TIMIȘOARA
Luni 19 iulie – Străzile MIHAIL KOGĂLNICEANU – de la nr. 1-21, ENRICH BAADER, ALEXANDRU GOLESCU, ZIMBRULUI, TITAN,TAPIA, TAKE IONESCU (1-83), VASILE GOLDIŞ, HENRI COANDĂ, REGIMENTUL 13 CĂLĂRAŞI, HEINRICH HEINE, MEDICINEI, HECTOR, DOINEI (intrare), CONSTANTIN BRÂNCUŞI,AUREL POPOVICI, Mart. SEBASTIAN IORDAN.
Marți 20 iulie – Străzile CAROL TELBISZ, Piața IANCU HUNIADE, PIATRA CRAIULUI, C.D. LOGA, PARCUL JUSTIŢIEI, BD. MIHAI EMINESCU, PATRIARH MIRON CRISTEA, MAXIMILIAN, ROBESPIER ,20 DECEMBRIE 1989, NICOLAUS LENAU, GEORGE ENESCU, ACAD. ALEXANDRU BORZA, GHEORGHE ANDRAŞIU, SILVIU BEJAN, MICHELANGELO, ACAD. DIMITRIE GUSTI (acad.), NARCISEI, LUDWIG VAN BEETHOVEN, TRAIAN GROZĂVESCU, ŞTEFAN CICIO POP.
Miercuri 21 iulie – Străzile REPUBLICII 1-9, 2-12 (Sf. Ioan – Jiul), SFÂNTUL IOAN, CORIOLAN BREDICEANU, PARIS, COLONEL ENESCU, DR. LIVIU GABOR, IOSIF NEMOIANU, DR. AUREL COSMA, BORSEC, GHEORGHE LAZĂR 2-26, 1-15 (Circumv. – Unirii), FRANZ LISZT, EMIL UNGUREANU, GENERAL EREMIA GRIGORESCU, MĂRĂŞEŞTI, OITUZ, MATEI CORVIN, PALANCA, PAUL CHINEZU, MĂRĂȘTI.
Joi 22 iulie – Străzile ZUROBARA, POPA ŞAPCĂ, TEODOR MIHALY,BUCUREŞTI,VASILE LUCACI,Mart. MIROSLAV TODOROV,ÎNFRĂŢIRII,Mart. IOAN BUTEANU,VIRTUŢII, DRĂGĂŞANI, ALEXANDRU IOAN CUZA Mărăşti – Demetriade (blocuri)
Vineri 23 iulie – Străzile RENE BRASEY, CAMIL PETRESCU, PROCLAMAŢIA DE LA TIMIŞOARA, BD. REVOLUŢIEI,ANDREI MOCIONI, VALERIU BRANIŞTE, SEMENIC, LEONTE FILIPESCU, TAKE IONESCU 2-56, PIAȚA BADEA CÂRŢAN, DR. ALEXANDRU MARTHA, DIMITRIE PACIUREA, PREDEAL, DR. NICOLAE PAULESCU, NICOLAE IORGA
Sâmbătă 24 iulie – Străzile SGT. CONSTANTIN MUŞAT, PIAȚA ŢEPEŞ VODĂ, GHEORGHE DIMA, PIAȚA IONEL I.C. IONEL BRĂTIANU, EUGEN CUTEANU, HOINIC MIRCEA, SIMIONESCU VIRGIL, IULIA SIMU (intrare), GHEORGHE SÂRBU (intrare), IOAN SLAVICI 4-26 (blocuri), KARL KERENYI.
PERIURBAN ȘI RURAL
19 iulie – Covaci. Giarmata pe următoarele străzi ALEEA SPERANTEI, ALEEA NUCULUI(BLOCURI), ALEEA STRANDULUI, ALEEA TRANDAFIRILOR, ARDEALULUI, CONCESIONARILOR, GARII, GEN.VIRGIL ECONOMU, INDUSTRIILOR(BLOCURI), INVESTITORILOR, IOHANI, JUNILOR, MORII, MORII (BLOCURI), MUNTELE MIC, NICU MORARU, NARCISELOR, POBEDA,
ROMANA, SCURTA, SCURTA (BLOCURI), TINERETULUI, TINERILOR, TRAIAN VUIA, VOIEVOD NICOLAE, VICTORIEI.
