT, JOHANN GUTTENBERG, SATU NOU, CARPAŢI, PIAȚA SFÂNTUL IOSIF CEL NOU, WILLIAM KONRAD, SOMEŞ, CRIŞUL, BIHOR (piaţă), CERNA 2-16 + Bl. B5 (1 Decembrie – D. Coressi) și DELIBLATA
  • Iecea Mare

VINERI, 05.07.2024:

  • MIRON COSTIN, SPL. NICOLAE TITULESCU 1-11
    (16 Decembrie -Dragalina), ANDREI MUREŞAN, JIUL, ANTON SEILER, REPUBLICII 15-29 (Jiul – Gării), GENERAL ION DRAGALINA, BD. TINEREŢII, IANCU VĂCĂRESCU, SPL. TUDOR VLADIMIRESCU 13-28 (16 Decembrie – Iuliu Maniu), LUNGĂ, PIAȚA ALEXANDRU MOCIONI, 16 DECEMBRIE 1989 – 2-54, ION GHICA, EMANOIL GOJDU, ZUGRAV NEDELCU, ADY ENDRE, CĂLIN V., BD. IULIU MANIU și PLATANILOR
  • Uivar – PUSTINIȘ

SÂMBĂTĂ, 06.07.2024:

  • VASILE PÂRVAN, 1 DECEMBRIE 1918 – 1-59, 2-74 (Bălcescu – Cluj), CLUJ, ARIEŞ, VICTOR BABEŞ, SORIN TITEL, IZVORULUI, GHIRLANDEI, PIAȚA BISERICII, PETRE RÂMNEANŢU, ION VIDU, PUTNA, ARGEŞ, MITROPOLIT VARLAAM, PROTOPOP GEORGE POPOVICI, EVLIA CELEBI, DR. AUREL CÂNDEA, PIAȚA CRUCII, PROTOPOP GEORGE DRAGOMIR, DIACONU CORESI, MIHAI VITEAZU 1–19, PIAŢA NICOLAE BĂLCESCU, TRAIAN LALESCU, IOAN CUREA, PLAUTIUS ANDRONESCU, BÉLA BARTÓK, CALEA MARTIRILOR 1–11, 2-24 (Rebreanu – Arieş), COSMINULUI 1-13, 2-18 (Rebreanu – P-ţa Hunedoara), BD. LIVIU REBREANU 1-139 (Martirilor – Calea Şagului) și BD. LIVIU REBREANU 1/3 -145 (Arieş – Gh. Ranetti)
  • Cenei – BOBDA

ZONA 0 și ZONA 1. Programul săptămânii 10 – 15 iunie 2024 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

ZONA 1

LUNI, 10.06.2024 – MIHAIL KOGĂLNICEANU – de la nr. 1-21 (impare), ENRICH BAADER, ALEXANDRU GOLESCU, ZIMBRULUI, TITAN, TAPIA, TAKE IONESCU (1-83), VASILE GOLDIŞ, HENRI COANDĂ, REGIMENTUL 13 CĂLĂRAŞI, HEINRICH HEINE, MEDICINEI, HECTOR, DOINEI (intrare), CONSTANTIN BRÂNCUŞI, AUREL POPOVICI, MART. SEBASTIAN IORDAN, ZUROBARA, POPA ŞAPCĂ, TEODOR MIHALY, BUCUREŞTI, VASILE LUCACI, MART. MIROSLAV TODOROV, ÎNFRĂŢIRII, MART. IOAN BUTEANU, VIRTUŢII, DRĂGĂŞANI și ALEXANDRU IOAN CUZA (Mărăşti – Demetriade)(blocuri)

MARȚI, 11.06.2024 – CAROL TELBISZ, PIAȚA IANCU HUNIADE, PIATRA CRAIULUI, C.D. LOGA, PARCUL JUSTIŢIEI, BD. MIHAI EMINESCU, PATRIARH MIRON CRISTEA, MAXIMILIAN ROBESPIER, 20 DECEMBRIE 1989, NICOLAUS LENAU, GEORGE ENESCU,  ACAD. ALEXANDRU BORZA, GHEORGHE ANDRAŞIU, SILVIU BEJAN, MICHELANGELO, ACAD. DIMITRIE GUSTI (acad.), NARCISEI, LUDWIG VAN BEETHOVEN, TRAIAN GROZĂVESCU, ŞTEFAN CICIO POP, RENE BRASEY, CAMIL PETRESCU,  PROCLAMAŢIA DE LA TIMIŞOARA, BD. REVOLUŢIEI, ANDREI MOCIONI, VALERIU BRANIŞTE, SEMENIC, LEONTE FILIPESCU, TAKE IONESCU (2-56), PIAȚA BADEA CÂRŢAN, DR. ALEXANDRU MARTHA, DIMITRIE PACIUREA, PREDEAL, DR. NICOLAE PAULESCU și NICOLAE IORGA