20 iulie – Cerneteaz și Carani
21 iulie – Fibiș. Giarmata pe următoarele străzi ALEXANDRU MOCIONI, BĂTRÂNĂ, BUCEGI, BENCECULUI, LIPOVEI, CEAHLĂU, CERNA, CLOȘCA, DELIA GRIGORE MOCIONI, GEORGE ENESCU, EPISCOP KRAUTER, FĂGĂRAȘ, GEORGE COȘBUC, GODEANU, I.L. CARAGIALE, ION CREANGĂ, IZVORULUI, LUKIN LYUBOMIR, NICOLAE IORGA, NICOLAE STEINHARDT, NOUĂ, PARÂNG, PIATRA CRAIULUI, POIANA MĂRULUI, RETEZAT, SALCÂMILOR, SEMENIC, ȚARCU, VICTOR BABEȘ, VASILE ALECSANDRI, CARTIERUL PRIMĂVERII, BALADEI, BERZEI, BRÂNDUȘEI, BUNA VESTIRE, CASTANILOR, CIOCÂRLIEI, COCORILOR, FLORILOR, FRAGILOR, GRÂDINILOR, SFINȚII ÎMPĂRAȚI CONSTANTIN ȘI ELENA,
IRIS, LACULUI, LUCEAFĂRUL, MIHAI EMINESCU, MARGARETELOR, PERLEI, PRIMĂVERII, RÂNDUNELELOR, SF. MARIA, VASILE ALECSANDRI, ZAMBILELOR, ZEFIRULUI.
22 iulie – Cărpiniș – Toate casele situate în partea dreaptă de drumul Timișoara – Jimbolia (inclusiv strada principală)
Giarmata pe următoarele străzi AMURGULUI, ALEEA ZORELELOR, ALEEA MACILOR, CRIȘAN, C-TIN BRÂNCOVEANU, GH. DOJA, HOREA, LIVEZILOR, MIERLEI, MIHAI VITEAZU, ORIZONTULUI, PRINCIPALĂ, PLOPULUI, RĂSĂRITULUI, REGELE CAROL, SOARELUI, ȘTEFAN CEL MARE, TUDOR ARGHEZI, VIILOR, ZORILOR.
23 iulie – Sânmihaiu Român (Toate casele situate la dreapta de drumul Timișoara – Sânmihaiu German)
24 iulie – Satchinez
TIMIȘOARA
Luni 12 iulie – Străzile DR. IOAN MUREŞAN 1-109, 2-110, SEPIA, VIŞINULUI, COSMINULUI (Rebreanu – Ioan Muresan), SALCÂMILOR (Ioan Muresan – Rebreanu), DRUBETA 1-59, 2-60 (Independenţei – Lidia).
Marți 13 iulie – Străzile INTRAREA AUREL TURCU, SABINELOR, ONOAREI, VIITORULUI, MUSICESCU 1-43, 2-28 (Șagului – Hebe), Vega, Uranus, CORNEL GROFSOREANU, CĂLIN NEMEȘ, INTRAREA CONSTANTIN NOICA, NICOLAE LABIȘ, OCTAVIAN GOGA.
Joi 15 iulie – Străzile CALEA MARTIRILOR 1989 13-37, MARTIR CLAUDIU VÂRCUȘ, MARTIR MARIUS CIOPEC, BD. LIVIU REBREANU 4-142 (Hebe – Martirilor).
Vineri 16 iulie – Străzile CÂMPULUI, EFTA BOTOCA, ION CRISTOREANU, MARIANA DRĂGHICESCU, GARABET IBRĂILEANU, LIVIU TEMPEA, AURELIA FĂTU RĂDUȚU, VASILE CREȚU, CALEA MOȘNIȚEI.
PERIRUBAN
Luni 12 iulie – Localitatea CHIȘODA.
Marți 13 iulie – Localitatea GHIRODA (parțial).
Miercuri 14 iulie – Localitatea REMETEA MARE.
Completare ulterioară, la data de 13.07.2021:
Vineri 16 iulie – Localitatea ȘAG – Partea dreaptă pe sensul de mers Timișoara – Șag ( inclusiv drumul principal partea dreaptă).
Sâmbătă 17 iulie – Localitatea GIARMATA VII.
RURAL
Miercuri 14 iulie – Localitățile GELU și SÂNPETRU.
Joi 15 iulie – Localitățile MAȘLOC, ALIOȘ, REMETEA MICĂ.
TIMIȘOARA
Luni 05 iulie – Străzile ARMONIEI, DR. GRIGORE T. POPA, AURORA, MARGINII, TUDOR ARGHEZI, GHEORGHE IVĂNESCU, CONSTANTIN VÂLCEANU, CETĂȚII (de la nr.2-64 (numere pare)), ION BARBU.
Marți 06 iulie – Străzile CĂLAN, LIEGE, ORȘOVA (Liege – Călan), DEJ (Liege – Carei), CAREI (Liege – Călan), TIMIȘ, STELELOR, ULMULUI.
Miercuri 07 iulie – Străzile 3 AUGUST 1919, PIAŢA ROMANILOR, COLONIEI, DR. GHEORGHE MARINESCU, DIONISIE LINŢIA, ABRUD, ACAD. CORNELIU MICLOŞI, ION LUCA CARAGIALE, PETRE SFETCA, IOAN DIMITRIE SUCIU, ZLATNA, SPLAIUL NISTRULUI.
Joi 08 iulie – Străzile LORENA, RENAȘTERII, LABIRINT.
Vineri 09 iulie – Străzile TORAC 9, APATEU 8, BITOLIA 1, LUNEI, ALEXANDRU INDRIEȘ, IOAN LOTREANU, EMILIA PUHALLO LUNGU.
Sâmbătă 10 iulie – Străzile MIRESEI, CALEA ARADULUI 15-33 (Miresei – Piața Consiliul Europei), Calea TORONTALULUI (din Piata Consiliul Europei) de la nr. 1-125 (impare); 2-104 (pare), CONSTANTIN STERE, HOTINULUI, ION INCULEȚ.
PERIURBAN
Luni 05 iulie – Localitățile URSENI (integral) și MOȘNIȚA VECHE pe străzile AFINULUI, AGRIȘULUI, ALBA, ARAD, ARGEȘ, BACĂU, BÂRGĂU, BIHOR, BIRDA, BISTRIȚA, BOGDA, BOLDUR, BOTOȘANI, BRAȘOV, BRĂILA, BUZĂU, CAISULUI, CIACOVA, DETA, DUMBRAVA, DUMBRĂVIȚA, FIBIȘ, GĂTAIA, GHILAD, GHIRODEI, GURGHIULUI, IEZER, JIMBOLIA, LIVEZILE, LUGOJ, MARGINEA,MĂCEȘULUI, MĂRULUI, MERIȘORULUI, MURULUI, PĂDURENI, PĂPĂDIEI, PĂPUȘA, PĂRULUI,
PESAC, PIȘCHIA, POSTĂVARUL, PRUNULUI, SCORUȘULUI, SLATINA, TÂRGOVIȘTE, TOPORAȘILOR, TRIFOIULUI, ȚIBLEȘ, ZMEURULUI.
Marți 06 iulie – Localitățile UTVIN și SÂNMIHAIU GERMAN.