MIERCURI, 12.06.2024 – REPUBLICII 1-9, 2-12  (Sf. Ioan – Jiul), SFÂNTUL IOAN, CORIOLAN BREDICEANU, PARIS, COLONEL ENESCU, DR. LIVIU GABOR, IOSIF NEMOIANU, DR. AUREL COSMA, BORSEC, GHEORGHE LAZĂR 2-26, 1-15 (Circumv. – Unirii), FRANZ LISZT, EMIL UNGUREANU, GENERAL EREMIA GRIGORESCU, MĂRĂŞEŞTI, OITUZ, MATEI CORVIN, PALANCA, PAUL CHINEZU, MĂRĂȘTI, SGT. CONSTANTIN MUŞAT, PIAȚA ŢEPEŞ VODĂ, GHEORGHE DIMA, PIAȚA IONEL I.C. IONEL BRĂTIANU, EUGEN CUTEANU, HOINIC MIRCEA, SIMIONESCU VIRGIL, IULIA SIMU (intrare), GHEORGHE SÂRBU (intrare), IOAN SLAVICI 4-26 (blocuri) și KARL KERENYI

JOI, 13.06.2024 – GHEORGHE LAZĂR 17-35, 30-48 (Circumv. – Cetăţii), MARTIR ION AVRAM, DROPIEI, MARTIR REMUS TĂSALĂ,  SALCIEI, CASCADEI, ZENIT, DORNEI, PAVEL ROTARIU, GHEORGHE CUCU, MENDELEEV, MADRID, SUCEAVA 9-31, 10-34 (Bogdăneşti – Madrid) și JOHAN S. BACH 

VINER, 14.06.2024 – AMFOREI, UMBROASA, BUREBISTA, PIAŢA DACIA, ALEEA LIBELULEI, ZÂNELOR, TEIULUI, CIRCUMVALAŢIUNII 12-34, 37-69 (Gh. Lazăr -Torontal), IONEL PERLEA, TRAIAN NOVAC și ION ZAICU

SÂMBĂTĂ, 15.06.2024 – CETĂŢII 1-97, BOGDĂNEŞTILOR 2-30, 1-39 (Circumv. – Haşdeu), CIRCUMVALAŢIUNII 1-33, 2-4, 8-10 (Nera – Gh. Lazăr), TOPLIŢA, FĂGĂRAŞ, CHIŞINĂU, SIBIU, SINAIA, NERA, BOGDAN PETRICEICU HAŞDEU, FRAŢII BUZEŞTI 1–7 , 4–10 (Pincio – Haşdeu), DOAMNA CHIAJNA APRODUL MOVILĂ 11-35, 10-34 (Haşdeu – Suceava), SUCEAVA 1-7, 2-8A (Bogdăneştilor – P-ţa Sf. Nicolae), ZOLTÁN FRÁNYÓ, PIAȚA SFÂNTUL NICOLAE, SABIN DRĂGOI, BALTA VERDE, IANCU BREZEANU, MARTIR PETRE MUTAŞCU (intrare), MIRCEA CEL BĂTRÂN Blocurile 11, 13, 24, 25, 38, 39, 40, 52, 54 (Cetăţii – Macilor), MARTIR SPIRU BLĂNARU, MARTIR PETRE DOMĂŞNEANU, DEPORTAŢII DIN BĂRĂGAN, BRÂNDUŞEI și REG. 6 ARTILERIE GREA

ZONA 0

LUNI, 10.06.2024 – Victor Vlad Delamarina și Găvojdia – VICTOR VLAD DELAMARINA, PĂDURENI, HONORICI și PINI / LUGOJEL

MARȚI, 11.06.2024 – Găvojdia – GĂVOJDIA, JENA și SĂLBĂGEL

MIERCURI, 12.06.2024 – Nădrag – NĂDRAG și CRIVINA

JOI, 13.06.2024 – Știuca – ȘTIUCA, OLOȘAG, ZGRIBEȘTI și DRAGOMIREȘTI

VINER, 14.06.2024 – Criciova și Lugoj – CRICIOVA, JDIOARA, CIREȘU / MĂGURI și TAPIA

SÂMBĂTĂ, 15.06.2024 – Victor Vlad Delamarina – HERENDEȘTI, PETROASA MARE și VIȘAG

ZONA 0 și ZONA 1. Programul săptămânii 27 mai – 01 iunie 2024 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

ZONA 0

LUNI, 27.05.2024:

  • Recaș – HERNEACOVA, STANCIOVA și PETROVASELO
  • Topolovățu Mare – ȘUȘTRA

MARȚI, 28.05.2024:

  • Brestovăț – BRESTOVĂȚ, COȘARII, HODOȘ, TEȘ și LUCAREȚ
  • Topolovățu Mare – CRALOVĂȚ

MIERCURI, 29.05.2024 – Darova – DAROVA și SACOȘU MARE

JOI, 30.05.2024:

  • Bogda – BOGDA, COMEAT, SINTAR, ALTRINGEN, SCHARLOTENBURG și BUZAD
  • Recaș – BAZOȘ

VINERI, 31.05.2024 – Recaș – IZVIN

SÂMBĂTĂ, 01.06.2024 – Topolovățu Mare – TOPOLOVĂȚU MARE, TOPOLOVĂȚU MIC și IOSIFALĂU