Miercuri 07 iulie – Localitățile ALBINA (integral) și MOȘNIȚA NOUĂ pe străzile ADOLESCENȚEI, AGRICULTORILOR (Cal. Moșnița V. – Poștei), ARICIULUI, AȘTRILOR, BERZEI, BIGĂR, BIZAMULUI, BORLOVA, BORSEC, BUHUI, BURSUCULUI, CALEA MEDVEȘ, CÂMPULUI (Nucilor – Principală), CEDRULUI, CERNA, CETINEI, COMARNIC, CORNEA, CORONINI, DÂMBOVICIOARA, DOMOGLED, DUMITRU CRISTEA, ECOLOGIȘTILOR, EGRETEI, EROU BRICIU LEONTIN, EUGENIA (până în Borsec), FLAMINGO, GHIRLANDEI, GRĂDINILOR, HERCULANE, HOREZU, IALOMICIOARA, IEPURELUI, JDERULUI, JUNIMII, LINXULUI, LIȘIȚEI, MEZIAD, MIRESEI, MISTREȚULUI, MOBILEI, MOLIDULUI, NEVĂSTUICII, NUCILOR, PARC INDUSTRIAL MOȘNIȚA NOUĂ, PIETROASA, POLOVRACI, POȘTEI (Principală – Telegrafului), RÂNCA, ROMÂNEȘTI, RUDĂRIA, SCĂRIȘOARA, SICHEVIȚA, SPERANȚEI, STELELOR, TIGRULUI, TINERETULUI, TIPOGRAFILOR, TISMANA, TOPLEȚ, TOPOLNIȚA, TUIA, TUȘNAD, VERDE, VEVERIȚEI, VIDREI, VIITORULUI, VOINEASA, VULPII, ZADA.
Joi 08 iulie – Localitatea MOȘNIȚA NOUĂ pe străzile AGRICULTORILOR (parțial), ARDEALUL, BÂLEA, BANAT, BICAZ, BUCEGI, CĂLIMAN, CĂPRIOAREI, CARPAȚI, CEAHLĂU, CERBULUI, CIUCAȘ, CIUTEI, COLOMBINA, DUMITRU CRISTEA, FECIOAREI, IDILEI, INTRAREA IATACULUI, LĂCRĂMIOAREI, LACULUI, LINIȘTII, MARAMUREȘ, MĂRGHITAȘ, MIRANDOLINA, MUNTENIA, ORIZONT, PANSELUȚEI, PIATRA CRAIULUI, POȘTEI, PRIMĂRIEI, RODNEI, SCARAMOUCHE,
ȘCOLII (Cal. Moșnița Veche – Poștei), SFÂNTA ANA, PRINCIPALĂ, SURDUC, ȚARCU, TRANSILVANIA, VĂLIUG, VIDRARU, ZIMAND.
Vineri 09 iulie – Localitatea ȘAG pe străzile E70 Timișoara – Jebel, a XII-a, a XIII-a, CII, CIII, XXVI, XXII, CIII, XXXVII, XXXVIII, XXXIX, XL, XLIII, XLIV, XXIV, Mănăstirea Timișeni, XLVII, XLVIII, XXV, XXVII, XXVIII, XXIX, XXX, XXXII, XX, XXI, XXII, LXX, LVIII, LIX, LX, LXI, LXII, LXVI, LXVII, LXVIII, LXIX, LXXII, LXXX, LXXI, E70 Jebel – Timișoara.
Sâmbătă 10 iulie – Localitatea MOȘNIȚA NOUĂ pe străzile ACVILA, ADAMCLISI, ALEXANDRA, ARMENIȘ, BÂRNA, BASMULUI, BERZOVIA, BOCȘA, BORLOVA, BREBU, BUMBACULUI, CÂLNIC, CĂLUGARENI, CASTORULUI, CERNA, CINTEZEI, CIOCÂRLIEI, CODOBATURII, CORBULUI, CORNEA, CORONINI, COȚOFENEI, CRICIOVA, CUCULUI, DOGNECEA, DOMAȘNEA, DOMOGLED, DROGHERIEI, DROPIEI, ENOTULUI, ERETELUI, FÂRLIUG, FARMACIEI, FILOMELEI, GAIȚEI, GĂRÂNA, GHIONOAIEI, GRAURELUI, HAMEIULUI, IEDEREI, IEPURELUI, JDERULUI, LĂSTUNULUI, LINXULUI, LUPULUI, MACULUI, MARAȘEȘTI, MĂRĂȘTI, MEHADIA, MEZIAD, MIERLEI, NAGÂȚULUI, OITUZ, PIȚIGOIULUI, PITULICII, PLOIERULUI, POPÂNDĂULUI, PORUMBELULUI, POSADA, POTÂRNICHII, PREPELIȚEI, PRESUREI, PRIVIGHETORII, PUPEZEI, RAPIȚEI, RÂNDUNICII, RUDĂRIA, SICHEVIȚA, SPERANȚEI, STICLETELUI, STURZULUI, ȘACALULUI, TERAPIEI, TEREGOVA, TIGRULUI, TOPLEȚ, TURTURICII, ULIULUI, VERMEȘ, VRABIEI, ZĂGUJENI, ZIMBRULUI, BERNA, OSLO, PARIS, ROMA, DUBLIN, SOFIA, COPENHAGA, MONACO, ANKARA, BERLIN, PODGORITA, RIGA, FLORENTA, BUCURESTI, VALLETA, SKOPJE, ATENA, MADRID, MOSCOVA, PRAGA, NICOSIA, KIEV, BRATISLAVA, PARIS, LUXEMBURG, LONDRA, BERNA, BUDAPESTA, BELGRAD, VILNIUS, LISABONA, ZAGREB, MONACO, VIENA, AMSTERDAM, VATICAN, BAKU, TBILISI, GLASGOW.
TIMIȘOARA
Luni 28 iunie – Străzile SPL. NICOLAE TITULESCU 12-29 (Dragalina – Nufărul), GHEORGHE POP DE BĂSEŞTI, GHEORGHE BARIŢIU, GĂRII, NUFĂR, CONSTANTIN OLĂNESCU, GELU.
Marți 29 iunie – Străzile ALEXANDRU VLAHUŢĂ, BUDAI DELEANU, POIENIȚEI, VULTURILOR 1-35, NICOLAE LEONARD (Dâmbovița – Vulturilor).
Miercuri 30 iunie – Străzile POSADA, PIAŢA PRAHOVA, BANATUL, NICOLAE ANDREESCU 80-82, 107-109 (Dâmboviţei – Muncii), GHEORGHE ŞINCAI, VASILE LUPU, SPLAIUL SOFOCLE (Rahovei – Gabriel Joseph).
Joi 01 iulie – Străzile NICOLAE ANDREESCU 3-105, 2-78 (Muncii – Eliberării), MARTIR GOGU OPRE, ARDEALULUI 1-69, 4-66 (Eliberării – Muncii), MUNCII, MACARIE, ILIE GROPŞEANU, CORNELIU BABA, DAN PAVEL.
Vineri 02 iulie – Străzile ANTON BACALBAŞA, FRAGILOR, SULINA, CONSTANTIN DANIEL, VASILE NICOLESCU, ALINA C. IONESCU, KARL BROKY, ALMA CORNEA IONESCU.
PERIURBAN
GIROC
Luni 28 iunie – Străzile Semenic, Gloria, Timiș, Școlii, Dunărea, Berzei, Cerna, Crișului, Nivelda, Prunului, Livezile, Mesteacănului, Zborului, Poeziei, Lirei, Leului, Eroilor.
Marți 29 iunie – Străzile Bega, Naturii, Carpați, Mureș, Dunărea, Rodnei, Căprioarei, Cerbului, Delfinului, Bicaz, Satu Bătrân, Argeșului, Dâmboviței, Bistriței, Arieșului, Siretului, Ialomiței, Făgetului, Putna, Naslovului, Jiul.
Miercuri 30 iunie – Străzile Neptun, Mercur, Venus, Saturn, Pluto, Marte, Arțarului, Vântului, Inocenței, Vișinului, Alunului, Teiului, Parcului, Frasinului, Platanilor, Gândului, Cupidon, Speranței, Destinului, B-dul Soarelui.