ZONA 1

LUNI, 27.05.2024 – DR. IOAN MUREŞAN 1-109 și 2-110, SEPIA, VIŞINULUI, COSMINULUI (Rebreanu – Ioan Mureșan), SALCÂMILOR (Ioan Mureșan – Rebreanu), DRUBETA 1-59, 2-60 (Independenţei – Lidia), CALEA MARTIRILOR 1989 13-37, MARTIR CLAUDIU VÂRCUȘ, MARTIR MARIUS CIOPEC și BD. LIVIU REBREANU 4-142 (Hebe – Martirilor)

MARȚI, 28.05.2024 – AMFOREI, UMBROASA, BUREBISTA, PIAŢA DACIA, ALEEA LIBELULEI, ZÂNELOR, TEIULUI, CIRCUMVALAŢIUNII 12-34, 37-69 (Gh. Lazăr – Torontal), IONEL PERLEA, TRAIAN NOVAC și ION ZAICU

MIERCURI, 29.05.2024 – Fibiș

JOI, 30.05.2024 – Iecea Mare

VINERI, 31.05.2024 – Dumbrăvița – ALMA,BOBÂLNA, CAISULUI, CASTANILOR, CIREŞULUI, CREAŢIEI, CRINULUI, DANAIDE, FĂGĂRAŞ, FRANYÓ ZOLTÁN (Petőfi Sándor – Eminescu), GUTUIULUI, JÓZSEF ATTILA (Petőfi Sándor – dreapta), KOS KÁROLY (Petőfi Sándor – dreapta), LĂMÂIULUI, LEANDRULUI, MIHAI EMINESCU, MĂRULUI, MIGDALULUI, NICOLAE BĂLCESCU (Petőfi Sándor – dreapta), PĂRULUI, PIERSICULUI, PORTOCALULUI, SANDORFALVA, SILVANA, SZENTES, TH. AMAN și VIȘINULUI

SÂMBĂTĂ, 01.06.2024 – Otelec + Iohanisfeld

ZONA 0 Lugoj. Programul săptămânii 13 – 18 mai 2024 pentru spălarea pubelelor de colectare deșeuri reziduale

ZONA 0 LUGOJ

LUNI (13.05.2024) și JOI (16.05.2024) – Zona fosta autogară, Micro 3 și Micro 4TIMOTEI POPOVICI, LIBERTĂȚII, CARAIMAN, TIMIȘULUI, PESCARILOR, CASIAN MUNTEANU, MOARA ȘPĂNEASCĂ, VICTOR VLAD DELAMARINA, UNIRII, SPL GHEORGHE COȘBUC, SPL MORII INSULEI, ȘTEFAN CEL MARE, MIHAIL KOGĂLNICEANU, ÎMPĂRATU TRAIAN, ION VIDU, FILARET BARBU, IP BĂNĂȚEANU, SOMEȘULUI, AUREL POPOVICI, SIRETULUI, MICRO 3 ZONA BLOCURI și MICRO 5 ZONA BLOCURI

MARȚI (14.05.2024) și VINERI (17.05.2024) – Micro 4CLOȘCA (Până în DRAGALINA și HEZERIȘULUI), HEZERIȘULUI, REMUS, SPINANȚEI, ROMULUS, BISTREI, CRIȘAN, BLOCURILE TIMIȘORIIintersecție cu CRIȘAN, SPL 1 DECEMBRIE 1918 până la OMV, SPL 1 DECEMBRIE 1918, TIMIȘORII, ALEXANDRU ASTALAȘ, IOAN DRAGALINA, PĂUN PINCIO, MINIȘ, NERA (blocuri MICRO 4), SPL CORNELIU COPOSU, SPL CARPAȚI, VALERIU BRANISTE, AVRAM IANCU, FĂGĂRAȘ, PRIMĂVERII (POTCOAVA blocuri) și ANDREI ȘAGUNA

MIERCURI (15.05.2024) și SÂMBĂTĂ (18.05.2024) – ITL și Zona CentralăMACILOR (cartier ITL), BUZIAȘULUI, NICOLAE TITULESCU, TRAIAN GROZĂVESCU, ALEXANDRU MOCIONI, GĂRII, MIHAI VITEAZU, CERNEI, DOBROGEAN GHERA, CEFERIȘTILOR, BOBALNEI, XENOPOL, ANA IPĂTESCU, ȘTEFAN IOSIF, PETRU MAIOR, NICOLAE IORGA, COMUNA DIN PARIS, OLTULUI, CUZA VODĂ, BUCEGI, COLOMAN WALISCH, SPL CORIOLAN BREDICEANU, ANIȘOARA ODEANU, MAGNOLIEI, PADEȘULUI și NICOLAE BĂLCESCU

Străzile evidențiate cu culoarea verde vor fi igienizate la prima colectare, iar străzile care nu sunt evidențiate cu verde vor fi igienizate la a doua colectare.