Joi 01 iulie – Străzile Albăstrelelor, Albinei, Ion Tuculescu, Anemonei, Begoniei, Buburuzei, Bujorilor, Busuiocului, Cărăbușului, Cosașului, Curcubeului, Daliei, Ecoului, Ficusului, Fluturelui, Freziei, Garofiței, GĂLBENELELOR, HORTENSIEI, INTR. OMEGA, LAVANDEI, LĂMÂIŢEI, LILIACULUI, MAGNOLIEI, MARGARETEI, MĂGHIRANULUI, NALBEI, NUFERILOR, PĂPĂDIEI, PEPINIEREI, PETALEI, PETUNIEI, POIENIȚEI, RAPIŢEI, ROINIŢEI, SALCÂMULUI, SOCULUI, SOMNULUI, SUDULUI, SUNĂTOAREI, VIORELELOR.
SÂNMIHAIU ROMÂN
Vineri 02 iulie – Toate casele situate la dreapta de drumul Timișoara – Sânmihaiu German.
TIMIȘOARA
Luni 21 iunie – Străzile CUCULUI, NICOLAE LEONARD (Frunzei – Dâmbovița), GIUSEPPE VERDI, CLOPOTULUI, CURCUBEULUI, CALEA ȘAGULUI 38-56, FRUNZEI case (Leonard – Cucului).
Marți 22 iunie – Străzile JOSEF PREYER, MANGALIA, SPLAIUL TUDOR VLADIMIRESCU 31-47 (Iuliu Maniu – Crizantemelor), CRIZANTEMELOR.
Miercuri 23 iunie – Străzile ION BARAC, VULTURILOR 30-78, 79-99 (Budai Deleanu – Tudor Vladimirescu), TUDOR VLADIMIRESCU (Crizantemelor – Spl. Sofocle), CĂPITAN DAMŞESCU, ARDEALULUI 71-95 (din Gabriel Ioseph – Ion Barac), GABRIEL JOSEPH, DÂMBOVIŢA 69 – 77, 100 – 106A (Ion Barac – Sofocle), BABA NOVAC, RĂCHITEI, MARAMUREŞ,
RAHOVEI.
Joi 24 iunie – Străzile AGRONOMIEI, PĂCII, GEORGE GEORGESCU, LĂMÂIŢEI, CUCULUI, NICOLAE LEONARD, GIUSEPPE VERDI, CLOPOTULUI, CURCUBEULUI, CALEA ȘAGULUI 38-56, FRUNZEI case (Leonard – Cucului), CONSTANTIN SILVESTRI, ION ROMÂNU, SPLAIUL SOFOCLE (viaduct CF – Silvestri), DIMITRIE STAN, OCTAV BĂNCILĂ.
Vineri 25 iunie – Străzile IOAN SLAVICI, RĂSCOALA 1907, DUMITRU BAGDAZAR, CONSTANTIN NOTTARA, ROMANIŢEI, CONTEMPORANUL, VĂLIUG,PODGORIEI, NICOLO PAGANINI, NICOLAE FILIMON.
PERIURBAN
GIROC
Luni 21 iunie – Străzile Timiș, Muncitorilor (din Trandafirilor până în Apicultorilor), Bârzava, Apicultorilor, Preot David Voniga.
Marți 22 iunie – Străzile Trandafirilor, Muncitorilor (din Trandafirilor până în Bulvevardul Armatei), Semenic.
Miercuri 23 iunie – Străzile Calea Timișorii, Gării, Aștrilor, Satelitului, Planetei, Cerului, Rachetei, Cometei, Cosmos, Constelației, Ecoului, Florența, Științei, Jupiter, Teiului, Clopotului.
Joi 24 iunie – Străzile Aviației (din Calea Timișorii până în Ciocârliei), Brândușei, Ciocârliei, Crinului, Cucului, Fucsiei, Ghioceilor, Ghirlandei, Gospodarilor, Iris, Lalelelor, Luceafărului, Macilor, Mierlei, Narcisei, Orhideia, Privighetorii, Rândunicii, Universului, Zefirului.
SÂNMIHAIU ROMÂN
Vineri 25 iunie – Toate casele situate la stânga de drumul Timișoara – Sânmihaiu German.
RURAL – JUDEȚUL TIMIȘ
Sâmbătă 26 iunie – Localitatea CENEI.
TIMIȘOARA
Luni 07 iunie – Străzile GAVRIL MUSICESCU 47-107, 70-158 (Miloia – Martirilor), TRAIAN VUIA 7-87, 8-84 (Rebreanu – Musicescu), DRUBETA 97-131, 96-134 (Mureş – Musicescu), MUREŞ 61-73, 56-74 (Miloia – Drubeta), MAREŞAL ALEXANDRU AVERESCU 3 B – 31, 34–66 (Miloia – Drubeta), ULPIA TRAIANA 27-123, 30-118 (Rebreanu – Musicescu).
Marți 08 iunie – Străzile RUDOLF WALTER, COLONIA RADIO, CANALUL BEGA, ALBĂSTRELELOR, LUDUŞ, DETA, PARÂNG, DELINESTI, TATA OANCEA, BISTREI, TRAIAN DEMETRESCU, JULES VERNE, MATIR NICOLAE LĂCĂTUŞ.
Miercuri 09 iunie – Străzile ANEMONELOR, MAGNOLIEI, AZALEELOR, CRĂIŢELOR, ORHIDEELOR, MARTIR RADU CONSTANTIN, ARSENIE BOCA, LUȚĂ IOVIȚĂ, IULIU PODLIPNY, NICOLAE STOICA DE HAŢEG, GOLOPENŢA, ARINULUI, DIMITRIE DINICU, PAVEL STOICA, NEAJLOV, CRIZANTEMELOR, SALVELOR, IACOB EHLER.
Joi 10 iunie – Străzile EMILE ZOLA 21-97, 22-90 (Victor Hugo – Chişodei), CHIŞODEI, CERCULUI, IZLAZ 19-59, 22-50 (Victor Hugo – Chişodei), IZLAZ 19-59, 22-50 (Victor Hugo – Chişodei), HERCULANE.
Vineri 11 iunie – Străzile BUJORILOR 1-191, 2-156 (case), ANA IPĂTESCU 33-67, 24-60 (Şagului – Chişodei), FRATELIA, MARTIR PETRU HAŢEGANU, EMILE ZOLA 99-163, 92-182 (Chişodei – Ceferiştilor), BÂRSEI, TITUS MAIOR MUREŞAN.
PERIURBAN
DUMBRĂVIȚA
Luni 07 iunie – Străzile Phoenix, Varsovia, Bruxelles, Berlin, Budapesta, Cetinei, Fernczes, Florilor, Diminetii, Serelor, Primaverii, Maslinului, Molidului, Fagului, Arinului.
Marți 08 iunie – Străzile Freventia II, Bastilia, Alunului, Horia, Closca, Crisan, Traian Vuia, Encsel Mor, Teleagului, Eftimie Murgu, Tudor Vladimirescu(din Freventia pana in Tarcului).
Miercuri 09 iunie – Străzile Nicolae Balcescu(din Vladimirescu in Petofi), Gheorghe Doja, Franyo Zoltan, Tudor Vladimirescu(din Balcescu in Franyo Zoltan), Lalelelor.
Joi 10 iunie – Străzile Conac (partea dreapta pe sensul de mers catre Giarmata), Petofi Sandor (partea dreapta pe sensul de mers catre Giarmata), Bartok Bela(partea dreapta pe sensul de mers catre Giarmata), Ghioceilor.
Vineri 11 iunie – Străzile Olimp, Etolia, Neptun, Venus, Venus II, Saturn, Saturn II, Soarelui, Stiintei, Quasar, Uranus, Octavian Goga.
GHIRODA
Sâmbătă 12 iunie – Străzile Victoria, Sinaia, Busteni, Muntenia, Comarnic, Pietrele Doamnei, Rarau, Pades, Parang, Piatra Craiului.
RURAL – JUDEȚUL TIMIȘ
Sâmbătă 12 iunie – Localitatea BENCECU DE SUS.